Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. ápr. 4. 06:24
Sziasztok. Én nagyon bíztam a barátcserjében, 5 éve a lányom első próbálkozásra sikerült utána a fiammal egy évet küzdöttünk, 2 korai vetélés után hormonpótlással sierült. Most szeretnénk harmadik babut. Alacsony volt a prog. szintem, mensi előtt 4-5 nappal már barnázgattam. Ciklus elején kezdtem szedni és 1 hete pozitívat teszteltem 😀. Szóval egy próbát megér annak aki hasonló cipőben jár.
2016. márc. 22. 16:58

Sziasztok.


Megszeretném kérdezni ,hogy valaki szedi a barátcserje kapszulát Miómára.Változó korban vagyok 54 évesen,és hol megjön hol nem.Utána pedig barnázás .Voltam orvosnál aki esmya nevű gyogyszert irt fel és mütétet javasolt,be is szedtem de a mióma nem sokkal lett kisebb.Igy barátcserjét ajánlottak.Szerintettek bevállalhatok egy kurát?Mi a véleményetek?

643. Miss Jane (válaszként erre: 642. - Hiden)
2016. márc. 8. 09:55

Hello, én PCOS vagyok, igen enyhe, gyógyszeresen kezelik (Metformin,+ Meforál) a Mensmentisben (Dr. Tűű L.).


Barnáztam szinte végig két ciklus között, a barátcserje kapszulát (Premens) nőgyógyász javaslatára kezdtem el szedni. Plusz egyéb vitaminokat: E, C, D-3000 utóbbit Tűű doktor írta fel.


Ami még jó PCOS-ra (Dr. Tűű L. ajánlotta):


Inofolic, vagy ugyanaz a hatóanyagú jóval olcsóbb:MYO-INOSITOL + FOLSAV POR


Jó lehet még a Mastodynon. :)

642. hiden
2016. márc. 7. 01:54

Sziasztok!

PCOS-em van,illetve hipearndrogenizmus,ami a Cypromyx abbahagyása után derült ki... :(

Szeretném kipróbálni a barátcserjét,csak még egy orvost sem tudtam megkérdezni,hogy nekem szabad-e a leleteim alapján. Sajnos,soha nem abban az időben lett levéve a vér,amikor kellett volna.Nem tudom megmondani,a ciklus melyik napján jártam akkor... :( Illetve,annyit tudok,hogy a legutóbbi,a ciklus 17.-18. napján készült. Ott a progi 7 egész valamennyi volt. De amúgy néztem,és nekem szinte minden leletemen ilyen 2-és 3 között van a progeszteron. Az elég alacsonynak számít,nem?

Barnázás is előfordult nálam,úgy hallottam,akkor ajánlott lehet a barátcserje. Illetve,görcsölés is szokott lenni.

Azért bizonytalanodtam el,hogy merjem-e szedni,mert valahol olvastam,hogy az LH -t növeli,de nekem az orvos meg legutóbb valami olyasmit mondott,hogy az magas nekem...

Nagyon köszönöm előre is,ha valaki ír!

2016. márc. 1. 19:35
Sziasztok lanyok! Nem tudom olvassa-e valaki még a forumot, de azert gondoltam megirom, hogy ebben a honapban 33 napra megint megjott. Ez nekem mar nagyon jonak szamit, boldogsag van :) azt hiszem tud valamit ez a kis bogyo, csak turelmesnek kell lenni ;) remelem mast is bizalommal tolt el a tapasztalataink olvasasa majd a kesobbiekben is :) Kuszkusz, hogy vagy? Martha, tobbiek? Ennyi idő utan biztos van mit meselnetek nektek is :P
640. Kuszkusz3 (válaszként erre: 639. - Martha b.)
2016. jan. 26. 12:22
Biztos nincs baj,arra ne is gondolj! Hajrà,hajrá!!
639. martha b. (válaszként erre: 638. - Kuszkusz3)
2016. jan. 26. 10:00
Köszönöm:) Nagyon bízom benne.Most is szurkál a jobb oldalon és éjszaka többször felkeltem, mert fájt. Remélem nincs semmi baj odabent és csak befészkeli magát.
638. Kuszkusz3 (válaszként erre: 637. - Martha b.)
2016. jan. 26. 09:46
Jól van,jól van!Elég jók a jelek most nálad,remélem ez a hónap meghozza a sikert!Nagyon drukkolok neked!!!!
637. martha b. (válaszként erre: 636. - Kuszkusz3)
2016. jan. 25. 18:45
Teljesen:)Semmi vér semmi fájás. Néha egy kis szurkálódás de ennyi.A hőm szépen tartja magát, szedem a vitaminokat és igyekszem nem nagyon görcsölni rajta. Elég sokat sírdogáltam már emiatt, most eldöntöttem,ha nem jött össze akkor sem fogok elkenődni.
636. Kuszkusz3 (válaszként erre: 634. - Martha b.)
2016. jan. 25. 14:51
Na és veled mi újság?Hasfájás,pecsételés elmúlt?Remélem!!!
635. Kuszkusz3 (válaszként erre: 633. - TörpTimi)
2016. jan. 25. 14:49
Jaj,de jó!Örülök,hogy ilyen szépen alakul a helyzet!Előbb-utóbb mindenkinél jelentkezik valami pozitív hatás,szóval valamit csak tud ez a növényke!
634. martha b. (válaszként erre: 633. - TörpTimi)
2016. jan. 25. 12:00
Ez nagyon jó ír, gratulálok.Reméljük így folytatódik :) Én is fűzök reményeket a barátcserjéhez.
2016. jan. 25. 11:43

Sziasztok lanyok!

Nagy hirem van. Tegnap megjott :) es az a jo hir, hogy 38 napra, ami azert nagy ugras az 50+x napjaimhoz kepest. En szeretnem ezt a baratcserjenek betudni, igy megelolegezek egy piros pontot neki, es kivancsian varom a kovetkezo honapot :)

632. martha b. (válaszként erre: 631. - Kuszkusz3)
2016. jan. 23. 09:44
Reménykedem. Tegnap este még barnáztam kicsit, de ma már nincs semmi.Viszont az éjjel még fájt.Szedem szorgosan a vitaminokat meg a barátcserjét :)
631. Kuszkusz3 (válaszként erre: 630. - Martha b.)
2016. jan. 23. 07:47
Eltekintve a fájdalomtól akkor tényleg lehet ám jó jel is!Nekem 2 napig,7.-8. dpo-n görcsölt erősen a hasam,aztán elmúlt.Nagyon drukkolok neked!
630. martha b. (válaszként erre: 629. - Kuszkusz3)
2016. jan. 22. 20:38
A hányinder jó jel. Főleg ha erősödik. Ez a 7.dpo. Még most is érzem,pedig mióta hazaértem fekszem.
629. Kuszkusz3 (válaszként erre: 628. - Martha b.)
2016. jan. 22. 18:50

Köszi,épp ma vettem gyömbér teát..:)Kicsit javít a helyzeten.Közel sem vagyok olyan rosszul,mint a lànyokkal voltam,de határozottan erősödött.Remélem jót jelent! :)

Veled mi a helyzet,elmúlt a délutáni fájdalom?Hányadik dpo-n vagy kb?

628. martha b. (válaszként erre: 627. - Kuszkusz3)
2016. jan. 22. 17:46
Hogy vagy? Alakul a hányinger?:)
627. Kuszkusz3 (válaszként erre: 626. - Martha b.)
2016. jan. 22. 17:26
Én szedtem nem vártig,és csak akkor hagytam abba,amikor már késett.Mindenhol azt olvastam,hogy pozitív teszt után kell abba hagyni.
626. martha b. (válaszként erre: 625. - TörpTimi)
2016. jan. 22. 16:35
Köszi.Nem hagytam abba.Gondolom nem árthat.
625. törpTimi (válaszként erre: 624. - Martha b.)
2016. jan. 22. 16:22
Szerintem szedheted,mert ha egyszer szeded, egyszer nem, szerintem az jobban bekavar, mivel kuraszeruen alkalmazzak. De ez csak az en velemenyem..
2016. jan. 20. 17:08

Lányok egy kérdés. Ha túl vagyok az ovun, akkor is szedjem a barátcserjét?

Ugye nekem már volt 2 vetélésem és félek hogy a progi szintem nem megfelelő. A barátcserje nem kavar be ?

2016. jan. 20. 09:51

A hőmérőzés alakul.Eddig még sikerült ua. az időpontban méricskélni.Már túl vagyok az ovun. Úgy tűnik ez most egy rövidebb ciklus lesz.Február 1-re nem várom.

A Barátcserje bogyót reggel este szedem.Bár nem várok csodát,azért jó lenne ha beválna.

622. törpTimi (válaszként erre: 621. - Martha b.)
2016. jan. 18. 20:36

Ment a nagy drukk neked is :P hőmerőzessel hogy allsz? Bejott? Egyebkent en csak napi egy szemet szedek, lehet ezert varat magara a nagy attores 😒

Többiek? Van uj a nap alatt?

2016. jan. 14. 19:30

Sziasztok!

Nekem lassan közeleg a peteérés:)Újabb esély.Remény.Elkezdtem hőmérőzni a ciklus elején,nem szeretnék nagyon belemerülni, de úgy döntöttem ezt a ciklust végig csinálom, hogy tudjam hogyan változik.Az előző hónap végén belekezdtem és aznap reggel amikor megjött leesett a hőm.Most kíváncsi vagyok a ciklus többi napján milyen.Egyenlőre semmi extra.És szedem a barátcserjét.Eddig nem tudtam eldönteni, hogy akarok-e hinni benne, de most már akarok.Szóval a mensi első napján leszaladtam a bioboltba és megvettem.Napi 2 szemet szedek:)Szorítok törpTimi!!!!

620. törpTimi (válaszként erre: 619. - Kuszkusz3)
2016. jan. 14. 17:18

De jo :) :) latod, mondtam en, hogy 2016 a mi evunk lesz. Neked bejott, most mi jovunk :P

Nalam semmi említesre melto nem tortent..

Azonban nagy a csend itten kerem szepen! Ezek szerint nem csak en lettem hirtelen nagyon elfoglalt

619. Kuszkusz3 (válaszként erre: 618. - TörpTimi)
2016. jan. 12. 18:22

Hogyne érteném! :)

Tegnap csináltam még tesztet,szép erős pozitív.Hétfőn megyek dokihoz,mert túl korán nem érdemes,és mert akkorra kaptam időpontot. :)) Ultrahang valószínűleg nem lesz,mert csak a terhesgondozóba megyek,ott adnak majd beutalót uh-ra.Sajnos a régi jól bevált dokimtól meg kell válnom,mert du van a magànrendelése,és irtózatos sokat kell várni,nincs időpont csak érkezési sorrend.A gyerekeket sem tudom senkire rábízni,meg időre kell menni a nagyért az oviba,szóval nem csücsülhetek ott estig.Majd keresnem kell valakit,aki délelőtt rendel,addig jó a körzeti doki.

Ha lesz valami értékelhető hír,jelentkezem.

Veled mi újság???

Többiek?

2016. jan. 12. 14:43

Uhh, nna ennek nekifutok még egyszer, bar a lenyeget erted :D

Szóval, meselj... :)

617. törpTimi (válaszként erre: 613. - Kuszkusz3)
2016. jan. 12. 14:41
Nna engem mar nagyon mar a kivancsisag.. Azota biztosan csinaltal mar masik tesztet... :P
2016. jan. 7. 23:25

Sziasztok lanyok! Üdv az ujaknak is :)

Kuszkusz, feszített pacsi!! Ez szuper jo hir! 🎉🎈🍼

Bocs az eltunesert, de kicsit sűrű napjaim voltak mostanaban. Karacsony elott felmondtam, de ma mar kezdtem egy uj helyen, ami ugy tunik jobb lesz, lassan kezdek megnyugodni, hogy jol dontottem :)

Jo latni, hogy itt a forumon is zajlik az elet :)

Baratcserjes fronton nalam semmi ujdonsag nincsen, de ez még csak a masodik honap, hogy szedem, még nem varok csodat..

Igerem ezek utan surubben becsekkolok ;)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook