Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen zenéket ajánlanátok gyerekzsúrra? fórum

Milyen zenéket ajánlanátok gyerekzsúrra? (tudásbázis kérdés)


4. nbandus (válaszként erre: 3. - Gabilive)
2014. febr. 10. 14:02
a youtube-on vannak olyan "csatornák", ahol mai slágerek/zenék vannak egy csokorba gyűjtve. Én sem értek hozzá, de erre ha valahogy rátalálsz, meg is oldotta a problémát ;)
3. gabilive (válaszként erre: 2. - Nbandus)
2014. febr. 10. 13:02

Az a baj,hogy nagyon nem vagyok képben ezekkel a mostani divatos slágerekkel!:)Ha innen-onnan hallunk 1-1 számot,ami tetszik neki,azt nem tudom beazonosítani,fogalmam sincs,ki énekli,vagy mi a címe,így megkeresni sem tudom.:)

Persze néhányat ismerek,azokat már letöltöttem,de azért jó lenne vagy 2-3 órányi zene.

2. nbandus (válaszként erre: 1. - Gabilive)
2014. febr. 10. 11:42
Hát az én 3 éves lányom előszeretettel pörög Prodigy-re, ami azért nem egy zsúrra való...:) De szerintem ülj le a gyerekeddel, válasszátok ki az ő kedvenc zenéit, meg amiket szeret, és így csinálj egy összeállítást :)
2014. febr. 10. 11:18

Sziasztok!Javaslatokat kérnék szülinapi gyerekzsúrra...

Nem a Halász Judit/Alma együttes-félékre gondolok,mert az van,hanem valami jó pörgős,bulizós zenékre,amiket 6-7 éves gyerekek is szeretnek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook