Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az öntapadós műszempilla tényleg jól tapad? fórum

Az öntapadós műszempilla tényleg jól tapad? (tudásbázis kérdés)


5. c114183a1c (válaszként erre: 4. - Juditkecskemet)
2014. febr. 13. 20:43

Nagyon kényelmes a soros, de emberi hajból. Nem is érzed, hogy fent van...

Viszont nem érdemes, nem szabad olcsó car ragasztóval felrakni.

2014. febr. 13. 20:27

egyszerűbb a tincseset feltenni


egy kis csipesszel bemártogatod a kis tincset a ragasztóba és odailleszed a szempilláid tövéhez. Azonnal ragad és nem kényelmetlen, mint a soros.

2014. febr. 13. 20:02
Nehéz, én is rég óta nézelődök, hogy milyet is lenne érdemes venni. Farsangi buliba szeretném felragasztani, és jó lenne, ha nem hagynám el, még mielőtt odaérek. Viszont nem is akarok sokat rákölteni, szeretném olcsón megúszni, hiszen egyetlen estéről és "csak" egy buliról van szó.
2014. febr. 13. 19:02
Olyant még nem. Én most rendeltem egy csomó műszempillát a makeuplazából, és ki is próbáltam őket. Szívesen adok tanácsot, ha kéred. Én azt hiszem nem jókat kaptam anno...
2014. febr. 13. 18:32
Műszempillát szeretnék venni, még sosem használtam. Láttam, hogy létezik olyan, amit nem kell ragasztóval kenegetni, mert öntapadós ragasztócsík van rajta, és egy mozdulattal fel lehet tenni. Érdekelne, hogy próbáltátok már, tényleg tapad, fent marad egy éjszakán át?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook