Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hányas oxival keverjem a szőkítőport...? fórum

Hányas oxival keverjem a szőkítőport...? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 14. 09:56
Köszönöm, nagyon szépre sikerült! 2 ×ra 6 os oxival kevertem a szőkítőport, szépen leszívta, majd hamvas szőkével mentem rá, szép világosbarna lett :)
5. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Handbalsam)
2014. febr. 12. 19:24
Most elég lesz a 6%-os, sőt,... én már csak 3 %-al csinálnám, inkább lassan fokozatosan.
2014. febr. 12. 19:09
Ehhez többszöri festés szükséges!Ja,és nem hetente..Nekem fekete volt a hajam(20évig),és csokibarnát szerettem volna,elmentem a fodrászhoz,megcsinálta és első alkalommal olyan lett,amilyet szerettem volna!
2014. febr. 12. 18:49
De nem elég a szőkítőpor, mert attól csak besárgul a haj,jobb ha olyan hajfestéket veszel amihez külön kell venni az oxit.Sokkal szebb lesz a végeredmény,és jobb a hajadnak is,igaz kell 2-3 festés hogy teljesen (világosabb) szőke legyél.
2014. febr. 12. 18:45
A 6%-os 2-3 árnyalatot, a 9%-es pedig 4-5 árnyalatot világosít.
2014. febr. 12. 18:31
Kérdésem lenne, hányas oxival keverjem a szőkítőport, ha már első körben 9%os oxival leszívtuk a fekete hajat, sötétsőkével festettük utána, de még továbbra is vöröses csillogású, szerenténk picit világosabbat. 6% oxival hány árnyalatot lehet világosízani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook