Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Idén: baba a pocakban! fórum

Idén: baba a pocakban! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
18744. Diszi1984 (válaszként erre: 18742. - Sandra04)
2015. jún. 23. 19:57

Szia!


Jaj de jó, jól megszenvedtetek vele,remélem evvel az új táppal könnyebb lesz.

Nem javasolták hamarabb a Dévényt?De lehet h csak egyszer csak beindul.

Mi kanalazunk jól, egyre ügyesebb. De hiszti van mikor a székbe rakom, nah meg mikor szakálkát teszek a nyakába rázza a fejét hogy nem nem nem aztán sikerül megkostolnia onnantól kezdve minden oké, kéri.

a gyümiket üveges bébikajaként veszem csak így eszi. a zöldségeket készítem, minden nap csinálok vmit neki, már húsit is eszünk :)

8560g es75 cm

18743. Diszi1984 (válaszként erre: 18741. - Szeplakisz)
2015. jún. 23. 19:51

Szia!


Nekünk sincs fogunk még,Árpika is nyűgös az utóbbi napokban, van amikor végig alussza az éjszakát de van hogy többször fel kell,felsír.

2x szokott napközben aludni egyet délelőtt, egyet délután,1-1,5 órát.

Árpika már ül stabilan,ma már magától is felült.s készíti elő négykézláb mászást. gyorsan csinál mindent.


Szerintem is a fog miatt, lehet megduzzadt az ínye azért nem látják a többiek.Szólj mikor kibújtak majd, szorítok.

18742. Sandra04 (válaszként erre: 18740. - Diszi1984)
2015. jún. 23. 10:57
Sziasztok! Engem is érdekelnek a képek. Marci végre kapott speciális tejmentes tápszert. Amúgy most rendes hamikat nem nagyon eszi. Nem tudom, miért. A felét eszi meg belőle, mint előtte. Éjjel 1-2-szer kel enni tápszert. Még mindig csak forog pedig tegnap volt 9 hónapos. Csütörtökön megyünk dévényre, hogy megnézzék, hogy miért van lemaradva.
18741. Szeplakisz (válaszként erre: 18740. - Diszi1984)
2015. jún. 23. 08:13

Szia!


Jajj, engem érdekel. :) Azok mindig olyan jók. Mi is voltunk már kétszer. Illetve az elsőnél a fotós jött hozzánk, ott még csak három hetes volt a bébi. A másodiknál 5 hónapos.

Legközelebb akkor szeretnék majd, ha már önállóan ül egyedül stabilan. :)



Mi jól vagyunk, bár kissé szenvedünk. Nagyon nagyon megy a hasa két napja. Tegnap már hasfogós hamikat kapott. Tízórai banán, ebéd főtt krumpli, uzsonnára alma-keksz.

De ezenkívül jól érzi magát, étvágya van, meg jókedvű. Anyum szerint a foga miatt lehet már. Még mindig nem bújt ki, de én már látom, hogy meg van duzzadva, meg mintha két fehér csík is látszódna lent. Bár férjem szerint benézem, mert ő nem lát semmit.

Éjszaka is felsír egyszer-kétszer, de olyankor csak átmegyek, megsimizem és alszik tovább.

18740. Diszi1984
2015. jún. 23. 00:20

Sziasztok!


Nagy az üresség :(


Voltunk fotózáson nem rég, majd teszek fel képeket ha érdekel vkit!


Ki hogy van? Babák?

Izahold?Széplakisz?Sandra?Emma?

18739. Diszi1984
2015. jún. 18. 21:15

Sziasztok!


Nagyon ügyesek a Babáitok :D

Nagyon jó hogy enyhült az idő, bár Árpika csak délelőtt alszik, délután max. félórát :(

Elkezdett kúszni, úgyhogy egy kicsit elpakoltunk az útjából minden érdekli .....

18738. IzaHold (válaszként erre: 18737. - Szeplakisz)
2015. jún. 16. 00:26

Ja, most már tudatosan készítem magam, hogy valószínűleg nem várja ki a decembert majd a járással, bár persze nem lehet tudni, de nem akarok megint teljes sokkot kapni..:D


Amúgy mi még mindig anyatejet eszünk, persze a melegben akár félóra óránként is kínálom. Leveket kóstolgatunk, már a harmadiknál tartunk, bár a banánból evett kis pépet is, de az még korai volt, de annyira jól esett az ínyének, hogy hagytam, hagy kaparássza a fogacskáival, de korai volt, mert egy az egyben benne volt a pelusban.


Mi nagy puha falú medencét vettünk, de akarok neki venni kis tetős pancsolót, csak még nem tudtam elmenni megkérdezni, hogy szállítanak-e ide, mert az áruházban azt írják, hogy ahol mi lakunk, ott nincs épp.


Ma már enyhébb idő volt, de ez a fülledtség, majdnem rosszabb volt, mint a kánikula..


Ki hogy van, mi újság? Mi szerdán megyünk védőnőhöz.

18737. Szeplakisz
2015. jún. 15. 12:06

Sziasztok!


Iza! Hát nem semmi ez a fiú. :) Mindjárt szaladhatsz utána..


Mi egész jól bírjuk a meleget. Általában 11-től 2-ig alszik, aztán 3 után már sokszor kint hűsölünk az árnyékban. Mi is pancsiztunk már a kismedencében. :)


Zorkó! Sosem lehet tudni, a kozmetikusom 7 év próbálkozás és 2 sikertelen lombik után esett spontán teherbe, pont, amikor már azt tervezte, hogy most egy évig nem próbálkoznak...

Most már 3 hetes a babája. :)

18736. IzaHold (válaszként erre: 18735. - Diszi1984)
2015. jún. 14. 21:18

Szia!:) Köszi szépen!:) Bele kell törődnöm, úgy látom, hogy mindent előbb csinál- cserébe nem kell aggódnom, hogy na, ugyan mikor csinálja, mert sosem számítok rá, hogy már... Bár aggódom is picit, de ha magától csinálja, azt mondják, az úgy oké, és nem kell aggódni.Visszafogni nem lehet.

Ki hogy van? Hogy bírtátok a meleget? Mi pancsoltunk is egyet. :)

18735. Diszi1984 (válaszként erre: 18731. - IzaHold)
2015. jún. 14. 13:36

Szia!


Gratulálok nagyon ügyes :)))

18734. Zorkóóó (válaszként erre: 18733. - IzaHold)
2015. jún. 14. 07:15

Azt én nem annyira szeretném.... De azért persze mindent megpróbálunk, mert ki tudja.. :)

Köszi a drukkot :)

18733. IzaHold (válaszként erre: 18732. - Zorkóóó)
2015. jún. 13. 20:29
Köszönjük szépen! :) Lombik sem jöhet szóba? Drukkolok, hogy összejöjjön, soha nem lehet tudni!:)
18732. Zorkóóó (válaszként erre: 18731. - IzaHold)
2015. jún. 13. 14:34

Most jött meg az összes (erősen elhúzódó) vizsgálat eredménye a múlt hét elején... A doki szerint annyira durva a PCOS-m, hogy esélytelen a dolog. Bár megpróbáljuk, de nem nagyon hiszek benne én sem. Több, mint két éve nem is nagyon jön meg.... Szóval hormonzavar a köbön.

A féléveshez nagyon gratulálok :)))

18731. IzaHold
2015. jún. 13. 14:26

Sziasztok!


Márk tegnap a fél éves szülinapján felállt a járókában.😊


Ki hogy van? Nagyon meleg van...már a klímákat nézegetem...😃


Zorkó, miért nem lehet babád?

18730. Zorkóóó
2015. jún. 13. 10:18

Sziasztok :) Ezer éve nem jártam erre. Örömmel látom, sokaknak összejött a projekt :)

Nekem sajnos nem is fog, ezért "hanyagoltam" a fórumokat sokáig... De már muszáj volt bekukkantanom :) Puszi mindenkinek :)

18729. IzaHold (válaszként erre: 18728. - Diszi1984)
2015. jún. 11. 08:44
Igen, meg lehet őket enni!:)) Édes lehet!:)
18728. Diszi1984 (válaszként erre: 18727. - IzaHold)
2015. jún. 9. 21:52

Szia!


zabálnivaló mikor tapsol :)

nagyon cuki hangokat ad ki Árpika is, megmondja azt h mamamama,lálálá.....

Édesek!

18727. IzaHold
2015. jún. 9. 10:44
Ja, teljesen szétszórt vagyok..:) A beszélgetés is újra nagy erőkkel megérkezett nálunk.:) A-dáj-dáj-dáj, di-dá, addide is elhangzott már párszor, ánná - ezt én anyának tulajdonítom.:))) stb. Annyira édesek ilyenkor.:)
18726. IzaHold
2015. jún. 9. 10:40
A klíma jó ötlet, mi is terveztünk, de még egyenlőre más dolgok vannak előtérben.:)
18725. IzaHold (válaszként erre: 18724. - Diszi1984)
2015. jún. 9. 10:40

Szia!


Köszi jól vagyunk, nálunk most össze-vissza vannak a dolgok. Van hogy éjjel kel, nappal kevesebbet alszik, van, hogy éjjel nem nagyon kel, csak ha arréb csúsztatom, nappal is jobban alszik. Jön a foga felül nagyon, ebben biztos vagyok, mert látványos, be van duzzadva, erőteljesen dörgöli a száját mindenhez, még az orra is piros lesz a sok dörgöléstől.:)


Nagyon édes lehet, ahogy tapsol.:) Mi is szoktunk tapsolni neki, és felemeli a két kezét és nagyon koncentrál mit csinálunk. Látszik, hogy meg akarja tanulni.:)

18724. Diszi1984 (válaszként erre: 18723. - IzaHold)
2015. jún. 9. 05:29

Szia!


A meleg teszi.

Mi pár napja éjszakánként megint szenvedünk. Sokszor felsír, nyöszörög... Nappal semmi probléma jatszik, nevet nagyon jol el van, de az este gáz :( nem értem ilyenkor h mi a baj ;( fogunk még most sincs mindent nem lehet a fogra fogni?!

Tegnap elkezdett tapsolni ;) olyan kis édes

Kúszás is ugyahogy megy, napról napra ügyesebb benne, egyedül nem lehet hagyni az ágyon.

26-27 fok van a lakásban igy bodyban alszik.

Penteken jön a klíma, jobb lesz mindenkinek.


Ti hogy vagytok?!

18723. IzaHold
2015. jún. 9. 01:19

Sziasztok!


Nagyon eltűnt megint mindenki.:( Virágról tudtok valamit? A naplót sem írja.:( Jszyl pedig teljesen eltűnt sajnos.:(


Hogy vagytok? Nagyon kevesen járunk már ide.:(

18722. IzaHold (válaszként erre: 18721. - Sandra04)
2015. jún. 5. 06:47
Szia! Köszi!:) Az bizony nem baj, ha egyszerre gyorsan kibújik.:)) Nekünk most a felsők megint huncutkodnak, most nincs annyira a két felső előlről megdagadva, mint egyik nap volt, és azóta nem is sír egész nap. Most éjjel aludt megint..:)
18721. Sandra04 (válaszként erre: 18720. - IzaHold)
2015. jún. 4. 22:41
Nagyon ügyes! Nálunk Marci nem bírja a meleget. Majdnem egész nap sír. A foga is jön. Már az egyik felső látszi, de a mellette lévő is jön.
18720. IzaHold (válaszként erre: 18717. - Emma27)
2015. jún. 4. 15:16

Nagyon rosszul..de én rosszabbul, mint Márk..:) Semmihez sincs kedvem, csak hideg vizet, üdítőt inni...:))) még enni sem. Az előbb ettem három hideg koktélparadicsomot, az jól esett.:)

Mentünk a nagytesóért, hát az is elég volt, majd estefelé elmegyünk boltba.


Ilyen korban már ez normális. Amúgy nem sokára el kell kezdenünk a tejpépet is, amit a múltkor kiváltottunk, szóval hát..mindjárt 6 hónapos a drágám, egy hét és egy nap múlva. Csúcs!



Ja, a lényeget még nem is írtam!:)))) Képzeljétek, tegnap Márk elmászott a telefonomért, kicsit kúszott is közben, de mászott, tette egyik kezét a másik után. Ma pedig az üres ásványvizes üvegért.:))))) Egy hónapja már ringatja magát négykézláb, szóval számítottam rá.

18719. IzaHold (válaszként erre: 18716. - Diszi1984)
2015. jún. 4. 15:12

Hígítva elfogadja jobban?


Hát én is ebben bízom. A táblázat szerint tökéletes, csak ugye először nagyon sokat hízott és szerintem a múltkor ahhoz nézte, igaz csak annyit mondott, most már lelassult a hízás. Lehet, csak nekem esett rosszul.. azt vártam, hogy mondja, hogy ez ilyen korban normális, nem baj vagy valami. Mert tudom, hogy az, ilyen korban lelassulnak, sőt meg is állhat. De lehet, csak én vagyok túl érzékeny..:))))


Köszönöm mindenkinek a bíztatást! Nagyon jól esik. Kis husis, tiszta izom, nagyon jókedvű, kicsattan az egészségtől, szóval addig én nem aggódom! :)

18718. IzaHold (válaszként erre: 18715. - Szeplakisz)
2015. jún. 4. 15:09
Azt nem tudhatod, hogy elment, reggel este még odaadhatod neki. Annó nem tudtam és én is feladtam a dolgot, de a tej csak min. 6 hét alatt megy el. Csak hát olyan puha, hogy észre sem vesszük. Nem mindig jön ki fejéssel se. Én azt tanácsolom csak most már, hogy sosem szabad feladni, csak, ha te akarod! :)
18717. Emma27
2015. jún. 4. 15:06

sziasztok lányok!

hogy bírjátok ezt a meleget? nekem totál kiszívja az energiáimat. nap közben ki sem viszem sehova a kislányomat, szerintem a babákat is megviseli.

Diszi, asszem van olyan tejpép amiben van már glutén is. talán olyan formában elkezdheted neki adni, ha a keksz nem jött be.

Szeplakisz, én nagyon irigyellek amiért ilyen jó evő a babád:)

Iza, szerintem is rendben van a súlyotok, kíváncsi vagyok mit mond rá a doki. nekünk most egy hónap alatt csak a 340 gramm hízás jött össze:( bár így most pont annyi mint Márk

18716. Diszi1984 (válaszként erre: 18713. - IzaHold)
2015. jún. 4. 13:07

Szia!


Persze szoktam higítani.

Biztos jó lesz a súlyotok, nem verseny ez, minden gyerkőc más.

Pl.: barátnőm babája 1 éves, és most annyi a súlya mint Árpikának 7 hónaposan kb. 8200g. Ő ilyen alkat!

18715. Szeplakisz (válaszként erre: 18714. - IzaHold)
2015. jún. 4. 12:39

Nálunk a Gííí megy már 2 hónapos kora óta. Meg az A-GI. :)


Olyan édesek, ahogy mondják. :)


Már két fogatok van... nem semmi. :) Mi még küzdünk.

Egy jó pár napig egyáltalán nem ébredt fel éjjel, pedig már csak éjjel cicizett. De így most már el is ment az a pici tejcsi is...


Viszont mostanában Gábriel is megébred éjjelente, keservesen felsír, de csak át kell mennem hozzá megsimizni a buksiját és vissza is alszik.

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook