Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


45. ancsa8000@gmail (válaszként erre: 43. - Larat)
2008. máj. 9. 09:22
nagyon sajnálom,próbálj nem elkeseredni,bár ezt tudom mondani sokkal egyszerűbb.
44. leonee (válaszként erre: 43. - Larat)
2008. máj. 9. 09:18
Sajnálom, de ne add fel! Mindennek megvan a maga ideje. Csak tudom nehéz kivárni, én is elég türelmetlen vagyok, főleg, hogy most 6 ismerősöm is babát vár, valakinek már nem az első. ilyenkor csak az jár a fejemben, hogy nekem miért kell annyit várni. Néha én is teljesen kibukok, de aztán próbálom összeszedni magam, és örülök mások boldogságának. Szóval fel a fejjel!
43. larat (válaszként erre: 42. - Leonee)
2008. máj. 9. 07:30
szia. hát most ott tartok hogy semmit sem akarok szedni. el vagyok keseredve nagyon. másfél éve próbálkozunk. most volt egy vetélésem:-(
42. leonee (válaszként erre: 41. - Larat)
2008. máj. 9. 07:24
Ha ilyen tapasztalatod van, akkor tényleg érdemes más szert választani. Elég sok ilyen van. A babatervezők oldalán azt olvastam, hogy mindenkinek más homeopátiás szer használ.
41. larat
2008. máj. 9. 06:54
hát én 3 cikluson keresztül szedtem. a ciklus hosszát beállította. viszont mensi előtt 8 napig maszatolás volt majd enyhe vérzés. Összesen 15 nap vérzés volt. most nélküle próbálom.
40. leonee
2008. máj. 8. 22:11
Egyébként nincs semmi mellékhatása, lehet szedni nyugodtan. A nőgyógyász, akinél voltam, mondta, hogy szedhetem, de nem csodaszer. Mondjuk a premensnek az lenne a lényeg, hogy a pms tüneteit enyhítse. nekem ugyanúgy fájt a mellem, mint szokott, emiatt még nem éreztem, hogy hatott volna. most meglátom, hogy ez a másik fajta jobban hat-e?
39. leonee
2008. máj. 8. 22:07
A Premens 2200 ft körül van, 30 db. Ma találtam az Árkádban barátcserjét, az 1940 ft volt 60 szem. Zafír a neve, és nagyobb a barátcserje tartalma, mint a premensnek, és nincs benne laktóz, meg egyebek, mint a premensben. Előszőr csak kb. 2 hétig szedtem, utána végig a ciklusom alatt. Amikor végig szedtem, akkor nem vagyok benne biztos, hogy volt peteérésem, mert voltam egy UH-n és kérdeztem a dokit, hogy látja-e, hogy volt, de azt mondta, hogy már kb. 1 hete kellett lennie, ezért nem lát semmit. Erre 2 hétre jött meg, és a hőm is akkor emelkedett meg. Azért kezdtem el szedni, hogy beszabályozza a ciklusom, mert nekem elég össze-vissza jön meg, néha rendesen, de többnyire késik. Ez meg nem kedvez a babaprojektnek.
2008. máj. 8. 19:30
sziasztok!nem tudjátok vletlem milyen árban vannak ezek a szerek?
37. 16e8707293 (válaszként erre: 36. - Leonee)
2008. máj. 8. 18:18

szia

Én a zöld forrás üzletben is láttam illetve a Herbáriában is lehet kapni barátcserjét:)


A premenset mennyi ideig szedted? Drágább mint a sima barátcserje? Én úgy hallottam ,hogy max 2-3 hónapon keresztül kell szedni!!

36. leonee
2008. máj. 8. 14:28

Sziasztok!

Ti hol vettetek barátcserje kapszulát? Én csak a neten látok, bio boltban még nem láttam. A premenst ismerem, szedtem is, de szerintem nem elég ideig. Lehet, hogy tovább kellene, hogy lássam a hatását.

35. 16e8707293 (válaszként erre: 34. - Da5a93d992)
2008. máj. 5. 08:41

Szia


Köszi, hogy leírtad a véleményedet! KIi fogom próbálni, következő ciklustól, de te melyik fajtát szeded? Mert olvastam, hogy két fajta van. Az egyiket a gyógyszertárban lehet kapni, neve: Premens.

A másikat a herbáriában, sima barátcserje kapszula ként fut! Szerinted? te melyiket szeded és naponta mennyit?

34. da5a93d992 (válaszként erre: 32. - 16e8707293)
2008. máj. 3. 12:40
Lekopogom, nálam beválni látszik, mert a nagyon rendszertelen ciklusom kezd beállni 28-30 napra, ráadásul pé.-vel. De még nem bizti (kell még pár hónap hogy tényleg azt mondhassam beállt), szal még lekpogom. Még csak 1 hónapja szedem, és még ami használ az a cickafark-palástfű teakeverék, ez is rendezi a ciklust, nem is gonodltam volna hogy enyire hatékony. Nincs jó íze, és nem is hat mindjárt, így türelem kell hozzá. Ezt is próbáld ki sztem.
33. da5a93d992 (válaszként erre: 32. - 16e8707293)
2008. máj. 3. 12:38

"A barátcserje alkalmas a ciklus hosszának regulárására, ha túl hosszú a ciklusod, akkor megrövidíti, ha túl rövid, akkor megnyújtja. A ciklus elsö felében a peteérést javítja, a második felében pedig a sárgatest müködését. Így az egész ciklusban lehet szedni.


Egy másik jótékony hatása, hogy az itt kínált koncentrációban csökkenti a prolaktin szintet és ezzel is hozzásegít a régen elmaradt tüszörepedéshez."

32. 16e8707293 (válaszként erre: 19. - Larat)
2008. ápr. 29. 13:48

sziasztok


Én is szeretném elkezdeni szedni a barátcserjét.

Olvastam hogy ti szeditek!! Mik a tapasztalatok??

Én a ciklusom rendezésér szedném, gyógyszer nélkül nem rendszeres. Szeretnénk babát, kistesót, eddig a clostit szedtem volt tőle peteérésem csak baba nem lett belőle. Ezért is gondoltam a barátcserjére, sok minden olvastam róla.

segitséget előre is köszönöm

31. da5a93d992 (válaszként erre: 29. - Dizzz)
2008. ápr. 18. 19:04
Szerintem az is fizetős lett. Legalábbis ha abból indulok ki nálam is kijelzett mindent és semmit nem állítottam át.....
30. da5a93d992 (válaszként erre: 27. - Dizzz)
2008. ápr. 18. 19:03
29. Dizzz (válaszként erre: 28. - Da5a93d992)
2008. ápr. 18. 19:02
ajjajj, egyről beszélünk? nem tudom, hogy miért nincs most kis szivecske, meg zöld és piros szem a táblázaton. egyszerűen eltűnt. ez lenne mostmár a fizetős?
28. da5a93d992 (válaszként erre: 27. - Dizzz)
2008. ápr. 18. 18:59
Arra gondolsz, hogy hova tűntek a kis ikonok a fertilly oldalról pl. 'stats' stb.? Hát én is vezetem ott a hőmet pár hónapja és még megvoltak múlt hónapban, elég sok segítséget nyújtottak de aztán én is kerestem őket :) Ahogy kutakodtam, rátaláltam, hogy díj ellenében veheted igénybe már csak azokat a plusz 'szolgáltatásokat' és fel van sorolva hogy mennyiért mit kapsz.....:((
27. Dizzz
2008. ápr. 18. 16:31

Szeleburdi, segíts!!!

Írtam máshova, csak biztos nem láttad.

26. da5a93d992 (válaszként erre: 25. - Larat)
2008. ápr. 18. 16:30

Nah, akkor szorítok!! :) Ha fizikálisan rendben van minden akkor már csak a lelki békét kell eltalálni hozzá és kész is a gyerek ;)

Nálam meg gubanc van annyiból, hogy egyik lap 10. ciklusnapra takja az ovut, másik a 19.-re, én magam meg a 16.-ra. A hőm az egyértelműen megemelkedett, csak hosszú előkészületek után sikerült neki és ezért nem annyira 1értelmű....

25. larat (válaszként erre: 24. - Da5a93d992)
2008. ápr. 13. 16:43

Már voltam dokinál. Nálunk minden rendben van fizikálisan. Szóval nem tudni miért nem jön a baba:-(

Hát nekem tegnap volt pé és telibekaptuk:-)

Mostmár várni kell. Majd lesz valahogy.

24. da5a93d992 (válaszként erre: 23. - Larat)
2008. ápr. 13. 09:16

Most jelzett pé.-t a grafikon, pont oda ahol észleltem a 'tojcis dolgot'. A hőm is megemelkedett, de nem viszi túlzásba. Az 5 hónap alatt amikor hőt mértem ez a 2. észlelt pé.-je és az ezelőttinél a 30. napon volt! Most elvileg a 10.-en, ez azért jobban hangzik. Ezt még nem a teának tudom be meg a barátcserjének (akkor még nem is szedtem), majd ha a köv. hónapban is hasonló lesz az eredmény akkor muszáj lesz elhinnem hogy segítettek a teák....

Te voltál dokinál? Vagy még próbálkoztok előtte és csak utána mennél?

23. larat
2008. ápr. 10. 20:00
Én a ciklus.hu oldalon vezetem. HÁt az én hőm sem az igazi sajnos:-( Nekem még csak emelkedésem sem volt. Meg tojcsim sem. Igaz ebbe a hónapban 10 napig pecsételtem és utána jött meg. Azt sem tudom mikor kéne nem megjönnie.
22. da5a93d992 (válaszként erre: 21. - Larat)
2008. ápr. 10. 18:33

Te hol vezeted a hődet?

Nálam az a helyzet hogy kétszer volt a hónapban 'tojcis' észlelésem és másnap reggel mindkétszer 3 tizedet esett a hőm! de utána a 'hő-emelkedésem' elmaradt. Ez állítólag azt jelenti, hogy próbálkozik a szervezet, csak nem sikerül vmiért a pé (bár még van pár napom h emelkedjen, állítólag nem bizti hogy azonnal reagál a szervezet a hő emelkedésével). Szóval nagyon bízok ezekben a készítményekben, rosszabb már nem lehet :)

21. larat (válaszként erre: 20. - Da5a93d992)
2008. ápr. 8. 19:25

Remélem azért életben marad a téma!

Hát igen nekem ebben a ciklusban össze vissza van a hőm:-( Azt sem tudom hogy mi van most:-(

20. da5a93d992 (válaszként erre: 19. - Larat)
2008. ápr. 8. 17:50

Szia! Szerintem ez a 'fórum' nem lesz hosszú életű, pedig szerintem jó téma. :( Mindenképpen beszámolok majd a hatásról, ha lesz neki ha nem :) Azért én bízok benne hogy lesz. Jó hogy te is azt írod már érzel vmi hatást....ez bíztató számomra is. :) A teát is iszom szorgalmasan. Nagyon rákapcsoltam a természetes cuccokra most.

Ez a barátcserje kapszula különben nagyon népszerű lehet, mert a gyógynövény boltban az utolsó kettőt vittem el, azt mondta az eladó hogy a többit elkapkodták gyorsan....

19. larat (válaszként erre: 18. - Da5a93d992)
2008. ápr. 7. 21:16

Szia. Én reggel és este veszek be 1-1 szemet. A természetdokim szerint 3 hónap kell mire kifejti a hatását. Az első ciklus alatt sohasem látott tojcsim lett 3 napig.

Remélem hatni fog neked!!

18. da5a93d992 (válaszként erre: 16. - Larat)
2008. ápr. 7. 19:58

Ma megvettem a barátcserje kapszulámat, te mikor szeded ill. hányat? A napi adagra 2-3 alkalommal 1 szemet ír, sztem én kettővel kezdek/nap.

Kíváncsi vagyok a hatására.

17. da5a93d992 (válaszként erre: 16. - Larat)
2008. ápr. 6. 17:05

Mi még nem probálkoztunk, majd kb. fél év múlva lesz aktuális a téma, de már azért foglalkoztat a babatéma és idegesít a rendszertelen ciklusom. A hőgörbém szerint pé-m sincs mindig, szóval most még van idő "kísérletezni", rosszat biztos nem teszek vele. Aha, Zafir a neve, hááát megpróbálom beszerezni a barátcserjét is, mert sztem kellene.

Ezenkívül még az Aviva torna foglalkoztat, ha már a természetes dolgoknál tartok akkor rendesen...:))

Veled mi a helyzet, mióta próbálkoztok? A teherbeesésben állítólag tényleg használnak ezek a teák, csak sokáig kell inni, és azért nincs vmi jó ízük sztem.

16. larat (válaszként erre: 14. - Da5a93d992)
2008. ápr. 6. 13:58

Szia. Gyógynövény boltba lehet kapni Zafír barátcserje kapszula. Nekem ez a második hónapom, mellette teázom én is. a kapszulától végre rendes peteérésem és nyákom lett:-)

E vitamint és C vitamint is szedek mert ezek is nagyon jók.

Ti mióta próbáloztok??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook