Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni használatra legalkalmasabb gyantakészülék? fórum

Otthoni használatra legalkalmasabb gyantakészülék? (beszélgetős fórum)


2017. szept. 25. 23:50

Szia!

Nekem X-epil van patronos, de a nagyobb patronost vedd ne a kisebbet. Vagyis tényleg attól függ mit gyantáznál.

Nagyobb patronos jó lábra és nagyobb felületre, kisebb a kisebbekre mint bikini, arc, akár kar is. Nekem karra is kisebb kell.

2017. szept. 25. 23:41

Sziaaa.

Attól függ,hogy hol szeretnél gyantázni :)

Ha testre akkor a patronos gyanta a legjobb, bárhol be lehet szerezni vagy a cukorgyanta(neten lehet rendelni)

Az előbbihez mindig használok hintőport,hogy jobban beletapadjon majd babaolajjal eltávolítom a gyantamaradékokat.

A cukorgyanta jóval egyszerűbb,vízzel simán lejön.:)

Arcra pedig hideggyantacsík,bár patronos is jó oda.

2014. febr. 8. 23:26

Sziasztok!

Sokat segítene a véleményetek,hogy vajon melyik az a típusú,márkájú,könnyen ,otthoni használatra alkalmas komplett gyantakészülék a mindenféle kellékkel együtt,ami megkönnyíti a gyantázást?

Illetve,pontosan mik azok az eszközök,amelyek pontosan szükségesek a gyantázáshoz,mit mi után kell,hogyn és mennyi ideig használni?

Én eddig borotvát használtam,de kétnaponta nem dívik szőrteleníteni és időigényes.

Köszönöm előre is a tapasztalataitok megosztását:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook