Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » One Step Crystalac-ot hogyan lehet díszíteni? fórum

One Step Crystalac-ot hogyan lehet díszíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. jún. 14. 17:19
Vettem én is one step kitet OS f3 as pinket és hát borzasztó ; ((( Nem csak hogy folyik,csúnyán foltos is akárhogy kenem. Gondolkodom hogy vissza viszem.
2014. márc. 31. 13:50
Szerintem kellemes színe van, biztos jó lesz :) Ha uncsinak tartod, egy kis hasonló színű csillámporral is meg lehet bolondítani :)
2014. márc. 31. 12:33
nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!! :) Akkor az első készletnél maradok, remélem jó lesz a rózsaszín :D
56. roppancska (válaszként erre: 50. - Gabri816)
2014. márc. 31. 09:40
Azért lehet hígabb (hétvégén megkérdeztem), mert az F-betűs OS géllakkok francia manikűrhöz valók, azok nem is fednek olyan intenzíven, mint a rendes OS-ek.
55. roppancska (válaszként erre: 53. - Rózsaszínűvirág)
2014. márc. 31. 09:38

szia!

Hétvégén én is néztem az utolsó színt, amire azt mondták a boltban, hogy mivel az francia manikűrhöz van, kevésbé fed, mint a többi. Az első viszont szerintem nagyon aranyos :)

Én azt a fajta kezdőkészletet vettem anno, amiben a 4+1 ujjas lámpa van, teljesen jól ki is tudom használni, így nem kellett hozzá külön vennem lámpát. Mondjuk a piros szín, amit adtak hozzá (talán 31-es) folyamatosan összeugrik a lámpa alatt, tehát azt nem is használom. Most vettem meg az 56-os és 57-es színeket, hát valami tüneményesek :)

54. gyöngyszemü (válaszként erre: 53. - Rózsaszínűvirág)
2014. márc. 30. 20:35
Nekem ugyan az egyujjas van és nagyon jó, de ha már ennyit szánsz rá akkor ez elsőt az öt ujjast vedd, van hozzá minden gombaölő meg buffer, és egy szín. Ha meg elkezded úgysem fogod tudni megállni hogy ne vegyél hozzá még színeket.. az utolsó lámpa nem a legjobb mert nem zárt, ennyiért már jobbat is kapni.
2014. márc. 30. 16:41

Sziasztok! Egyszerűen élek-halok a műkörmökért, de sosem csináltam a sok házimunka/kerti munka miatt. De nem bírom tovább, és mindenképpen ki akarok próbálni valamit :) A one step lakkokra gondoltam, így legalább nem kellene kétnaponta lakkoznom a körmöm, plusz gyönyörűek a képeken. Mivel teljesen kezdő vagyok, szeretném a segítségeteket kérni.Amiket kinéztem:

[link]


[link]


[link]

ehhez lámpa: [link]


Megvallom őszintén, nekem a harmadik jön be a legjobban :) Kíváncsi vagyok, ti melyiket javasoljátok. Előre is köszönöm szépen (és bocsi a bugyutának tűnő kérdésekért, de nagyjából két hete csak a netet bújom ebben a témában, és egyre nagyobb a kavar hogy mit lenne érdemes vennem.)

2014. márc. 27. 08:03
Azt sajnos én sem tudom, hogy miért lehetett olyan híg... Én szombaton tervezek beújítani a tavasziból egy pasztell rózsaszínt, nagyon tetszik :) Azt hiszem, a 63-as szín :) Vagy 65-ös :D
51. gyöngyszemü (válaszként erre: 50. - Gabri816)
2014. márc. 21. 21:14
Nincs mit! Azt a típust sajna nem ismerem. :-(
50. Gabri816 (válaszként erre: 49. - Gyöngyszemü)
2014. márc. 18. 19:16
OS F3 French Pink a tipusa. Nem is értem h h lehet ilyen hig mikor mindenhol pont azt olvasomh tul sürü.. De akkor szerintem vissza viszem. Köszi a segitséget!
49. gyöngyszemü (válaszként erre: 48. - Gabri816)
2014. márc. 17. 22:44

Hányas számút vettél? Én még ilyennel nem találkoztam. Vidd vissza az eladó köteles kicserélni vagy elmagyarázni hogy mi ez!


Én meg kinéztem egyet a tavaszi kollekcióból egy átlátszót ami alá egy színt kell felkenni és ha ezt rákenik csak hideg hatására lesz látható színű. Kértem is az eladótól, aki lebeszélt róla mert mindenki vissza hozza, mert annyira besűrűsödik hogy kenhetetlen, kocsonyás lesz, tehát nem ajánlja. Rendes volt tőle hogy szólt és nem engedte megvenni!

2014. márc. 17. 16:33
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? Vettem pár hete egy one step gél lakkot ami tök jól bevált, ezért beújítottam egy másik színnel. Ez a második lakk annyira híg, úgy folyik, hogy nem marad fent a körmömön. Valaki, aki ért hozzá tudna tanácsolni nekem valamit, hogy mit tegyek? Köszi szépen
2014. febr. 25. 08:27
Azt mondták, hogy a fehér mindig sűrűbb, sima zseléből is. Majd valamire elhasználom, vagy kísérletezgetek, szerencsére csak kis üveggel vettem :) Majd ha hosszabbak lesznek a körmeim, jó lesz franciának :)
2014. febr. 24. 23:19
Ez érdekes :-( meg kéne érdeklődnöd ahol vetted hogy mi lehet a baj a lakkal, esetleg cseréltesd be jóra, vagy más színre!!
2014. febr. 24. 10:44

Felkenek egy réteg One Step-et, a teteje teljesen megszilárdul, de az a része, ami a körmömmel érintkezik, az ragacsos marad... Le tudom húzni egyben, matricaként a lakkzselét és alatta tiszta ragacs a körmöm... Érdekes.

Megnéztem a 20-ast, így képernyőn nem tűnik rossznak. Most gondolkodom, milyen legyen a következő szín, amit megveszek :)

2014. febr. 24. 08:24
Ez a mostani a one s... 20-as lakkja ez is színváltós, de annyira nem tetszik nem lesz a kedvencem. :-(
43. gyöngyszemü (válaszként erre: 42. - Roppancska)
2014. febr. 24. 08:10
Bocsi de ezt nem értem az alsó része? hogy lehet ragacsos? ezt hogy érted? nekem ilyen még nem volt.
2014. febr. 24. 07:56
Igen, a fehér is One Step, csak azt használok :) Nem is a felső réteg volt ragacsos, hanem az alsó, ahol a körmömmel érintkezik, pedig lekezeltem előtte... Érdekes, fehérrel már körmösnél is jártam így. Sebaj, majd elhasználom másra. Most nagyon cuki kis barna az összes :)
41. gyöngyszemü (válaszként erre: 36. - Roppancska)
2014. febr. 20. 17:16
Próbáld nagyon vékonyan kenni és aztán még egy réteget. Jó lesz az csak tényleg ki kell tapasztalni.. pár hónapba telt nekem is mire olyan lett amire vágytam. :-)
40. gyöngyszemü (válaszként erre: 39. - Roppancska)
2014. febr. 20. 17:08
Ez a fehér is One Step? Mert csak ezt nem kell zselé fixálóvak át törölni. A többit szinte mindet. és akkor nem lesz ragacsos. Meg én jártam már úgy hogyha nem úgy érte a körmömet a fény pl a hüvelyk ujjamat akkor ott felhólyagosodott.
2014. febr. 20. 15:16

Nekem annyira simán leszedi az acetonos lemosó, hogy nem reszelgetem :)

Egyébként én is jártam már körmösnél, hogy nem kötött meg lámpában sem, ugyanúgy jártam, mint ezzel, a felső réteg száraz, alatta meg ragacsos... Jaj, pedig annyira szerettem volna matt fehér körmöcskéket :)

38. bnoi7525 (válaszként erre: 33. - Gyöngyszemü)
2014. febr. 20. 14:58
Hasznalok en is savmentes primert, de megis van, amikor matricaszeruen le tudtam huzni. Ami persze nem jo tudom, mert a korom felso retege is lejon, es attol lesz olyan vekonyka. Meg a reszelesben meg nem vagyok profi, ezert nem tudom egyenletesen reszelni a feluletet, es tulzottan elvekonyitom neha emiatt.
37. bnoi7525 (válaszként erre: 36. - Roppancska)
2014. febr. 20. 14:55
A feheret szerintem franciahoz hasznald, esetleg mintat festeni. Ha nagyon nem kot meg, akkor lehet hogy hibas. Egyszer nekem is volt ilyen, a baratnom rakott fel zselet, es fel ora alatt se kotott meg a lampa alatt.
2014. febr. 20. 14:00
Ááááá vettem fehéret és a 9-es színkódú barnást... Hát a fehérrel, ahogy elnézem, befürödtem. Sűrűbb, mint a többi és nem kötött meg rendesen a lámpa alatt, legalábbis az alsó rétege nem, úgyhogy szedhetem le :( Ki kell tapasztalnom, hogyan használjam. Azért képet teszek fel most is :)
2014. febr. 18. 17:58

Ez az a szín, ami a kezdő készletben volt, addig nem mertem többet venni (a színtelenen kívül), amíg nem próbáltam ki :) Szombaton szerintem beszerzek azért még párat :)

Nekem is jobban tetszenek a sötétebb lakkok rövid körmökön, meg amíg műkörmöm volt, az is nagyjából normál köröm hosszúságú volt, nem tudok mit kezdeni a hosszú karmokkal :)

34. gyöngyszemü (válaszként erre: 30. - Roppancska)
2014. febr. 18. 17:51
Szép!!! :-) Ezzel is lehet hosszú körmöd ha kitartó vagy és nem szeded le minden alkalommal, hanem csak formázod kicsit, a bufferrel le mattítod és újra fested....
33. gyöngyszemü (válaszként erre: 29. - Bnoi7525)
2014. febr. 18. 17:45

Rajta hagyom de nem teljesen, hagyok rajta egy vékony réteget, egy síkra reszelem a lenövéssel majd lekezelem a lenőtt részt is le mattítom, és újra festem, és csak nől....


Hát igen ha netán piros után... igen az úgy nem jó, viszont én ugyanazt vagy hasonló árnyalatú lakkot kenek fel újra..

Jelenleg 3 hete van most fent a képen látható lakk, mivel fontos a köröm zsírtalanítása amire nagy figyelmet fordítok (primer ceruzát) használok, így nem levegősödik fel, az előtt mint a matricát letudtam húzni, de így nem..

32. bnoi7525 (válaszként erre: 30. - Roppancska)
2014. febr. 18. 16:50
Szep szine van. :-) Nekem is ilyen rovidek a kormeim. De igazabol a sotetebb lakkok nekem rovid kormon tetszenek igazan. A hosszu karmokat nem szeretem.
31. bnoi7525 (válaszként erre: 30. - Roppancska)
2014. febr. 18. 16:49
Nekem is zsele volt rajta sokaig, de mar nem. Es nekem is rovidek, hala a lakkzselenek (illetve annak, hogy tulreszeltem, igy elvekonyodott). Szoval most pihentetem. Azert is szeretnem ezt az egylepesest kiprobalni, mert konnyebb acetonnal leszedni, nem kell a sajatom lereszelni, es nem is kell a korom feluletet annyira felbolyhozni.
2014. febr. 18. 11:54
Nekem a műkörömmel is ez volt a gond, hogy a körmös sosem reszelte le teljesen az előző "adagot", aztán szépen fellevegősödött, lepattogot... Az utóbbi időben katasztrófa volt, amit művelt, ezért mondtam le a műkörömről, jobb lesz nekem ezzel a kis lakkocskával :) Ha tudok (technikai "zseni" vagyok), teszek fel képet a kis piroskámról. Igen, nagyon rövidek a körmeim, még a műköröm "áldásos" hatása, és hát első próbálkozás, szóval úgy nézzétek :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook