Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
615. Heni-8 (válaszként erre: 613. - Kuszkusz3)
2016. jan. 7. 20:12
Jaj ez szuper!!!
614. Jenettke (válaszként erre: 613. - Kuszkusz3)
2016. jan. 7. 14:31

Na akkor nem hagyom abba a szedèsèt , eddig napi 1 szemèt szedtem (napi 300mg)

Az nem biztos hogy elèg ..

Gratulàlok a pozitìv teszthez!

613. Kuszkusz3 (válaszként erre: 612. - Jenettke)
2016. jan. 7. 13:40
Nekem is kb két nappal előbb jött meg barátcserje mellett.Visszatérve az előző kérdésedre,én úgy tudom nem kell szünetet tartani,én 2,5 hónapig szedtem folyamatosan,és tegnap reggel teszteltem egy halvány pozit.Éljen barátcserje!
612. Jenettke (válaszként erre: 611. - Miss Jane)
2016. jan. 7. 12:31

Ezt a Mastodynon cseppet kiprobàlom majd ,elolvastam ès homeopàtiàs kèszìtmèny, tartalmaz baràtcserjèt is ès mèg asszem 6 dolgot elèg elfogadhatò àron is van ,

Gondolom e mellè ne szedjek semmit , csak vitaminokat amiket eddig is nagyon sokat szedtem ,illetve a Perui Maca port szedem 3 honapja azt nem szàndèkozom abba sem hagyni mert szerintem jò , de lehet hogy inkàbb beszèlek a nődokimmal is..

Ùgynèzki elöbb meg fog jönni mint 11. Aminek nagyonnorulok mert ìgy 28-29 napos lenne a ciklusom nem 31 32..

Biztos a baràtcserjètől, magàtol ilyet az èletbe nem csinàlt :)

Màr csak abba remènykedem hogy nincs cisztàm mert elèggè felpuffadva èreztem magam 1 hétig kb ami most abba is marad ès èrzem hogy megfog jönni..majd az UH on kiderül..

2016. jan. 6. 08:33

Bár én még tervezek babát, de sok más fórumot olvasok, és táplálékkiegészítőkben is otthon vagyok. Mondok egyből kettőt, amitől azt olvastam, többeknek összejött a baba:


Mastodynon (Mensmentisben ajánlották)

Myo inositol + Folsav (gyógyszertárban Inofolic)


Ja, és sok vitamin. Édesanyám brutál dózis vitamint szed, és 5 évvel klímax után újra megjött Neki.

610. Jenettke (válaszként erre: 608. - Miss Jane)
2016. jan. 5. 21:25

Hàt köszi a tapasztalatodat,

Nekem nemtudom hogy segìtett e idàig, terhes szerintem nem lettem , a mensim mult hònapban tökjol meg jött, bàr akkor mèg csak 3-4 hete szedtem, most fogy el az első doboz Zafìros napi 1 szemmel..

De eddig ami elmult; nem fàjnak a melleim ami nagyon rosz volt , nem görcsölget a hasam..

Remèlem rendesen meg fog jönni..jovoheten hètfőn kell .. szerintetek hagyjam abba mondjuk szombaton.. vagy szedjem tovàbb.. nem lenne jo ha eltolnà.. ìgy is 31 naposak a ciklusaim?

Ti ilyenkor hogy szoktàtok? Köszi lànyok?

609. Kuszkusz3 (válaszként erre: 603. - TörpTimi)
2016. jan. 5. 14:38
törpTimi mi újság veled?Rég hallottunk felőled!
2016. jan. 4. 13:09

Barátcserje tapasztalatok, hátha segít majd egyszer másnak:


PCOS vagyok. Augusztus óta vérezgetek, nőgyógyász szerint "maszatolgatok" szinte a ciklus minden napján. Éreztem, hogy hormonális jellegű, de azért biztos, ami biztos elmentem nőgyógyászhoz, nehogy egyéb baj legyen. Nőgyógyász barátcserje tartalmú, gyógyszertársban kapható kapszulát ajánlott, ciklus 20. napján kezdtem el szedni kb. Mellé még E-C-D vitamint, és Myo-Inozitol + Folsav port. A vérzésem azonnal megszűnt, a havi ciklusom pedig normálisan megjött. Ami még változás, hogy elmúltak a napokig tartó görcseim a havi előtt. Vitamint előtte is szedtem néha, de barátcserjét most kezdtem el, szóval tuti ettől van a sok pozitív változás.

607. Jenettke (válaszként erre: 606. - Kuszkusz3)
2016. jan. 1. 20:01

Szia Kuszkusz3!

Először is köszönöm hogy ennyi mindent leìrtàl.. :) és tök jò hogy nektek màr a harmadik baba van tervben, nekünk mèg az első sem jön egy hamar, de majd Idèn..:)

Szoval èn 2hònapja szedem a Baràtcserjét napi 1 dbal de az utolsò 2 hètben màr emeltem 2 db ra meet ugye azt olvastam hogy napi 3 - 4 a megtermèkenyìtéshez.. Én ezt kicsit sokallom ugyhogy annyit nem fogok beszedni, az ismerősöm is napi 1 et szedet és mire beszedte az összesett teherbe esett.. Na mind1 ,

Èn nemtudom hogy az èn hormon szintem hogy àll mert a Sotèn eddig senki nem mondott semmit csak annyit hogy nem tul jok az eredmènyek...mind ehez egyèbkènt 25 éves vagyok és ùgy tudtam hogy hormonàlisan rendbe vagyok , de õk szerint nem tul jò.. hàt mind1 volt 2 sikertelen inszemem azèrt is vàltottam a BMC re és ìgy lesz februàrban ha minden igaz beavatkozàs.. Szoval igy gondoltam addig felturbòzom magam.. közben én is iszom a Palàstfű teàt a mensim utàn 2 hèt tel kb.. illetve iszom mèg a Herbàrianak a Lady Ciklus teàjàt, nemtudom eddig hogy mi vàltozàs van de se nem elöbb jön meg se màst nem észleltem, illetve iszom a MACA port azt ajànlom neked is ! Eszem mèg ezt a Spirulina tablettàt ami àllitolag nagyon szuper .. 800 mikrogr.folsavat multivitamint cvitamint külön , meg mèg a kàlcium magnèzium szelèn, Q10 .. ugyhogy van bennem vitamin bőven.. remèlem nem Jön meg januàr 11.èn ès akkr nem kell februàrba ott dekkolnom..

De a baràtcserjèről csak jòkat hallottam , és itt is azt olvasom hogy sokan pozitivat tesztelnek ugyhogy nagyon bìzom benne, de èn mèg semmit nem érzek tőle.. talàn 2 napig enyhe szurkàlòdàs de az mintha elmult volna ,

Köszönöm a jòkìvànsàgodat, kìvànom hogy nektek is ès mindenkinek aki szeretne minnèl hamarabb jöjjön össze a baba ..

Apropò valaki hallott màr erről a Women's Creamről.? Most olvastam ròla szintèn termèkenységhez ajànljàk..köszi lànyok

Boldog Ùj Èvet

606. Kuszkusz3 (válaszként erre: 605. - Jenettke)
2015. dec. 31. 08:04

Szia Jenettke!Bocsi,hogy eddig nem válaszoltunk,de úgy látszik mindenkit beszippantott a karácsonyi forgatag.

Én 2,5 hónapja szedem a barátcserjét,dokival nem beszéltem meg.Nálam a gond normál hormonértékek mellett ált. 2 nappal rövidebb luteális fázis,mensi előtti pàr nap barnázással.Napi 800 mg-ot szedek,egy másik fajtát,mint te,a dobozon lévő ajànlás után.3 hónap után terveztem csökkenteni az adagot.

Ja igen,mi is babát szeretnénk,harmadikat.Az első hónapban nálam romlott a helyzet,hat napig barnáztam.A másodikban már csak 1,5 napig,mindkét alkalommal ugyanúgy megjött két nappal előbb.Most viszont január 2-re nem vàrom,tehát akár ma is megjöhetne,viszont még semmi barnázás,a hőm is szépen fenn van,és csak néha fàj a hasam,akkor is alig.Annyi még,hogy ebben a hóban először ovu utántól palástfű teát is iszom,de azt ittam régen is,és nem volt ilyen frenetikus hatása.

Remélem tudtam segíteni.Te tapasztaltál vmi vàltozást,mióta szeded?Remélem minél előbb jönni fog a babátok!!!!

2015. dec. 28. 10:28

Sziasztok! A segìtségeteket szeretnèm kèrni a Baràtcserje szedèsèben.. èn kb 2 hònapja szedem de eddig napi 1 kapszulàt szedtem be csak , a cèl az lenne hogy vègre teherbe essek ìgy 2 év utàn ...

Felmemtem a hivatalos baràtcserje oldalra ahol a Zafìr termèkeket forgalmazzàk ès oda az volt irva pedig hogy termèkenységhez napi inkàbb 3 tabletta szedèse javasolt.. elvileg rendben van a hormon szintem, most ujra megnèzik egy màsik meddősègi központban ès elmèletileg inszeminàcio vagy lombik lesz , gondoltam megprobalom mèg előtte ezt hàtha spontàn terheseszek .

Ti hogy szeditek? Orvossal megbeszèltètek az adagolàsàt vagy csak ùgy elkezdtètek szedni? Mennyi ideig szedjem? A honlapon az van hogy 80 napos kùra.. a màsik fontos hogy esett màr valamelyikőtök teherbe tőle????

Előre is köszönöm a vàlaszotokat!!!

604. Kuszkusz3 (válaszként erre: 603. - TörpTimi)
2015. dec. 27. 08:34
Köszönjük szépen!Én is azt kívánom,hogy mindenkinek teljenek jól az ünnepek,és mire az utolsó szelet zserbó is elfogy,kezdődik is a "mi évünk" :))
2015. dec. 26. 14:14
Lanyok, igy utolag is kellemes unnepeket kivanok nektek. Teljen az unnep nyugalomban, pihenjetek sokat, egyetek jokat tovabbra is! :) 2016 a mi évünk lesz ;)
602. Kuszkusz3 (válaszként erre: 600. - Martha b.)
2015. dec. 17. 08:42

Tök jó az ilyen rövid ciklus,valami esemény mindig van..

Igen,sokkal rosszabb helyzetek is vannak,de mindenkinek a sajátjával kell megbírkózni.

Most azt kívánom,következő karácsonykor mindenki vagy a kezében tartsa babáját,vagy óriási pocakkal kerülgesse a fàt!

601. Kuszkusz3 (válaszként erre: 598. - Bbe8e56e9e)
2015. dec. 17. 08:31

Persze,hogy csatlakozhatsz!

Remélem hamarosan publikussá válik az a csodarecept..:)

600. martha b. (válaszként erre: 596. - TörpTimi)
2015. dec. 17. 07:10

:)Gratulálok.Hihetetlen mennyire tudunk örülni egy kis vérnek:D Persze aztán majd sírunk, ha megjön:)

De ez tényleg nagyon jó hír. Kíváncsi vagyok ebben a hónapban mikor lesz peteérésem, remélem tényleg visszaállt rendesen a ciklusom, mert akkor hétfőn már próbálkozhatunk újra.

Igazad van, tudom, hogy sok nőnek nagyobb gondjai is vannak és nekem legalább valamelyest szabályos ciklusaim vannak és már tudom, hogy a teherbeesés is megy.Mindegy. Remélem mindenkinek sok jót és egy babát hoz a Jézuska:)

599. Heni-8 (válaszként erre: 596. - TörpTimi)
2015. dec. 16. 20:49
Végre!
2015. dec. 16. 17:35
Sziasztok! Én a barátcserje teát iszom! Ha meg engeditek csatlakozom a fórumhoz! Valamint iszok egy általam összeállított teakeveréket amit azt ígértem ha beválik megosztom minden érintettel! Nos a helyzet az hogy van két gyerkőcöm egy nagyobbacska és egy 4 éves! És szeretnénk még egy babát! De a másodikra is 14 hónapot vártunk! Most nem szeretnénk! A babaprojekt két hónapja indult eddig eredménytelenül!
597. Kuszkusz3 (válaszként erre: 596. - TörpTimi)
2015. dec. 16. 13:39

Éljeeeen!!!!

Itt volt az ideje!

Remélem már teljesen meggyógyultál,és hogy a következő ciklus rövidebb lesz!!:)

2015. dec. 16. 13:31
Lanyok! Nagy hir van! Veeegre megjott :)
2015. dec. 12. 15:52

Aranyosak vagytok :)

En abszolut megertem mindenki problemajat, es persze mindenkinek a sajatja a legnagyobb. Sajnalom martha, de probald meg mas megkozelitesbol szemlelni. Pl, amennyi idő alatt ti mar ketszer is probalkoztatok, nekunk ez eselytelen, es még mindig csak varok a csodara.. Latod? Maris jobb egy kicsit, igaz?! :) tudom hogy sovany vigasz, de jobb hirtelen nem jut eszembe :P türelem, es fel a fejjel :)

2015. dec. 12. 08:21

Sajnálom,lányok,és megértem az elkeseredést.Ilyenkor csak sablon szövegeket lehet írni,de tudom,ezek senkin sem segítenek.Mégis...martha b. fel a fejjel!25 napos a ciklusod,és amúgy is úgy megy az idő,mindjárt itt a következő ovu!!Ez a pár nap nehèz,de aztán új lehetőség jön!

Heni..neked még nehezebb érdemben mondani valamit.Amit még nem hallottál ezerszer.Bárki példát vehetne rólad,mindig előre kell nézni!!Drukkolunk,remélem lesz ovud!!

2015. dec. 12. 06:48
Megjött :( Egész este bőgtem mint egy kislány.
592. Heni-8
2015. dec. 11. 23:28

Nekem percre pontosan megjött, de most arra leszek kiváncsi lesz-e peteérés.

Szuper, hogy jobban vagy Timi

2015. dec. 11. 20:20

Itt vagyok:)

Örülök, hogy még élsz törpTimi!:)

Elég sok a meló és nem nagyon van időm, de azért olvasgatok.Szerencsémre még nem voltam beteg az idén.Nem mintha nem lett volna elég bajom.Nekem elvileg ma v. holnap kell megjönnie.Vagyis nem kellene:)

Szöritsatok!

590. Kuszkusz3 (válaszként erre: 589. - TörpTimi)
2015. dec. 11. 19:03

Tyuhajja,ez a nap híre!Mármint hogy törpTimink köztünk marad!:)

Azt sajnálom,hogy még nem jött meg.Kitartás,sok már nem lehet hátra..na nem úgy..:))

Nekem sok említeni valóm nincs,8. napomat taposom,majd a következő hét lesz érdekesebb.

Valaki még???

Valahogy mindig kettesben maradunk törpTimivel. :)

2015. dec. 11. 16:59

Na lanyok, ne mar hogy nincs meselni valotok?! Na majd akkor en.. Örömmel jelentem, megmaradok az élők sorában :D kezem-labam mar csak zsibbad, hangom van, bár igen érdes, esvipari mennyiségű pzs-t fogyasztottam el az elmúlt napokban. Lassan a Zewa köszönet levelét varom a postaladamba, a hűségért ;) :D

De avlegszarabb, hogy még mindig nem jött meg, pedig azt hittem a nyavaja majd rasegít..

Ti jöttök :)

588. törpTimi (válaszként erre: 587. - Kuszkusz3)
2015. dec. 9. 15:48
Nagyon igyekszem :) Mar nagyon kezdem unni ezt az allapotot..
587. Kuszkusz3 (válaszként erre: 584. - TörpTimi)
2015. dec. 9. 08:30

Neeeee....még épp ez hiányzott most!

Vigyázz magadra és gyógyulj meg gyorsan!

586. törpTimi (válaszként erre: 585. - Heni-8)
2015. dec. 8. 20:28
Köszi! Rajta vagyok.. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook