Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egy pár jó szavatok hozzám? fórum

Van egy pár jó szavatok hozzám? (beszélgetős fórum)


1 2
35. syria (válaszként erre: 30. - Deothora)
2014. febr. 12. 18:21

Helyes a hozzáállásod.

Egyrészt ő vállalta, hogy támogat; akkor engedd meg neki, hogy állja a szavát. :)

Másrészt ha tényleg maga sem tudja hogy mit akar, vezesd rá, hogy mit akarjon. :)


Semmiképp ne hagyd veszni a jogosítványt. Ha nincs más megoldás, ráérsz utána is hazajönni.

Csak vigyázz a méltóságod megőrzésére!

34. d1e807c461 (válaszként erre: 29. - Deothora)
2014. febr. 12. 12:31

akkor kitartást hozzá!!!! nagy lelkierőre lesz szükséged, hogy ezt végigcsináld. hát csináld! ne maradj alul! ha ezt túléled, akkor többé semmi sem fog ledönteni. tűzön vízen át érd el, amit kitűztél magadnak. s még az is lehet, hogy végül te leszel az, akinek nem elég ez a férfi!


sok szerencsét! :)

33. Pera0322 (válaszként erre: 32. - Deothora)
2014. febr. 12. 08:45
Én szívesen beszélgetek Veled, amint írtam, hasonló cipőben voltam.
2014. febr. 12. 07:41
Olyan klassz lenne valakivel beszélgetni van valakinek kedve?
2014. febr. 12. 07:29
Ja bocsi a két fórumért csak azt akartam hogy minden egyben legyen.
2014. febr. 12. 07:25

Ja még annyit: eléggé kiábrándultam belöle, föleg a flörtölgetés után, meg amikor elolvastam az smseket és láttam hogy már egyhéttel szakítás elött is így irogattott a nökkel - többel is- nekem meg képtelen volt smst írni...szóval tény hogy követtem el hibákat, de ennek a nönek kedves, vicces szép smseket írt..nekem meg annyit volt képes hogy pl.: "vettem hagymát, kenyeret puszi..."

Én nagyon sokáig írtam neki napközben is szép, vicces, szexi smseket de soha nem jött válasz, Virágot 10év alatt kétszer kaptam töle...én volt hogy csak úgy kis figyelmességeket vette, amikor üzleti útra ment pl. megvettem a kedvenc csokiját mert tudom hogy este szeret egy kis édességet és mindíg szerelmes üzeneteket írtam rá, és hasonlók de töle ilyen szinte soha nem volt...talán azért ez is hozzájárult ahhoz hogy leült a láng, mert azért úgy érzem így "józanon" átgondolva hogy, ö is tehetett volna többet azért hogy azt a szerelmet amit most hiányol megtartsa.

Azért azon a fázison túl vagyok hogy csak magamat hibáztassam

Ami nagyon fáj még hogy nekem még összevan törve a szívem, hiányoznak az együtt nevetések, a simogatás a gyengédség és ez fáj...én most még nem tudok nagy társaságba menni, és flörtölgetni...az pedig fáj hogy neki alig 3-4nappal a szakítás után ez egyáltalán nem okoz gondot, kivirúlt, és pl. az sem okoz gondot hogy - most üzleti úton van - azzal a kolléganövel és a barátnöjével menjen munka után vacsorázni meg iszogatni /esetleg még több is/ akivel flörtölget...teszem hozzá azért ez a nö is gyönyörü lehet hogy kapcsolatban ilyeneket csinál dehát megérdemlik egymást.

Lehet hogy bunkón hangzik de eldöntöttem hogy én meg minden fillért kifogok csikarni belöle amit hajlandó adni nekem, ha már ezek szerint ennyire mindegy vagyok neki.


Beszélgettem anyuval is meg barátokkal is, és sokak szerint saját maga sem tudja hogy mit akar.

2014. febr. 12. 07:18

Sziasztok!

Igen ez tény hogy könnyebb lenne elválni töle ha nem látnám mindennap és nem lenne itt, viszont ami a nagy írásban talán nem jött át: én dolgozom, konkrétan elkezdtem a jogosítványt, tehát kiadtam rá a megtakarított pénzemet, és már lefogytam sokat és rendszeren járok továbbra is sportolni és ügyelek a további fogyásra...a gond az hogy, haza nem tudok menni mert akkor ugye a jogsi is elúszna - mivel még a tanfolyamokra járok- és itt kint még legkisebb lakáscsere is több ezer euróba kerül, arról még nem is beszélve hogy a földön aludjak? Egy ágy, egy szék egy tányérom nincsen.

Szóval könnyü azt mondani hogy én "így meg úgy elköltöznék" ha lehetöségem lett volna rá én is inkább azt választottam volna, de most sajnos tényleg nincsen.

Vagy itt maradok és végiscsinálom mellette amibe belekezdtem, vagy hagyom elúszni a pénzem, a jogsit, és lehetöségeimet.


Amúgy meg úgy nézem hogy ez az anyagi támogatás amit ad, úgy veszem fogy fájdalompénz az elmúlt évekért.

28. syria (válaszként erre: 1. - Deothora)
2014. febr. 11. 17:13
Ezért igazán kár volt új fórumot nyitnod. :( A kérdésedet a másikon is feltehetted volna.
2014. febr. 11. 16:12
Ahogy mindenki javasolja, koltozz el, allja sajat labadra, ne keresd a kifogasokat. En is ateltem, kijottem egy pasi miatt kulfoldre, aztan persze gyorsan szakitottunk, es itt alltam egyedul. Piszok nehez volt, de kibirtam. Ne felejtsd el, nem az elmult 10 evrol kell dontened, hanem a kovetkezo 50-rol.
2014. febr. 11. 15:52
Hát ez nekem túl hosszú iromány,az fix...
25. Kangaroo Island (válaszként erre: 21. - D1e807c461)
2014. febr. 11. 10:22
nem gusztustalan, ő megmondta mi lesz, hagy csinálja már a saját lakásában azt amit ő akar, ha nem tetszik el lehet menni. és most félreértés ne essék, nem akarom bántani szegényt, de szerintem csak azért lakik még ott, és talál kifogásokat, hogy a jogsi előbb, stb...mert reménykedik, de ha akar is valamit még a fickótól, azt nem azzal fogja elérni, hogy kiszolgáltatja magát azzal, hogy ott lakik hanem azzal, hogy a saját lábára áll még akkor is, ha a fickó felajánlotta és szívesen segít, ettől szenvedély nem fog kialakulni.
2014. febr. 11. 09:54

Sajnálom,ami történt:(Látom,mindenki azt javasolja,hogy költözz el tőle,így én is beállok a sorba!Nekem ez olyan gáz helyzet,egy pillanatig nem maradtam volna a lakásban vele....

Azt nem igazán értem,hogy egy térdműtét mit változtathatott meg egy kapcsolatban...

A külsejéről meg annyit,hogy te is nézegetnéd magad a tükörben,az új szerkóidban,ha leadnád azt a 20kilót!Utána,idővel már jöhetne egy új szerelem is!Adnék egy tanácsot,a te érdekedben:nőügyekről ne faggasd,mert csak a szívedet fájdítotd,feleslegesen!

Sok szerencsét!!

2014. febr. 11. 09:08

Azt hiszem, valójában sajnál és szán téged ez a fiú. Ezen túl meg roppant módin hízeleg a lelkének, hogy nagylelkű(nek képzeli magát) veled.

Semmi értelme, hogy ott maradj, mert így nem tudsz elszakadni egy számodra megalázó kapcsolatból. Ezért írtam, hogy nem rendezkednék be erre. Most gondolj bele, ez olyan, hogy gyakorlatilag hozzád megy haza, közli, hogy beléd nem szerelmes, de azért elhúzza a mézesmadzagot, hogy esetleg... talán... HA.. még nincs minden veszve. Közben meg másokkal kavar és elvárja, hogy jó szemmel nézd. Ugyanakkor ha jó szemmel nézed, akkor messze nem vagy az az ideális nő, aki kiáll magáért, akire vágyik. Ha meg cirkuszolsz, akkor meg azért nem vagy az ideális, mert "hisztizel" Gyakorlatilag csapdába ejtett. Ki kellene keveredni belőle...

22. ina87
2014. febr. 11. 08:32
Nem egy olyan pasi aki kilökött az ajton h eredj utadra már nem kellesz,de nem is olyan akit sajnálni kell.nem csak a te hibád h ide jutotatok.anyit tudok én is hozzá tenni h sok sikert ne ad fel h változtas magadon és idővel a fájdalom elmúlik kitartás most ez számit!
21. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Deothora)
2014. febr. 11. 08:21
szerintem eléggé gusztustalan, hogy előtted flörtölget. s persze nem ellenkezhetsz, mivel olyan nagylelkű, hogy eltart. ne tűrd, hogy megalázzon, legyen egy kis büszkeság benned. hagyd ott! szerintem akkor nagyot nézne, hogy lám az önállótlan kis barátnőjének kinyílt a csipája. :O
2014. febr. 11. 08:17
Ugyanilyen helyzetben voltam: külföldön, az ex meg benyögte az unalmast. 3 hétig laktam még nála, ez idő alatt lefogytam 8 kilót, minden este sírva aludtam el mellette, teljesen kikészültem, miközben ő meg teljesen kivirult és élte világát. 3 hét után hazaköltöztem, és még így is hónapokba telt összeszedni magam. Költözz el onnan, ez tényleg megalázó, és napról napra csak rosszabb lesz. Lehet az elején még sajnál és segít, de aztán mind a kettőtöknek egyre nagyobb teher lesz az egész. Lépj egy nagyot előre, a saját érdekedben!
2014. febr. 11. 07:51

ne áltasd magad, őt meg ne hibáztasd, teljesen korrekt volt, minden joga megvan, hogy másokkal kezdjen, ha meg nem akarod ezt nézni költözz el, nem tudom miért fontos a jogosítvány, de ráér az később is, bőven futja a kaucióra egy jogsi ára, inkább mint ilyen megalázó helyzetbe legyél, hogy az exednél laksz.

Próbáld túltenni magad rajta, de ez úgy nem fog menni, ha ott laksz.

18. Lizecske (válaszként erre: 1. - Deothora)
2014. febr. 11. 04:32

Az igazság az, hogy egymás közti ellentétek, személyes adottságok közti különbségek, külföldön, még inkább felszínre tőr. Most már neked is, nagyon nagy elhatározással tudnod kell, mit akarsz, hogyan akarod véghez vinni a változásokat.

Idegenben nem is olyan egyszerű az élet, mert akárhogy is, minden országnak meg vannak a maga "szabályai".


Nagy igazság, amit nem tudsz, megtanít az élet !

Kívánok sok sikert ! - a nem könnyű külföldi életben !

2014. febr. 11. 00:52

A végén mondtad ki a lényeget, akivé változott, lehet hogy neked már annyira nem jön be. Ne amiatt akarj visszamenni hozzá, mert sajnálod, azt a 10 évet. Lehet, hogy te is jobban jársz, ha elengeded őt, mert így lehetőséged lesz megtalálni az igazi nagy Ő-t.

Az nagyon rendes a pasitól, hogy támogat, amíg rendbe nem jössz.

Deee, ha vissza akarsz vágni a flörtölgetések, miatt, akkor próbálj lefogyni, addig amíg még ott laksz nála, és szerezz be vmi extrán top pasit, aki sokkal jobban néz ki, mint az exed. Na, majd akkor fog leesni az álla :)

16. b486c9cf7d (válaszként erre: 14. - Inta)
2014. febr. 10. 23:22

Igen, sajnalja, aztan jon az utalat :S

Ha azt megvarja, eselye se lesz visszafele.

2014. febr. 10. 23:18

Szedd magad ossze, foglalkozz tobbet magaddal, jarj el szorakozni, ha tudsz, fogyj meg, probalj meg uj baratokat szerezni!

Es koltozz at a szomszed szobaba!

14. inta (válaszként erre: 10. - Deothora)
2014. febr. 10. 23:15

Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Hadd írjak őszinte véleményt, azt hiszem, azzal jobbat teszek, mintha nyájas szavakkal kenegetlek.


Sajnál téged. És amíg ez így van, esélyed nincs nála, ráadásul te magad is csak egyre frusztráltabb leszel, mert már zavar az, ahogyan a tükörbe néz, ahogyan más nőkkel beszél, később majd zavarni fog ahogyan vezet, vagy ahogyan a kanalat tartja, ez csak egy sor eleje.


És te is zavarod őt, zavarja a (bocsánat) tunyaságod, a túl nagy kompromisszum, amibe belementél, hogy a kényelmed érdekében képes vagy végighallgatni, ahogy másokkal flörtöl, képes vagy vele aludni bár tudod, hogy nem vágyik rád, hogy ebben a megalázó helyzetben is kitartasz.


Persze, most még friss a dolog, sajnál, megsimogat éjjel, elrohan veled autóval, ha kell, de az ok nem a szerelem, még talán nem is a szeretet, hanem a lelkiismeret-furdalás, amit érez és a megszokás.

Attól tartok, ez idővel a fentebb írt frusztrációba, majd utálatba fordul át.


Biztos meg akarod ezt várni? Nem akarsz élni az egyetlen esélyeddel, hogy visszakapd őt - vagy ha őt már esetleg nem is kaphatod vissza, akkor legalább a saját belső tükröd azt mutassa, amit szeretnél látni?

Költözz el. Szedd össze magad. Keress munkát, ha jobban érzed magad attól, akkor fogyj le, de a lényeg, hogy a függő helyzetednek mindenképp vess véget, mert megalázóvá fog válni - már most az - és olyasmibe csap át a kapcsolatotok, amit most el se tudsz képzelni.


Kívánom a legjobbakat, a kedvedért még azt is, hogy ne legyen igazam.

13. Katinkaboszi (válaszként erre: 10. - Deothora)
2014. febr. 10. 23:11

MIért nem kéred, hogy mehess a másik szobába, vagy mire hazajön, átköltöznél oda?

Így könnyű neki is, hogy ott vagy mellette, és ha mégis akarná, talán mégis, bebújnál a karjaiba.

Biztonságot ad neki a közelséged.

Ez lehet simán egy udvarias gesztus is.

Ne magyarázz bele semmit, próbálj meg lassan eltávolodni tőle.

Kíváncsi leszek, erre mit lép_D

12. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Deothora)
2014. febr. 10. 23:10

Pfff, hat en ezt nem tudnam elviselni. Azt hallgatni, hgy masnak csapja a szelet? Wahh... Amugy bizti vannak olyanok, akikre motivaciokent hat, amikor elhagyjak, a kozeli ismerettsegemben is van ilyen, most jar edzeni a csaj es uj ruha, smink, stb. A ti kapcsolatotokba csak ti lattok bele, de elolvasni is nehez volt, nemhgy megelni.

Most csinalsz magaddal vmit amugy?

Masreszt miert vagy rautalva anyagilag, nem dolgozol?

Ha ennyire megalazo volna a szitu, fix, hgy nem maradnek.

2014. febr. 10. 23:06
Nem rendezkednék be erre.
10. Deothora (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2014. febr. 10. 22:46

A lakás két szobás de még mindíg a együtt alszunk a nagy ágyban egy duplaágy...de pl. volt hogy szakítás után nagyon rosszat álmodtam azért felkeltett és simogatta a vállamat hogy itt van nekem ö felfog ne aggódjak.


A telefonos flörtöléskor meg bement a szobába direkt hogy ne halljam.


Azért az hogy egy szó nélkül felöltözött és autóval elvitt a tanfolyamra nagyon rendes volt töle, de a tény mégis fáj hogy én jobban szenvedek sokkal mint ö ...

2014. febr. 10. 22:43

Ha már külön szobában laktok, akkor miért zavar, hogy flörtöl, főleg telefonon, mással?

Csinálja, lássa csak, önállóan is meg tudsz élni, nélküle, hiszen ez csak legyezgeti a hiúságát, ahogy mindent kérdezel, ott vagy még mindig mellette.

Légy önálló, ha dolgozol, ne menj haza máris, sétálj egyet, aztán ha kérdezi hol voltál, ne kösd az orrára.

A saját fegyverével győzd le és harcolj, ha már akarsz.

2014. febr. 10. 22:39

Igen anyagilag sajnos tényleg rávagyok utalva nagyon a segítségére de megígérte hogy addig támogat amíg saját lábra tudok állni és azt mondta ki tudja hogyha ellentud-e állni ha látja rajta megint az erös nöt akit szeretett...

Ma reggel tett olyan megjegyzést ist hogy - ö mindíg farkasnak tartja magát - legyek megint az a tigris aki voltam és a farkas majd jön magától...


Nah ezek után meg este hallottam ahogy beszélt a másik növel de elmondta hogy barátja van és hogy a frontok tisztázva vannak...hááát...azért valahol meg mégis ad reményt, mert amikor megijedve visszafutottam a lakásba szó nélkül lette a másik nöt, és kérdés nélkül öltözött és autóba ült velem...szóval kicsit össze zavar a dolog...

Másrészröl viszont annyira megváltozott ö is, ez az állandó önajnározása mindíg mikor elmegy a tükör elött vagy megáll és az izmaival játszik hogy milyen jó pali vagy öntelten megállapítja hogy mennyire jól néz ki és a nök majd megfogják zabálni....ez meg kérdés hogy egy ilyen férfit vissza akarok-e kapni

7. 8c40921157 (válaszként erre: 6. - Megi04)
2014. febr. 10. 22:38

Kb. ezt akartam én is leírni.


Ez a vonat már elment, és soha nem fog visszajönni. Abszolút korrekt, sőt, többet is nyújt, mint az ilyen múlóban lévő kapcsolattól elvárható.


Szóval, kedves fórumindító! Tedd össze a két kezed és köszönd meg a sorsnak, hogy így bánik veled. Az egészet amúgy magadnak köszönheted.

Én szeretnék hozzád pár jó szót szólni, de azon kívül, hogy sok szerencsét és sikert kívánok, többet nem tudok.

2014. febr. 10. 22:32
SAJNOS teljesen normálisan viselkedik...:( Tudom,fáj neked,de hát...Őszinte volt hozzád...Magad mondod,hogy mennyire elhagytad magad..Ő meg szeretné élvezni az életet...Szerette volna veled,de belőled kiveszett a varázs...TE hagytad kiveszni...Megtehette volna azt is,hogy szó nélkül faképnél hagy,de még csak nem is szemétláda...ÉLNI szeretne..Neki is csak egy élete van...Pazarolja egy kezdődő depressziósra? Ne haragudj,nem szándékom,hogy bántsalak,de bármennyire fáj,neki van igaza...:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook