Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kérhetek én jövedelemigazolást a férjemnek? fórum

Kérhetek én jövedelemigazolást a férjemnek? (tudásbázis kérdés)

6. Elfi
2014. márc. 5. 08:19

Köszönöm a segítséget! Postai úton szoktam, és általában nagyon hamar megküldik. Most valamiért 2 hét kellett hozzá, és már sürgős volt. De utolsó pillanatban megérkezett. Ez az egyszerűbb módja számomra, hisz az utazás sok pénz, hogy személyesen menjek, ha ő dolgozik, nem is egyszerű megoldani. De végül megoldódott, szerencsére.

Az ügyfélkapus megoldást is ismerem, csak még nincs. De meg lesz az is csináltatva, és akkor sok minden egyszerűbbé válik majd.

5. krozika (válaszként erre: 2. - 4b826169ed)
2014. febr. 12. 20:12
Annyit még hozzátennék, hogy személyesen papíralapon is lehet kérni a jövedelemigazolást a NAV ügyfélszolgálatánál, akinek nincs ügyfélkapus regisztrációja!
2014. febr. 12. 20:10
Nagyon jók vagytok csajok! Pontosan és érthetően leírtátok a választ. Ehhez már nincs mit hozzáfűzni! :)
3. sookye (válaszként erre: 1. - Elfi)
2014. febr. 12. 18:34

2 tanús meghatalmazással kérhetsz Te is személyesen a férjednek, ügyfélszolgálaton adnak nyomtatványt.

A meghatalmazáson legyen rajta a Te és a férjed adatai közül a név, anyja neve, születési hely és idő, adóazonosító jel, lakcím. Tanúknál név, lakcím. És mind a négyen írjátok alá. Rajta kell még lennie, hogy a NAV ügyfélszolgálatára, jövedelemigazolás kiadására szól a meghatalmazás.

[link]

2. 4b826169ed (válaszként erre: 1. - Elfi)
2014. febr. 12. 18:24
Szia! A nyomtatvány neve: IGAZOL, s elektronikus úton, ügyfélkapun keresztül lehet kérni jövedelemigazolást.
1. Elfi
2014. febr. 12. 17:58
Kérhetek jövedelemigazolást a férjemnek én, és van-e hozzá új nyomtatvány? Már a 11UK13 azt hiszem elavult, vagy ilyesmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook