Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
675. ema5683
2017. febr. 25. 14:06
Nekem bevált a barátcserje.Nagyon rendszertelen volt a ciklusom,hőmérőztem, használtam ovu tesztet. Volt, hogy 29., 52. napokon volt ovum. az első barátcserjés hónapban a 15. napra esett az ovu, és meg is termékenyült a petesejtecske :)
2017. febr. 19. 14:13
Sziaaztok! Maradt egy csomag Premens tablettam, 1 db hianyzik belőle. Ha valkit érdekel olcsóbban odaadom.
2017. febr. 14. 15:41

Sziasztok!


Premens kapszulát szedek kereken 1 hónapja. Elvileg 3 nappal ezelőtt volt peteérésem (ovu teszt, "tojásfehérje" :-) ), másnap véreztem, nem sok, de a tisztaságim tele lett vele...következő nap egy picike, következő nap megint egy picike. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Okozhatja szerintetek a premens vagy csak véletlen egybeesés?

2017. jan. 22. 10:30
Barátcserje kapszulám megmaradt, ha érdekel, írj üzenetet.
671. 991217
2016. dec. 6. 17:23
Sziasztok! Erdekelne mikor erdemes a baratcserjet elkezdeni? Valahol azt olvastam h mensi elso napjatol mensiig, az alatz kihagyva?!
670. previz heni (válaszként erre: 660. - Cstimcsi)
2016. nov. 6. 18:17
szia,szeretném megkérdezni milyen márkájú,és meddig van szavatossága,és hogy megvan e még,mert érdekelne.preiz heni a nevem.
669. Esther_1984 (válaszként erre: 665. - Tejeskeksz)
2016. okt. 30. 10:54

Szia!


Nekem sajnos már 2 éve hullik a hajam, pedig csak 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert.

Én is túl vagyok minden kivizsgáláson, kivéve hormonok, mert annak gyógyszer alatt nem lett volna értelme. Nekem sajnos mióta abbahagytam a gyógyszert nem volt menstruációm.

Emiatt kezdtem el szedni a barátcserjét. Azt nem tudom, hogy a hajhullásban fog-e segíteni, de remélem, hogy igen.

Neked azt mondom, h legyél türelmes, mert fiatal vagy, helyre fogsz jönni, és a hajad is vissza fog nőni. Nagyon sok mindent elolvastam már a hajhullásról és a gyógyszer utáni hullás sokaknál jelentkezik, de meg fog állni.


Esetleg próbáld ki az Aviva tornát. Én 2 hónapja csinálom, sok pozitív tapasztalatot olvastam róla. Rendezni lehet vele a hormonháztartást.


Amik még segíthetnek, szintén olvastam, hogy sokaknak segített: méhpempő, kovaföld por, búzafű, aranyköles-csíra őrlemény, Hairclinic, Loreal Aminexil, kalcium-kovaföld kapszula, Forcapil, lúgosítás, stb...

668. dólamar (válaszként erre: 665. - Tejeskeksz)
2016. okt. 29. 16:10
Szia! TSH-t nem nézetett a dokid?
2016. okt. 29. 14:08
Köszönöm szépen a választ! Már olvastam erről az inofolicról is. Ki fogom próbálni. D vitamint már szedek + revalid + egy bioteches multivitamin + ugye a barátcserje. Még palástfű teát olvastam hogy jó lehet. Meg esetleg a cickafarkfű. Ha lesznek későbbi tapasztalataid pl. a krémmel kapcsolatba megoszthatnád:) Teherbe esni még amúgy sem terveztem,de nyilván örülnék ha a havi dolog is rendeződne. Bár egyenlőre engem a haj aggaszt nagyon. Lassan paróka kell ha ez így folytatódik. :/
666. Jenettke (válaszként erre: 665. - Tejeskeksz)
2016. okt. 29. 13:48

Szia ! szerintem a baràtcserje jò vàlasztàs volt , nekem szèpen beszabàlyozta a ciklusomat s azóta mindig pontosan jön meg ès nem 32 napos hanem 28 vagy max 29 . Ezen kìvül nem is fàj annyira a mensi mint mielőtt be szedtem. Szerintem 3 hònapnàl tovàbb ne szedd.. vagy kèrd ki nőgyògyàsz vèlemènyèt. Illetve èn utàna nèznèk a helyedbe hogy milyen termèszetes dolgokkal akàr teàval vagy bàrmi màssal tudnàm rendbe tenni ezt a problèmàt. Minden esetben a baràtcserje teljesen jo ! nèzd mèg meg az Inofolicot vagy , Myo-Inozitolt. èn az utòbbit szedem s elmult az emyhe IR. em. azt jol tetted hogy elhagytad a lisztes cukros dolgokat, ezzel csak segìtesz majd a teherbeesèsen.

Szerintem nèzz utàna a termèszetes progeszteronoknak! Èn is most kèszülök beszerezni, krèm formàjàban persze!

Minden jòt!

2016. okt. 29. 11:32
Sziasztok! Csak most regisztráltam be az oldalra. Az én problémáim kb fél évvel ezelőtt kezdődtek. 25 éves vagyok 10 évig szedtem fogamzásgátlót. Április óta nem volt rendes havim és június óta eszméletlen mértékben hullik a hajam. Hozzáteszem elhagytam a cukrot a fehér lisztet és a tejet így ledobtam 21 kg-ot. 2 hónapja orvosokhoz járok nőgyógyász hajgyógyász endokrinológus. Voltam inzulinrezisztencia vizsgálaton. A cukrom alacsony volt majd még lejebb esett a terhelés után, de az inzulin értékem határon belül volt. aztán mentem hormonvizsgálatra. Az acth hormonom határérték alatti. A progeszteronom: 0,21 szóval szintén határérték alatti. És az Ösztrogén: 216 lett. És a csont értékeim rosszak. Azt mondta az orvos hogy olyan a hormonháztartásom mint egy nőnek aki klimaxol és ezért a csontritkulás is megindult. Elküldött még egy hormonvizsgálatra biztos ami biztos. De fogamzásgátlót nem szeretnék szedni újból és ahogy néztem más lehetőség ennek a megoldására nemigazán van. Ma vettem barátcserje kapszulát emellett rengeteg vitamint szedek. A hajgyógyász alpicort f hajszeszt írt fel, használom ugyan de ösztrogént tartalmaz és nem tudom, hogy ha ösztrogén dominenciám van akkor azt használhatom e. Sajnos ahogy látom a hajhullás nem igen érdekli az orvosokat. pedig nekem ez fáj a legjobban. A barátcserje vajon fog ezen valamit segíteni? Vagy ez is csupán felesleges próbálkozás mint a 600 sampon és hajszesz? Köszönöm előre is.
664. Sylvi28 (válaszként erre: 663. - Jenettke)
2016. okt. 18. 21:30
Köszönöm :)
2016. okt. 16. 15:53
Szia , nekem a Zafìrt ajànlottàk hogy az a legjobb. 2 dobozzal vettem s be is vàlt! Asszem 3 ezer ft egy doboz 60 szem napi 2 dbot szedtem. Minden jòt!
662. Sylvi28
2016. okt. 16. 09:47

Sziasztok!


Most szeretnem elkezdeni a baratcserje kapszulat :)

Melyiket ajanljatok?

661. golya33 (válaszként erre: 660. - Cstimcsi)
2016. szept. 11. 19:12
Meg van még a kapszula? Hol lehetne átvenni?
2016. szept. 9. 08:48

Sziasztok!


Van két doboz barátcserje kapszulám bontatlanul. 2490 Ft-ért vettem, 2000 Ft-ért odaadom.

csukatimea1@gmail.com

2016. szept. 9. 08:03

Van egy teljesen bontatlan doboz premens filmtablettám. Doki ajánlotta, de mint kiderült más volt a probléma.

2.000 Ft-ért odaadom, ha érdekel valakit

pankalino@gmail.com

658. rozici
2016. szept. 8. 13:20

Sziasztok!


Tegnap ajánlotta a nőgyógyászom a Premens tablettát, mert menstruáció ( 24 napos a fogamzásgátló nem szedése óta..) után néhány nappal véres váladékom van még néhány napig. Azt néztem, hogy a Premens 20 mg barátcserjét tartalmaz, míg a Zafíros 300mg-ot. Nekem túl soknak tűnik az eltérés. Ti melyiket ajánljátok?

2016. aug. 8. 14:40

Sziasztok!


Nekem nem jött be a méhpempő. Megkavarta az amúgy rendben lévő ciklusomat. :( Így 2 hónap után abbahagytam. Egy éve próbálkozunk már, hogy összejöjjön. Januárban volt egy korai terhességem, sajnos nem lett belőle semmi. Most kipróbálom a barátcserjét.

656. Miri87
2016. jún. 10. 14:07

Sziasztok!

Bár én nem szedtem barátcserjét, inkább a méhpempőre esküszöm. Nekem is problémám volt a menstruációval, de annyira jót tett velem az a csodaszer, hogy lassan 30 hetes kismama vagyok :)

2016. máj. 24. 13:36

Gyermekre vágyók, ma a csillagok állása igencsak kedvez a fogantatásnak :):


[link]

654. szunika
2016. máj. 19. 14:14
Sziasztok,nekem van egy doboz eladó barátcserje kapszulám
653. figiri
2016. máj. 6. 20:23

[link]


3500 Ft.

652. SSszonja (válaszként erre: 651. - Figiri)
2016. máj. 6. 20:18
Szia!engem lehet hogy erdekelne.mennyiért adnád és milyen márka?
651. figiri
2016. máj. 3. 17:12
Sziasztok. Lenne egy 100 darabos baratcserje kapszulam elado bontatlan dobozban. Lejarata 2017-ben. Erdekelne valakit?
650. diary
2016. máj. 2. 15:54

Sziasztok!


Véleményeteket, segítségeteket szeretném kérni a következő kérdésben:

rendeltem barátcserjét a netről, aminek a dobozán az van feltüntetve, hogy:

Összetétel: natúr barátcserje gyümölcs, dehidratálva, porítva 60 db 300 mg/kapszula nettó 18 g.

A neten azt írták a gy.i.k -ban, hogy az ajánlott napi fogyasztási adag:

"Általánosságban azt mondhatjuk, hogy a barátcserje kivonatok napi adagolására a 20-40 mg mennyiség vonatkozik. Az általunk forgalmazott barátcserje porkapszulából napi 2-3 x1 kapszula fogyasztását javasoljuk."

Nekem ez valahogy nagyon nem kerek... 2-3 x 300 mg = 6-900 mg, ez nagyon messze van a napi 20-40 mg-tól. Vagy valamit rosszul értelmezek?

649. indi66
2016. máj. 1. 22:08

Sziasztok :)


2 napja szedem a barátcserjét, nos, tegnap is éreztem h szédülök de ma nagyon rosszul voltam miután bevettem. Szerintetek folytassam?Egyszer már szedtem, nem volt vele semmi baj, sőtt segített, de most valami nem jó.

648. Cortina77 (válaszként erre: 647. - Bagoly0913)
2016. ápr. 19. 18:05

Szia! Én ezt találtam:

Nőknél a follikuláris fázisban 0,57 - 7,7 nmol/l, a preovulációs fázisban 1,1 - 20,6 nmol/l, a luteális fázis közepén 15,5 - 80,0 nmol/l, a luteális fázisban 3,9 - 80,0 nmol/l, míg a menopauza után 0,88 - 3,88 nmol/l

Nem tudom, segítettem-e.

2016. ápr. 19. 07:03

Sziasztok!

Valakinek volt ciklusfigyelése. Mely napokon milyen progreszton érték volt?

Nekem 30 napos ciklusaim vannak. 20.napon 1,6; 22 napon 2,75; 24 napon 8,84.

Ez nem nagyon alacsony?

646. Cortina77 (válaszként erre: 644. - Micimacko62)
2016. ápr. 17. 11:28

Szia micimacko62!

Szerintem a barátcserjét nyugodtan szedheted. Ami nekem miómára jó volt, az egy természetes progeszteron tartalmú krém. Attól kb. 1-1,5 év alatt elmúlt a miómám (2cm átmérőjű), és a cisztáim. Mivel a mióma túlzott ösztrogén termelés miatt alakul ki, ezért azt kell ellensúlyozni.

A Barátcserje pedig beállítja a ciklust. De legalább 3 hónap kell, hiszen adaptogén növény. nem gyógyszer. Előfordulhat, hogy eleinte felerősíti a tüneteket, de aztán szabályoz.

Viszont vannak élelmiszerek, amiket nem kéne fogyasztani. ha érdekel, privátban átküldök egy cikket.

Nekem segített.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook