Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Személyi edző tapasztalatok fórum

Személyi edző tapasztalatok (beszélgetős fórum)


5. kisbagoly1 (válaszként erre: 4. - Silver05)
2014. febr. 18. 21:47
Láttam, hogy a 2-ban és 7-ben keresel. Sajnos én nem tudok sem ott, sem máshol, nem ismerek egyet sem. Most kezdtem el járni egy terembe, de még nem vettem igénybe személyi edző segítségét ott, majd talán ha lement pár kiló.
2014. febr. 18. 08:27
Engem is érdekelne egy megbízható, jó személyi edző Budapesten...
3. kisbagoly1 (válaszként erre: 2. - Chelsey)
2014. febr. 12. 22:02
Köszi! Ma voltam, informálódom majd:)
2. Chelsey (válaszként erre: 1. - Kisbagoly1)
2014. febr. 11. 12:07
Megnézted már a termet, megkérdezted, hogy kik dolgoznak ott? Általában vannak edzők a termekben. Most nem feltétlenül a recepciósra gondoltam - bár általában ők is meg tudják mutatni, hogyan kell használni a gépeket, mert sok helyen az edzők látják el a recepciót és a teremfelügyeletet rotációban -, hanem kifejezetten olyan edző végzettségű személyzetre (vagy szerződött partnerre), akik tudnak neked irányt mutatni (étrend, edzés), hogy úgy irányba fejlődj, ahogy szeretnéd.
2014. febr. 11. 10:58
Ki ismer jó személyi edzőt Budapesten? Lehetőleg a 8. kerületben. Van ott egy nagyon jó edzőterem, és lehet, hogy oda szeretnék járni. Sajnos ezeket a kondigépeket egyáltalán nem ismerem és addig szeretném személyi edző segítségét igénybe venni, míg a megmutatja, hogy mit és hogyan kell helyesen csinálni, kivitelezni. Köszi mindenkinek, aki ír:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook