Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Illetlenség fórum

Illetlenség (beszélgetős fórum)

2008. ápr. 20. 18:18

ha be van zárva az ajtó, kapú akkor biztos, hogy kopogni fog, ha hallja, hogy otthon vagytok, : ))

ez is lehet, egy megoldás

2008. ápr. 20. 18:13
Magyarázd esetleg el nekik, hogy volt egyszer egy feltaláló, aki feltalálta az ajtót... aztán ezt továbbfejlesztette egy másik feltaláló...aki a csengőt találta fel ... és lehet ám használni!!!
3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Tunde1102)
2008. márc. 30. 10:34

Pl így:

kérlek, ne gyertek váratlanul és ne a kapun és udvaron keresztül kopogtatás nélkül a lakásba.


Ha tényleg ennyire zavar, egyenesen, kertelés nélkül, bele a képébe. Én azt hiszem, hogy az egyenes útnál nincs egyenesebb :).


Mondd el nekik, hogy természetesen bármikor szívesen látod őket, de szeretnéd tudni, hogy mikor jönnek, mert ha váratlanul toppannak be, esetleg olyat látnak, amitől nagyon zavarba fognak jönni :):):)

2008. márc. 30. 10:22
Az én barátaim, és családtagjaim bármikor jöhetnek, akár kopogás nélkül is. Azért barátok, és családtagok. Ez miért illetlenség? Én ilyet csak simerősöktől várok el. Érdekes kérdés. :)
2008. márc. 29. 23:34

Sziasztok!

Ti hogyan mondanátok meg a barátaitoknak és családtagjaitoknak, hogy ne jöjjenek váratlanul és ne kapun udvaron keresztül, kopogtatás nélkül be a lakásba..........,

Persze, hogy ne sértsd meg őket, ha már maguktól ezt nem tartják egyértelműnek, hogy tiszteletben kellene tartani a magánszférát.

Köszi, várom a lehetőségeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook