Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2015. márc. 30. 19:05
Sziasztok,tudja esetleg valaki,hogy barátcserjét és Inofolicot lehet egyszerre szedni?
2015. márc. 30. 14:25
Nekem is azt mondta a dietetikus h napi ketto. Egyenlore csak ehessebb vagyok tole az atlagnal :)))
2015. márc. 29. 12:55
A barátcserjét minden reggel étkezés előtt vettem be plusz egyet estefele 7-8körül :) 800mg/nap meghozza a hatását, sokat olvastam, hogy egy kapszula nem elég. Én is barnáztam és azt is elmulasztotta már két hét után :)
2015. márc. 28. 00:25
Azt mondta az orvosom, aki egyben meddosegis is, hogy ez elofordulhat es nem kell egybol megijedni, hiszen a hatterben minden ertekem normalis. Eddig akarmikor mentem korultekintoen megvizsgalt es megnyugtatott, hogy minden rendben lesz. 35 eves vagyok... sajnos nem tudok nem izgulni semmin sem. Alapvetoen agyalos vagyok es soem volt egy egyszeru eletem. Igyekszem szepen mindent felszinre hozni es lezarni, amit probaltam elfedni. Hala a jo egnek az itteni kornyezet eleg sokat segit abban, hogy nyugodtabban tudjam kezelni mar a dolgaim. Magyarorszagon valoszinuleg mar megorultem volna...
431. Dexi80
2015. márc. 27. 09:21
És a barnázásra mit mondtak??
2015. márc. 27. 09:03
Ja, amugy meg minden ok, petfeszkem tiszta, petevezeto atjarhato. A mehem hatrahajlo de formaja szep es hala szepen varrtak ossze.
2015. márc. 27. 09:02
Szia, nekem csinaltak labort decemberben es minden ok volt! Folsavat irtak fel es utana kaptam a mellemre a progeszteront. A dietetikus azt mondta h a ligetszepet szedjem a baratcserjevel egyutt. A ligetszepebol jelenleg napi negy, a baratcserjebol ketto. Ket honapig, aztan egy honapig egyet, majd ket- harom naponta egy es el lehet hagyni. En tegnap bevettem vacsi utan.
428. Dexi80 (válaszként erre: 427. - 5399c1cac7)
2015. márc. 27. 08:44

Szia!

Pontosan 'ilyen cipőben járok' én is.

Én azt mondanám hogy első körben irány egy endokrinológus és egy teljes hormonlabor. Annak ismeretében pedig vagy meddőségi vagy pedig ha türelmes vagy akkor jöhetnek a természetes dolgok.

Engem is most világosítottak fel, hogy a barnázás tulajdonképpen amiatt van hogy nincs megfelelő peteérés (vagy egyáltalán nincs vagy nem jó a minősége) és emiatt kevés a sárgatest, alacsony a progi szint. Én Inofolicot iszok, ezen felül Q10-et és barátcserjét fogok elkezdeni. A ciklus második felében pedig használom én is a progi krémet a csuklómra és a hasamra. Majd meg fogom kérdezni a barátcserje használatát, aztán megírom, de előzetesen annyit mondtak, hogy este kéne, mert álmosító hatása van.

2015. márc. 26. 15:05
Sziasztok! Miomaval mutottek egy eve. Ra fel evre mondtak, hogy elkezdhetjuk a baba projektet. Sajnos augusztustol rendetlenkedik a hormon haztartasom. A mensim ugyan 26 napra mindig megjon, de elotte mindig barnazok jo par napot es a verzesem szinte csak 1-2 nap nagyon keves. A miomam visszanott... sajnos. Az orvosom csak progeszteron kremet adott, azzal felidotol kell kennem a mellemet, mert talalt benne cisztat. Azon ugyan segit, de eddig mas hatast nem tapasztaltam. Mostmar nagyon el vagyok keseredve. 35 eves vagyok es nincsen meg kisbabam. Mar nagyon szeretnenk. Ma megvettem a Baratcserje kapszulat, de nem tudom, hogyan kell szedni. Ugy ertem, hogy etkezes elott? Reggel v. este? Vagy mindegy mikor veszem be? Van olyan, aki a szedese kozben allapotos lett kozuletek? Mert azt irja, hogy terhesseg alatt nem szedheto... de hat ugye amig le nem telik az egy honap, honnan tudom, hogy vajon sikerult-e vagy sem... Lehet butan hangzik ez a kerdes, de en mar teljesen osszegabalyodtam, hogy mikor mit es hogyan lehet. Segitsetek legyszives. Koszonom szepen
426. Dexi80 (válaszként erre: 425. - B.timikee)
2015. márc. 25. 13:46

De jó ilyet olvasni!!! :)

Pont tegnap rendeltem meg az első doboz barátcserjét. Jó lenne, ha nem kéne lombikoznunk!!!

Gratulálok!!

2015. márc. 25. 13:22
Tavaly diagnosztizálták nálam a PCOSt. Ajánlott rá a nődokim Inofolicot 6hónapra... Nem hogy babát még nagyon mensit sem csinált. 50 nap alatt sosem jött meg a legutolsónál 3hónapot vártam hogy menstruáljak... Ekkor olvastam a baratcserjéről amit január közepén elkezdtem szedni és február 5-én megjött. Majd március elejére vártam a következőt, de nem jött. Ekkor már a melleim majdszét robbantak, terhességben nem reménykedtem inkább csak vártam. Márc. 19-én indultunk Londonba ugyvoltam vele előtte mindenképp tesztelek és lám két teszt is pozitív lett. Tehát másfél üveg barátcserje meghozta a kisbabánkat. Már hét hetes kismama vagyok :)
2015. márc. 17. 08:26
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy esetleg van e valakinek még olyan Barátcserje kapszulája ami bontatlan és persze eladná?!
2015. febr. 28. 10:56
Szóval mindenképpen,ha felborult a ciklus, ha inzulinrezisztencia van,illetve policisztás petefészek akkor nem elég csak a nőgyógyász! Endokrinológus a megoldás!!!!! Ezt senki nem mondja....Sok kutakodás és olvasás után jöttem rá! Bízom benne,hogy ezzel sokmindenkinek tudok segíteni!! Sőt, az endokrinológus meg is lepődött,h.miért nem mentem hozzá már korábban...Azért,mert nekem ezt senki nem mondta!!!!!
2015. febr. 28. 10:48
Korábban inzulin rezisztenciám volt illetve policisztás petefészkem. Az alábbi tüneteim voltak: rendszertelen ciklus, fáradékonyság, zsíros bőr,zsíros haj,hajhullás...Endokrinológus azonnal megállapította a pajzsmirigy alulműködést. Ma már 12 hetes terhes vagyok,a mi kincsünk szépen fejlődik 😊.
2015. febr. 28. 10:40
Sziasztok. A barátcserje kapszula elkelt! A kapszula szedése mellett még azt tudom javasolni,hogy ha valami miatt nem jön össze a baba,akkor mindenképpen endokrinológushoz kell fordulni friss vérvétel eredménnyel illetve pajzsmirigy vérvétel eredménnyel!! Ezt sajnos elfelejtik mondani... Az endokrinológus a hormonok szintjét vizsgálja,illetve a pajzsmirigy működése nagyon fontos. Nem is sejtettem volna,hogy nekem is alulműködik a pajzsmirigyem és kaptam rá gyógyszert,amitől a hormonszintjeim 2 hónap alatt rendeződtek és utána meg is fogant a mi kincsünk 😊
420. szöszi1977 (válaszként erre: 418. - Sheila81)
2015. febr. 24. 20:43
Szia Sheila81! Milyen zafír vagy más termék? Engem érdekelne.
419. Cs02 (válaszként erre: 418. - Sheila81)
2015. febr. 19. 10:38
Szia! Milyen barátcserjéd van? és hány mg-os? köszi előre is.Cs02
2015. febr. 18. 07:27

Sziasztok!

Van kettő doboz bontatlan barátcserjém 100 db/doboz, szívesen eladnám őket, mivel nekem már nincs szükségem rá. Megtette hatását, babát várok! :-)


Ára: 2500 Ft/doboz

ha valakit érdekel írjon! Kecskeméti vagyok.

Sheila

2015. febr. 5. 04:00
nem ismerem.nem is hallottam meg rola eddig,bocsanat
416. nomi11
2015. febr. 4. 22:35
Bocsi az elírásért (utána 1 napig , aztvanszinte semmi) ez az akart lenni hogy utána 1 napig szinte semmi nincs :-)
415. nomi11
2015. febr. 4. 22:33

Sziasztok.


Segítséget szeretnék kérni tőletek. 2014 júliusában hagytam abba 6 év után a fog.tablettát. Azóta van hogy 4 hétre jön meg, van hogy 3 hétre. De még ez a kisebb bajom. A gond az hogy 11-13 napig tart a menzeszem, de nem erős, hanem 3-4 napig normális, utána 1 napig , aztvanszinte semmi, aztán hirtelen 2 napig erősebb picit, és ez így megy végig a 11-13 nap alatt. Erre megoldást adhat a barátcserje vagy más megoldást keressek? Igazából a menzeszem hossza zavar a legjobban. Bocsi hogy ilyen hosszú lett a levelem. Előre is köszönöm a válaszokat :-)

414. törpike1987 (válaszként erre: 413. - Szöszi1977)
2015. jan. 29. 06:03

Szia szöszi1977!


Olvastam a tegnapi kiírásod. Én is Inzulin resistens vagyok, vele együtt PCOS, ill, egy spontán vetélésem is volt. Kicsit megvagyok ilyedve én is. Beszélgethetnénk, neked az IR rendben van tartva? Progeszteron szinted mennyi volt?

2015. jan. 28. 16:57
Sziasztok! Én még nem szedtem a barátcserjét, már mindent megpróbáltam. 8 év, 5 sikertelen inszem, 1 lombik után már csak ez maradt hátra.Inzulinrezisztenciám van, ezáltal sajna nem tapad meg a baba. Sokat nem olvastam vissza, várom a pozitív tapasztalatokat, ha valakinek így sikerült. Köszi
412. Rita333 (válaszként erre: 405. - M. eleonóra)
2015. jan. 11. 15:49
szia4neked ki ajánlotta a barátcserjét?milyen panaszokra?hogy szedted?
411. KGabi86 (válaszként erre: 410. - Franyoh)
2014. dec. 11. 20:23
Fogamzásgátló abbahagyása után én is szedtem 3 hónapig, de csak 400 mg-ot - sajnos nem sokat ért. Ezen a héten álltam át a 800 mg-ra.
410. franyoh
2014. dec. 11. 13:44

Nekem nagyon bevált, ajánlom másnak is, amennyiben menstruációs problémái vannak...

Fogamzásgátlót nem szedhetek (eddig azért jött meg rendben) és mikor leálltam vele kb 8 hónapig nem menstruáltam. Ajánlották, hogy próbáljam meg... kb. 2 hét alatt az orvosilag bizonyítottan 0 hormonszintből menstruációt csinált... viszont csakis a 800 mg-os ami használ... az ettől kevesebb mennyiség annyit ért mint halottnak a csók :o)

409. bobo78
2014. dec. 9. 21:22
Sziasztok! Most írok ide először. Barátcserjét bárki szedhet? Mert nekem igazából normálisak a ciklusaim, az értékeim is jók, kivéve az Anti TG értékemet, az magasabb.
408. Heniheni (válaszként erre: 405. - M. eleonóra)
2014. dec. 9. 09:47
Szia. A ciklus melyik szakaszaban kezdted el szedn? Csak ezt szedted vagy vmi mast is ? Pl cickafark
407. Dukan83
2014. nov. 29. 15:24

Sziasztok!


Maradt egy egész bontatlan doboz (100 db-os+3db) barátcserje kapszulám,Budapesten átvehető.

800 mg-os,ilyen:

[link]

2500 ft-ért vihető "azonnal" is :)

2016.05.06.-ig jó,megbízható helyen vásárolt tabletta. Ha érdekel valakit,írjon privátban!

Köszi! :)

2014. nov. 11. 12:39
Sziasztok.volt valaki,hogy a ciklus 17 napján 7 mm nyálkahártya és 7 mm tüsző volt?Az orvos azt mondta nincs peteérésem és azt hallottam ezekre jó a barátcserje.Szerintetek?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook