Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agydaganat! Oligodendroglioma! Tudna valaki hasznos információval segíteni? fórum

Agydaganat! Oligodendroglioma! Tudna valaki hasznos információval segíteni? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 22. 15:56

Egy biztos! A Daily Mail címlapon közölné, ha gyógyulást értek volna el valaha eme módszerekkel!

Chio...

2014. ápr. 22. 15:55
...........:DDD
28. emagdi (válaszként erre: 26. - 442edc8c28)
2014. ápr. 22. 15:54
amúgy én is pont azt mondom, hogy hadd legyen mindenkinek szabad választása, hogy mit csinál, vagy miben hisz, ne akard a saját nézeteid ráerőltetni másra:)
27. emagdi (válaszként erre: 26. - 442edc8c28)
2014. ápr. 22. 15:52
off, de nem lehet kihagyni: Petőfi biztos nem írta azt hogy "halljak" :))
2014. ápr. 22. 15:49

Sőt!

Ahogy Petőfi írta, "ne párnák közt, ágyban halljak meg"

Mindenki saját választása, de én tudnám hogy hol, és mit csináljak :D

2014. ápr. 22. 15:48

Szerintem ez egy tök fölösleges vita!

Rakat mocskos szemét utolsó féreg van, aki csak kihasználja a nyomorult gyógyulni vágyót.

Nagy pénzekért.

Hát az Amazonas felett jobban spannoltam magam egy kisrepülőben :)))

Higgyen mindenki amiben akar, és ÁMEN!

24. emagdi (válaszként erre: 22. - 442edc8c28)
2014. ápr. 22. 15:31

ja, még annyi, hogy lehet nem túl jó dolog azzal kondicionálni magad hogy nálad is nagy az esély, mert aztán tényleg odakerülsz :S

(bár tudom te ebben nem hiszel... de azért gondoltam szólok:)

23. emagdi (válaszként erre: 22. - 442edc8c28)
2014. ápr. 22. 15:27

értem én, hogy te miben hiszel és miben nem.

de attól még ne vedd el másnak a hitét :)

értem én, hogy te tuti nem tévedhetsz, de tételezzük fel, hogy esetleg mégis: akkor lehet hogy pont te veszed el az utolsó szalmaszálat valaki orra elől. jó ez neked?


amúgy meg több olyan embert is ismerek, aki 5+ évvel túlélt mindenféle agydaganatot (most nem tudom felsorolni hogy kinek milyen fajta, meg annyira nem is értek hozzá, de azért nem kell mindjárt a sírhelyet intézni:)))

22. 442edc8c28 (válaszként erre: 20. - Emagdi)
2014. ápr. 22. 15:09

Ha egy vadidegen ember 3 soros hozzászólása venné el bárkinek a hitét, annak akkor nem is volt!


Én hiszek az orvostudományban!

Szerintem az emberek 99%-a így van ezzel.

Nem hiszek, a varázsgombákban, Pí-vízben, homeopátiában és talpmasszázzsal áttétes rákot gyógyítók etikájában...már ha van nekik.

Agydaganat: 100% morteo- 2-5 év távlatában, keress rá angol vagy magyar nyelvű diplomamunkákban kutatásokban.

Nekem nagyon lebeg a damoklész a fejem felett, más rokonunk is halt meg agytumorban, de nem hinném, hogy bárki el tudná venni a reményt, vagy pl emagdi nevű felhasználó reményt tudna adni...........

21. Mezei Virág (válaszként erre: 20. - Emagdi)
2014. ápr. 22. 13:53

Bizony így van!

A 18. hsz-ben levő link is éppen arról szól, fontos, hogyan gondolkodunk a betegségről.


Fontos a hozzáállás. Lehetséges a gyógyulás.

20. emagdi (válaszként erre: 19. - 442edc8c28)
2014. ápr. 22. 09:44

értem én, de az orvostudomány is pont akkora "sarlatánság", pont ugyanannyira csak kísérletezgetéses alapon ill a placebo hatásra alapozva gyógyít, mint bármelyik alternatív módszert kínáló ember. azt mégsem mondod, hogy ne menjél orvoshoz sem. vagy igen? :) végül is előbb-utóbb valamiben meg kell halni, nem igaz?


azért negatív hatású az, hogy egy fórumban ilyeneket leírsz, mert ha nem is egy adott módszer, de annak placebo hatása még meggyógyíthat bárkit, aki eléggé hisz benne. lehet, hogy csak 1000-ből egy embernek sikerülne ez, de lehet, hogy pont annak az egynek veszed el a hitét egy ilyen bejegyzéssel :S

19. 442edc8c28 (válaszként erre: 16. - Emagdi)
2014. ápr. 21. 18:57

Drága emagdi!

Attól, hogy leírtam, hogy ne higgy a sarlatánoknak az nem a remény elvétele.

Attól tartok, mások ezt őszinte diagnózissal, vagy egy kórházban udvariatlan megjegyzéssel elveszik akikkel személyes kontaktus van/volt.

Ez egy fórum!

Névtelen szereplőkkel!

Én leírtam a tapasztalatokat, sőt, agydaganatban meghalt 3 évfolyamtársam a jogi egyetemen...

Ez sajnos, a tudomány mai állása szerint a leggyógyíthatatlanabb betegség.

A rossz nem én Zöldbanán vagyok, hanem magukat betegségekhez értő, magukat gyógyítóknak valló, képzelő sarlatánok.

Bármennyire is nem tetszik neked, vagy nekünk, hazugság azt állítani, hogy szivárványos réten szedett céklafű meggyógyítja, mert nem.

Akik nem átallanak több tízezret alkalmanként leakasztani a azoktól, akik reménykednek.

A remény sajnos ma nagy üzlet...

2014. ápr. 20. 11:27

:(

Fogadd őszinte részvétem!

Sok dologban pedig igazad van!


Nemrégen olvastam:

[link]


A remény, a hit (a gyógyulásba, kezelésbe vetett) nagyon fontos a gyógyulásban.

17. Nyuff
2014. ápr. 19. 13:07
Sajnos a mi történetünk egy hete befejeződött. A testvérem meghalt :( Késő volt már mindenhez. DE!!! Váltig állítom Mándi dokit és az egyéb megoldásokat, mert százszor jobbak a hagyományos módszerek, mint a sugár és kemo. Remélem aki tanácsot keres majd az interneten utánanéz a dolgoknak. Nekünk a sugár mellett lett egy új daganat. Ha nem sugarazunk lehet most is él. Miután kiderült 4 hétre meghalt... És igenis a stressz és minden egyéb közrejátszat, ebben is hiszek és abban, hogy a megfelelő vitaminokkal és egyéb megoldásokkal gyógyítható lenne az összes ráktípus ! :( Dehát ez nem mindenkinek érdeke :(
16. emagdi (válaszként erre: 15. - 442edc8c28)
2014. ápr. 18. 14:33

egyrészt: nem szép dolog (enyhén szólva) elvenni mástól a reményt a gyógyulásra


másrészt: honnan tudod, hogy neki esetleg mi fog használni, nála pont nem válna-e be az a dolog, amit te lehurrogsz?


teszed mindezt úgy, hogy egyébként fogalmad sincs semmiről, csak sajnálatos módon láttál két rosszul végződő példát a családodban. :S

2014. ápr. 17. 19:32

Nekem az unokatestvérem is, és az ő anyukája is, azaz anyám nővére is agydaganatban halt meg.

Hápogtak össze vissza, hogy egyrészt vírus, másrészt hatalmas stressz okozhatja.

Ne higgy a sarlatánoknak....

Sajnos az unokatesóm betegsége 13 hónapot adott neki, pedig jóindulatúan kezdődött.

Nagynénémé glioblasztóma volt, 17 hónappal a temetés után már ő is halott volt.

Izolált vitaminok: inkább rákkeltőek mint gyógyító hatással bírnak!

14. Szöszcilla (válaszként erre: 11. - Ficánka5)
2014. febr. 14. 09:43

írom priviben a mérés elérhetőségét. Több kerületbe is jár a hölgy, csak 1-2 hét a várakozás, mert sokan várnak rá. Ő a legolcsóbb Bp-en és Ő volt az első sok sok éve az országban, de Német országban tanulta. 7500ft a komlex vizsgálat (van olcsóbban is, amibe nem minden van benne, de szerintem ez ad teljes képet.) később ha akarsz menni kontroll mérésre az már csak 3500ft.

Be mérnek mindent amit elviszel, én a gyerek pelenkáját is vittem, hogy nem attól allergiás-e? Ezen kívül a szervezeted és szerveid állapotát százalékban. Bemérik hogy van-e elsavasodás, van e candida túlszaporodás (30% ig normális), a hormon szinteket, a vitamin és ásványi anyag hiányaidat. és az összes allergiádat, sok sok élelmiszer fajtát és polleneket is. Ebből megtudod, hogy milyen élelmiszerek irritálnak nagyon, és ezeket el tudod hagyni. Elhagyás után már pár nap után érezhető kisebb közérzet javulás, aztán egyre jobb.

Ha A s vércsoportú vagy, akkor a vörös húsokat kellene kerülnöd, mert kevés a gyomorsav szinted és nem emésztődik meg. És valószínűleg a tejet, tejfölt sem kéne fogyasztanod. A D vitamin biztos hiányzik és lehet hogy a B vitaminok is. majd meglátod. Írom az elérhetőséget. :) szép napot mindenkinek?

13. Nyuff
2014. febr. 11. 13:58
Köszönöm szépen, hogy ennyien írtatok. Van mit olvasnom. A C-vitamin érdekes, és elgondolkodtató... De a petróleum is. Plusz ugye, hogy meg kell változtatni a táplálkozást...
2014. febr. 11. 11:40
Ja, elfeledtem, A a vércsoportom
2014. febr. 11. 11:39

Köszönöm, nagyon kedves vagy!!

Azért írtam a telefonos segítséggel kapcsolatban, hogy nulla, mert egy hónapja hozzájuk fordultam és rövidre zárva rádumált, hogy ki van zárva, attól nem fájhat, szedjem flavo nélkül. Megvettük, 3 hétig bírtam szedni és persze újra fájt a gyomrom. Magamnak meg nem akarok rosszat, abbahagytam. El kellett döntenem mi a rosszabb. Most magukra hagytam a daganatkáimat, lecc, ami lecc.:DD


De erről a bevizsgálásról még nem is hallottam.

Pesten lakom, hol van itt erre lehetőség?? Segítenél? Ott mindent bemérnek amit szedek, hogy egyáltalán van-e rá szükség?

10. Szöszcilla (válaszként erre: 9. - Ficánka5)
2014. febr. 11. 11:24

nem tudsz vele újra konzultálni, hogy hogyan védd a gyomrod, hogy újra szedni tudd azt ami segített az alap bajon? A vagy AB a vércsoportod?

Én is több mint egy éve próbálgattam kisebb nagyobb adagban, mire végre megtaláltam a nekem jót. Az a helyzet, hogy nekem is AB a vércsoportom ami együtt jár egy alacsonyabb gyomorsavszinttel és a rossz húsemésztéssel. A gombák és gyógyteák többsége is tovább csökkenti a savat, és akkor jön a gyomorfájás és a rossz emésztés. Szerencsére megtaláltam azt a gombát ami jó, és Varga úr adott 3 szem flavogenint, mert mondtam neki, hogy a biorezonanciás mérés is alátámasztotta, hogy a másik nem jó nekem. Ahogy azt éreztem is. És lehet, hogy az összetevői közül csak 1 nem jó benne, és ezért nem tudom szedni. Nos bemérettem a 3 szemet, és kiválót mutatott!!! Utána vettem csak meg és azóta szedem a ganodermával együtt, és csodálatos.

Ezt azért írom csak le, hogy okuljatok belőle. Ha valami nem jó akkor próbáljatok másik fajta gombát amit a szervezeted repesve fogad. A műszer ami bemérte szabályosan kilengett annyira kérte a szervezetem. Azóta a vitaminokat is elvittem beméretni, és most már tudom,, hogy mik azok amik nekem nulla hatással vannak, vagy esetleg rossz is. A legrosszabb nekem az istenített alga!!! Ez is elveszi a kevés savamat!! fölborítja az egyensúlyt. Szóval ha tehetitek (távolság miatt) (Pest) menjetek méressetek, nem drága!! Mindenkinek más a szervezete és más más gomba hozhatja meg a segítséget. Ne adjátok föl. Én is hosszú ide újra és újra nekifutottam, míg meg lett az igazi :)

2014. febr. 11. 10:53

Saját tapasztalat, hogy a telefonos segítség egy nagy nulla. Csak az érdek vezérli. Vargával konzultáció személyesen, vagy emailben leletekkel, de hozzá ragaszkodva. Bár ez utóbbit nem tudom, hogy tényleg vele bonyolódik-e.


Rajtam az ő gombái segítettek egyszer(4 hónapig szedtem)a fele méretűre redukálódtak az áttéteim. Azóta többször is próbáltam, de már nem bírom olyan hosszan szedni, mert bántja a gyomromat, így már nem is segít mostanság.

2014. febr. 11. 10:25

Keresd fel Varga Gábort a hatóanyagkutatót, aki a gyógygombákat kutatja. Havonta 1x van személyes konzultációja. De a munkatársai telefonon is készségesen segítenek.


[link]


és néhány film

[link]

2014. febr. 11. 10:11
Keressétek fel Dr. Ládi Szabolcsot.
6. Nika35 (válaszként erre: 1. - Nyuff)
2014. febr. 11. 08:54

[link]


Olvasd el nagyon sok mindenre választ kaptok!

2014. febr. 11. 06:01

Igen, tudnék segíteni.Az alábbi telefonszámot kellene felhívni.

06 70 37 100 53

4. Nyuff (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2014. febr. 10. 15:18
Nagyon köszönöm. Ezt a fórumot nem láttam eddig, és ráadásul az is baj, hogy ez nem csak " agydaganat" legalábbis sok mindenben különbözik. Én is csak rosszat olvastam eddig, de hiszem, hogy van megoldás, csak meg kell, hogy találjam!!!
2014. febr. 10. 15:10

Van egy fórum, olvass bele: [link]


Sajnos, nekem rossz tapasztalatom van. Testvérednek mielőbbi gyógyulást kívánok.

2014. febr. 10. 15:08
Testvéremnél megállapították az agydaganat oligodendroglioma formáját. Jelenleg nem műthető, később se tudni az lesz-e. Túl vagyunk a sugárkezelésen és a kemoterápián. Minden sorstársra szükségem lenne, vagy akinek ismerőse, hozzátartozója találkozott már ezzel a betegséggel. Minden információt megköszönnék. Alternatív információkat is nagyon várok. Sajnos erről a betegségről holmi kevés információt találtam az interneten.
2014. febr. 10. 15:05
Agydaganat! Oligodendroglioma! Tudna valaki hasznos információval segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook