Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt akarom, hogy lebukjanak! fórum

Azt akarom, hogy lebukjanak! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. febr. 20. 02:18
ÉN IS!
36. Cucicsillag (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2014. febr. 12. 23:19
Nem tul aktiv a forumindito, ugyhgy a feltett kerdesekre sem kaptunk valaszt... Mindegy is, nem hinnem, hgy befolyasolna, ki,mit ir.
35. grizus (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 12. 11:11
A szerelem sötét verem... meg a szex is.
34. nilena
2014. febr. 12. 11:09

Szerintem ez egy roppant gusztustalan szitu... gondolom, mind a két félnek a férjét/feleségét, gyerekeit is ismered, ha már olyan nagyon jó barátok vagytok! Akkor hogy tarthatod magadban, hogy a két barátod porig alázza a családját? Mert valljuk be, ez az.

Ha tisztességesek lennének, akkor az első pásztoróra előtt otthagyták volna a családot és akkor azt csinálnak, amit akarnak.

Ha meg nem akarják otthagyni az asszont/férjet, gyerekeket, akkor mindenki bírja már a nadrágjában tartani a farkát és minden más egyebét, könyörgöm, nem állatok vagyunk, hogy ne tudjunk gondolkodni!


És Zsuou, az ilyen barát nem barát. Ha valóban bármiféle baráti érzés lenne bennük irányodba, akkor legalább egy csöppet tekintettel lennének Rád és nem oltogatnának lépten nyomon. Az meg, hogy egy cseppet sem félnek Tőled (mármint hogy lebuktatod őket), egyértelművé teszi, hogy semmibe vesznek.


Hagyd őket lebukni és keress jobb barátokat, akik tőrödnek is veled, nem csak kihasználnak!


Egyébként meg tudom érteni a felháborodásodat, én is hányok attól, ha boldog-boldogalan előttem éli a nemi életét (most nem a szimpla, kedveskedő puszira gondolok, hanem mikor mondjuk a tinédzserek egymásnak esve pettingelnek a buszon).

33. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Wewe)
2014. febr. 10. 08:47

Gondolom, akkor is zavarta, amikor osszejottek, csak nem merte megmondani.


Ahogy most is szinte engedelyt ker, hogy szemetseg-e, ha nem figyelmezteti oket, hogy jon valaki. Hat en biztos nem figyelmeztetnem, azok utan, hogy szolt, hogy ne mellette cuppogjanak meg masszanak egymasra es megkapta, hogy miert ilyen pirulos!


Az a baj, hogy o annyira fel attol, hogy mit fognak gondolni, pedig szerintem annyira nem erdekes, hogy azt gondoljak-e, hogy irigysegbol tette, lenyeg az, hogy utana nem fognak mellette smarolni az biztos. Vagy elofordulhat, hogy mindketten elvalnak es akkor nyilvanosan is egyutt lesznek es meg tobbet fognak mellette cuppogni...

32. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Cucicsillag)
2014. febr. 10. 08:42

Nem maradnak meg, de szerintem nem is voltak baratok, szoval nem veszit semmit, ha megutaljak.


Meg mar nem azert, de ok katymatyolnak, nem Zsuou, hat basszus, meg o erezzen lelkiismeretfurdalast? Nem?

31. gribedli*** (válaszként erre: 26. - 6b006fc769)
2014. febr. 10. 08:39
:D
30. Cucicsillag (válaszként erre: 25. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 23:24

Ezt fejtsd ki,leccccci...

Milyen baratok ezek? Kussolj es asszisztalj?vagy mi...

Ha azt akarod, hgylebukjanak, akkor bukjanak le,.. .csak neked ettol miert lesz jobb? Megmaradnak baratnak, szted?

29. wewe
2014. febr. 9. 23:04
Hát szerintem meg ha igaz barát lennél, már az elején megmondtad volna nekik, hogy elment az eszük... hogyhogy csak én akadok fenn azon, hogy házas emberek viszont folytatnak mással és ebben valaki még partner is?! Komolyan ennyire kifordult a világ? Nem értem...
28. ina87 (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 22:41
Igen az volna,ha kiderül nyilván nem csak őket fogják utálni.a masik dolog nem kellet volna bele folynod,h kerülj ki belöle max úgy ha beszélsz velük.
27. d1e807c461 (válaszként erre: 25. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 22:26
ha ennyire nem vesznek tudomást rólad, akkor nem érdemlik meg a hűségedet.
26. 6b006fc769 (válaszként erre: 25. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 22:26
Belőlem biztos előtörne a kultúra, s felvetném nekik, hogy ne elöttem éljenek nemi életet. Persze nem ezeket a szavakat használnám;)
25. d0ccf573f3 (válaszként erre: 24. - Cucicsillag)
2014. febr. 9. 22:23
Mondtam már nekik, és le lettem oltva.
24. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 20:48

Izzze, ahogy olvasom, nemcsak en ertelmeztem ig a dolgokat.

Nem tudnal elejuk allni, hgy ez mar sok? Ha a barataimrol van szo, nincs tabu, nem ertelek...

2014. febr. 9. 20:09

Nyilván...

Nem tudjuk pontosan mit kell végignéznie, de józan paraszti ésszel nem hiszem, hogy a szexjeleneteket. Max a csókokat. Azt sem nézném ki a szájukból, nyilván elfordulnék, tennék-vennék..

Az, hogy az ennyire bizalmas tevékenység zsou előtt folyik, nos azt gondolom annak meg megvan a maga háttere. Vagy ha nem, akkro nagyon alacsony arrafelé az IQ.

2014. febr. 9. 20:09

Ja es Zsuou! A talakozasokat is korlatoznam veluk, a munkahelyre muszaj bemenned, munkaidon kivul meg telo kikapcs es tunj el valahova (edzes? Mas baratnovel szorakozni jaras?)


Tudod, lenne veluk munkaidon kivul a kisfacom, boldogitsak csak egymast kettesben, nem?:)

21. 6b006fc769 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2014. febr. 9. 20:08
szerintem igazad van
20. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Lili bárónő)
2014. febr. 9. 20:06
En meg ugy gondolom, hogy nem tennem ki a baratnomet, hogy vegignezze, hallgassa, amig nyali-fali-szopi-tapi van, egyreszt ez maganugyem a szeretommel ha van, masreszt nem kerek ilyet baratnotol, ha en is igazi baratno vagyok, egyszoval a csaj is bunko, hogy visszael azzal, hogy az a masik szerencsetlen baratsag miatt igy falaz neki
19. gribedli*** (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 20:02

En falaztam mar baratnonek, de soha nem csinaltak elottem, meg egy puszi sem csattant el. Nem is nagyon lattam a fazonjat, ugy falaztam altalaban, hogy pl ott aludtam naluk, mert oda jartam esti suliba es ejszaka nem volt vonat, es mikor a ferje nem volt otthon, ok ketten elmentek bulizni, en meg naluk aludtam, kesz, a csaj reggel hazajott. Szoval meg az sem, hogy a szomszed szobaban szexeltek volna.


A baratsag igy is ugyis megromlott, ez lesz veled is, mondjuk en nem bantam, nem erdekelt az egesz, szerintem te is erzed, hogy amit csinal, kihasznalas.


Gusztustalan, hogy elotted cuppogjanak munkaidoben es pofatlansag. Nehogy elfordulj es hagyd, mert ez nem lesz jobb! Menj ki, es hagyd, hogy lebukjanak, ne is figyelmeztesd oket, tojd le az egeszet! Hogy irigy vagy? Hagyd, hogy higgyek, hogy irigy vagy, ki nem carja le? Komolyan, ha ezen mulik, hogy ne higgye valaki, hogy savanyu a szolo, hogy vegig kelljen nezni a kvazi baS"zast, hat akkor nem erdekelne ez sem....


Ne kopd oket be direkt, csak tobbet ne falazz ugy, hogy jelen vagy es kesz. Ugyis ki fog derulni. Gondolod, hogy miattad derul ki? A parkoloban es a haz mogott csak te jarsz? Jar ott sok mindenki, gondolom, tehat rajtad kivul a fel vilag latta mar oket, baromsag azt mondani, hogy te buktatod le oket!

18. Anettka0101 (válaszként erre: 17. - Nünüke :))
2014. febr. 9. 19:54
előbb vagy utóbb minden kiderül. és mindennek a számláját ki kell fizetni!
2014. febr. 9. 19:05
Na én erre már ráfáztam hogy tudtam ilyen kapcsolatrol...mikor kiderült én voltam a rohadék aki nem mondta el.Aztán már az a verzió volt hogy én miattam derült ki.Szóval jó ebböl kiszállni ugyis ki fog derülni...
16. d0ccf573f3 (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2014. febr. 9. 18:59
Egy szóval sem írtam, hogy a havi egy-két alkalom belefért a normámba. De ez, hogy mindenhol, mint a nyulak ez már tényleg sok.
15. Lauesz (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:24
Szia! Sziasztok! Ha kiderül te is benne maradsz a slamasztikába, de nagyon...Ne találkozz velük hármasban , vagy ha már találkozol velük és téged zavar akkor szólj nekik, hogy ez neked nem jó.....Vagy szállj be harmadiknak...:))) Ha meg hagyod akkor el fog múlni a tűz és előbb-utóbb hanyagolják egymást...
2014. febr. 9. 18:22

Előre szólok, utálni fogtok..

De nekem ez a savanyú szőlő kategória..

Két okból is. Ha az elején, a heti két találka nem zavart, akkor a jelen helyzet sem zavarna.

Másodszor, ha igaz barátról van szó, miattam bármit csinálhatnak...Örülök a barátnőm örömének és ha megtisztelt a bizalmával, akkor falazni fogok az akaasztófán is ha kell...

13. globus
2014. febr. 9. 18:22
Lehet, hogy a jó barát neked kellett volna?
12. kriszta773 (válaszként erre: 5. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:20
de gondolom a munkahelyen mások is vannak, és csak akkor nyalják-falják egymást, ha kettesben lehetnek, vagy hármasban veled :) hát ne maradj ott :) annyira jó barátaid nem lehetnek, ha szólsz, hogy ne csinálják előtted, mert zavar, és ők ezt nem veszik figyelembe
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:17

Mond meg nekik, hogy nem vagy a pásztoróráikra kíváncsi és nem óhajtasz semmilyen módon falazni nekik, nem szólsz, ha jön valaki stb, azaz hagyjanak ki az egészből.

Aztán ehhez tartsd magad.

Szerintem nem vagy szemét, menjenek motelba, ne neked műsorozzanak.

10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:16

Es abaratno csaladjaval, plusz a jobarat csaladjaval nem kontaktaltok?

Haaaat, amugy nem ertem, mert a havi 1-2 alkalom belefert a normadba, de ez meg mar zavar? Erdekesssss...

Ha gem annyira zavarna, mondnam nekik, hgy bocsi, de ezt ne elottem.

Ez sztem nem a "szemet" kategoria, hanem kovetkezetlen vagy. Nem tudjak Ok sem hanyadan allnak veled...

2014. febr. 9. 18:15
Figyelmeztesd oket nyomatékosan, ha nem változtatnak, kitálalsz. Te mindenképpen benne vagy a dolgok surujében, tehát így is úgy is te leszel a szemét mások szemében.
8. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2014. febr. 9. 18:13
Közöld velük, hogy téged ez nagyon zavar, kellemetlenül érzed magad.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook