Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bababiztos? fórum

Bababiztos? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bababiztos?

2014. febr. 21. 14:44

Sajnos az én Tücsköm imádja a bébi körömvágó ollót, ha véletlenül a keze ügyébe kerül mert a ''manikűrje'' után elfelejtem visszatenni a helyére, elveszem tőle és 5-10 percig visit miatta. Nem értem mi vonzza benne, a konnektor, az üvegajtó, semmi nem érdekli ennyire.

Én még a gáztűzhely veszélyességére is felhivnám a figyelmet. Nem szabad a kicsiket a közelébe sem engedni mert sajnos előszeretettel nyomkodják/csavargatják a gombokat, vagy ne adj isten, még a forró edényeket is elérik.

6. 4e351feef6 (válaszként erre: 4. - Fr.andi)
2014. febr. 11. 15:34
Ez nagyon is így van!Ha azt hiszed minden biztonságos,ők biztos találnak olyan dolgot ami nem az!:)
5. Kryso1979 (válaszként erre: 3. - Bowie)
2014. febr. 10. 15:27
:) Már volt benne részem, mármint nem a "vér folyásban" :) hanem az aggodalomban csak már elszoktam tőle mert a nagy már 16 a kicsi meg 1 éves... Este nyolcra mire elalszik a baby olyan nyúzott vagyok hogy azt le sem tudom írni :) :)
2014. febr. 10. 12:10
A gyermeki elme csodákra képes. Amikor azt gondolod, hogy mindent megtettél, biztosan történik valami... Szerintem mindenre lehetetlen felkészülni. A legjobb, ha sosem alszik ki bennünk az éberség...
3. bowie (válaszként erre: 2. - Kryso1979)
2014. febr. 10. 11:36
egy idő után majd megszokod és csak akkor futsz, ha "vér folyik" (idézőjelesen):D
2014. febr. 10. 10:38
Én megtettem amit tudtam, hogy ne essen baja a csöppségemnek de még így is tiszta para vagyok állandóan, hogy valami baja esik...
2014. febr. 10. 09:08
Ha gyermek születik a családba, az otthonunk teljesen új megvilágításba kerül. Már nem úgy tekintünk a szobára, a bútorokra, mint gyermektelen korszakunk idején, olyan tárgyak válnak a szemünkben veszélyforrássá, amiről korábban sosem gondoltuk volna. A gyermekek természetes kíváncsisága sokszor sodorja őket bajba, nekünk kell elég okosnak és előrelátónak lennünk ahhoz, hogy a bajokból minél többet ki tudjunk védeni és meg tudjunk akadályozni.

Ugrás a teljes írásra: Bababiztos?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook