Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

693. Aranymaszat872018-02-13 20:57
Sziasztok! Én 1 hónapja szedem, egyenlóre baba nincs, viszont a mellfájdalom csökkent, pedig nekem ovutól mensiig szokott fájni. Illetve a mensim sem volt olyan fájdalmas. Sőt a barnázásom is megszűnt. :) AAndi 67 én átvenném a megmaradt kapszulákat.

692. lancsi012018-02-03 09:16
Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon és érdekelne a barátcserje olyan értelemben,hogy az utóbbi időszakban erős jobb oldali petefészektáji fájdalmaim vannak a menstruációt megelőző 1,5 hétben. Minden irányban néztek már, a görcsök nagyon sokszor kibírhatatlanok és a mindennapi munkámat hátráltatják. Kismedencei MR sok sok apró tüszőt mutat,de semmi eltérést. Dokik szerint fog.tabletta elmulasztaná a tüneteket,de nem szedhetem,mert tavaly kipróbáltam és erős lábfájás, szúrások jelentkeztek,nem mertem tovább szedni. Valami megoldás? Segítség? A barátcserje jó erre,tartalmaz az hormont? Bármi megoldás érdekel! Köszönöm.

691. AAndi672018-01-28 19:41
Sziasztok!
Nekem a rendszertelen menstruációmat hozta rendbe, aztán a menopauza tüneteinek enyhítésére szedtem.
Most a korom miatt áttérek a DHEA-ra.
Ha valakit érdekel, megmaradt 1 db original, teljes doboz (60 szem) + 1 megkezdett doboz (45 db) Zafír Natural Barátcserje kapszulám.
Lejárat 2019.07.05.

690. Veronka302017-12-18 10:45
Gratulálok! 😉Persze én is nem elkiabálva 😀 de a tesztek jók!!
(válasz sulwyett 689. hozzászólására)

689. sulwyett2017-12-18 10:15
Lányok!

Semmit sem szeretnék elkiabálni, mert a dokihoz csak jövőhéten megyünk, de 5 pozitív tesztet csináltam az elmúlt héten! Én nem tudom, hogy a barátcserje segített-e, de simán el tudom képzelni. A második hónapban babás lettem. :-)

Annyira hihetetlen az egész!

688. Babesz882017-12-18 09:05
Sziasztok! Én a menzesz előtti barnázás miatt kezdtem el szedni a barátcserjét, no meg már 6 hónapja próbálkozunk a babával. 2 hete szedem, azóta erőteljesebben érzem a petefészkeimet, nem tudom hogy miért, de bízom benne, hogy jót jelent. Fehér folyásom nekem eddig nem nagyon volt vagy csak minimális, most meg olyan sok, hogy már zavar. Bizom benne, hogy ezek a tünetek azt jelentik, hogy ebben a hónapban szuper termékeny vagyok! :)

687. Cortina772017-12-16 09:10
Sziasztok!
Kérdés, hogy használt-e már valaki WTN Barátcserje krémet? Ha igen, mi volt a tapasztalata?

686. mamesz762017-12-09 17:37
Sziasztok, én is a tapasztalatomat szeretném leírni.
Én tea formájában fogyasztom második hónapja. Már az első hónapban is érezhető volt a hatása, de most méginkább!
41 éves múltam, két éve hagytam abba a fog.tabit. Azóta minden hónapban a ciklus kb7.napjatol a tuszo repedesig puffadtam, görcsöltem, sokszor leülni is alig bírtam. Vagyis ösztrogén dominanciam volt. A nőgyógyász szerint erre a problémára tökéletes megoldás a mirena! Neeeem, mondtam én nem szeretném, mert hallottam róla jót is rosszat is nem akarom! Akkor bizony ezzel kell együtt élnem! Szuper kis orvos! ;)
Egy kedves ismerősöm ajánlotta a Boszy barátcserje teát, napi egy cseszevel. Megmondom őszintén, nem hittem benne. De most, két hónap után azt kell mondanom, nagyon bánom hogy nem ismertem ezt a növényt, annyi kellemetlenségtől megkímélt volna!

685. Hajni19582017-12-02 13:46
Sziasztok! A barátcserje nagyon jó, minimum 3 hónapig kell szedni, de a legjobb 6 hónapig. Ezt a nőgyógyász mondta. Én 6 hónapig szedtem és teljesen megszüntette a mellfeszülést, pedig nagyon durva volt.
Szép napot mindenkinek!
Hajni

684. sulwyett2017-11-20 11:54
Én már megkezdtem a második barátcserjés hónapomat, ezért gondoltam megosztom a tapasztalataimat.
Korábban a menstruáció előtt 2 héttel már nagyon fájt már a mellem. A vérzés erős volt, sok és nagyon fájdalmas.Korábban évekig szedtem fogamzásgátlót, így akkoriban alig volt valami, és meg se éreztem. Azóta sajnos megtanultam, hogy hát mégsem akkora fenékig tejfel.
Az utóbbi ciklusom merőben más volt, mint a korábbiak. Komolyan mondom mintha nem is menstruálnék...Tartott ugyan 4 napig, de nem volt szinte semmi vérzés. Egy tisztasági betéttel vígan elvoltam egész nap. Nagyon fura volt. Először nem is tudtam mire vélni a dolgot. Semmi fájdalmam nem volt. Olyan volt, mint anno mikor szedtem a fogamzásgátlót. Sajnos a 35+-os ciklusomat még nem sikerült lerövidíteni. Most is 40 napra jött meg.
Bízom benne, hogy a ebben a ciklusban ez is lerövidül majd.

Remélem tudtam nektek segíteni. :-)

Szép napot nektek!

683. SSszonja2017-09-09 14:22
Nos csak kicsit utana kellene olvasnom mielott kerdezek😊 megvan a valasz.

682. SSszonja2017-09-09 14:11
Sziasztok! Biztos nagyon buta a kérdésem de Ti biztos tudtok válaszolni:ha az LH teszt kimutatja az ovuláciot az azt jelenti hogy tenyleg meg is történik maga a tüszőrepedés?vagyis ha van pozitiv ovulacios teszem akkor ez a része rendben van tutira?nem baba miatt kérdezem csak 40fele járok es szeretnem tudni rendben van e még a rendszer😊 a ciklusaim 28 naposak tehat nincs semmi panaszom.Hajhullas miatt figyelgetem magamat hogy mi okozhatja.

681. katka19852017-09-05 12:15
sziasztok, bocsánat hogy idepofátlankodok és hogy hosszú lesz a beszámoló de az én történetem röviden 2014 ben és 2015 ben volt vetélésem azóta próbálkoztunk a babával mindent kipróbáltam hogy teherbe essek cickafark palástfű e vitamin d vitamin amit csak eltudtok képzelni, már teljesen feladtam mikor olvastam a barát sérülésről egy utolsó próbálkozást még tettem, augusztus 3 án jött meg a menstruációm akkor elkezdtem és már meg sem jött el sem hittem míg nem láttam a pozitív tesztet :) ennyi év után azt mondhatom hogy a barát cserje egy csoda

680. Moa332017-09-01 11:00
Én is szedtem a Zafíros batárcserje kapszulát, és 2 hónap után magasabb lett a prolaktinom, mint volt. (560 volt, 733 lett). Ezután a mastodynon-nal próbálkoztam, amit szedtem 3 hónapig, a prolaktinom pedig sehová sem mozdult. Illetve először öcskkent egy picit 2 hónap után, aztán 3. hónap után megint magasabb volt. A bromokriptint nagyon nem szeretném, ezért adok még egy esélyt a barátcserjének (bár, lehet, hogy ez már hülyeség kategória a részemről), de abban bízom, hogy talán a mennyiség volt kevés, és most megpróbálkoznék egy másik fajta kapszulával, ami vagy a netamin lesz, ami 800 mg/nap, vagy a medicura extraktum-ja, ami 1400 mg/nap. Hátha. Majd beszámolok, ha voltam laborban. :)

679. Cortina772017-08-14 18:03
Szia! Bocs, mostanában nem voltam fent. A progeszteron növelésére ill. a mióma csökkentésére a progeszteron krém a legjobb. Bőrön keresztül minden jobban felszívódik. Azt viszont, hogy mennyit és mikor kend, szakértőnek kell beállítania. Ne kísérletezz.
Én szedek premenset, illetve most találtam egy Barátcserje Extraktum kapszulát. A Zafír nekem nem vált be, nem ellenőrizhető a hatóanyag mennyisége benne. És 2 évig teljesen hatástalan volt. De ez Én vagyok. Nekem is bekavart eleinte. De Én nem csak 3 hónapig szedtem a Premenst, hanem több mint egy éve. Igaz, nekem a prolaktinom az egekbe volt, de már szépen csökken. Engem nem riasztott el, hogy felborult a ciklusom, mert sokkal nagyobb problémát akarok vele megoldani.
Más. Ha a miómát szeretnéd elmulasztani, akkor jó, ha a szóját és a lenmagot messzire elkerülöd. Mindenben. (Szója: felvágottak, virsli. Lenmag: kenyerek)
Ja, türelem és a kitartás.
Most már ide fogok pillogni, így ha van kérdés, válaszolok.
(válasz Katyus74 676. hozzászólására)

678. Trusty2017-08-07 14:22
Sziasztok! Majdnem 1 hónapja szedem a peremens tablettát és ebben a hónapban nagyon éreztem a peteérésemet és rendesen volt nyákom is. Azért kezdtem el, mert 30 fölött volt a ciklusom. Lehetett a "gyógyszer" miatt? Ennyire hamar érezhető lenne a hatása? A nemvárt előtt érezhető valami? Van esetleg valami tünet?

677. thermál32017-07-22 21:39
utrogestan
(válasz Katyus74 676. hozzászólására)

676. Katyus742017-07-22 18:34
Szia! Nekem is van egy miómám plusz alacsony a progeszteronszintem. Szeretném a progeszteront növelni, a miómát meg kicsit csökkenteni. Sokmindent használok már ami segít, de minden információ jól jön. Táplálkozás vitamin bármi.
Jelenlwg ott tartok hogy gondolkodom a barátcserje elkezdésén. De hallottam olyat is akinek kissé megzavarta a ciklusát és abba is hagyta rögtön. Miómám 44 mm ről mos 32 mm re csökkent. Remélem jól mérték. Hogy mitől, azt nem tudom mert nagyon sokmindent szedek. D vitamin, Q3, Vitaminok, szelén, cink, E vitamin, maca, zöldségkapszula. De a progeszteront valamivel pótolnom kellene még mert kevés, erre nem tudom mit szedjek. Tudtok ajánlani valamit?
Barátcserje, palastfű tea, málnalevél tea, ezeken gondolkodom vagy középidő után használandó progeszteron kúpról hallottam még. De erről nem sokat tudok.
(válasz Cortina77 646. hozzászólására)

675. ema56832017-02-25 14:06
Nekem bevált a barátcserje.Nagyon rendszertelen volt a ciklusom,hőmérőztem, használtam ovu tesztet. Volt, hogy 29., 52. napokon volt ovum. az első barátcserjés hónapban a 15. napra esett az ovu, és meg is termékenyült a petesejtecske :)

674. Monca 752017-02-19 14:13
Sziaaztok! Maradt egy csomag Premens tablettam, 1 db hianyzik belőle. Ha valkit érdekel olcsóbban odaadom.

673. Summer832017-02-14 15:41
Sziasztok!

Premens kapszulát szedek kereken 1 hónapja. Elvileg 3 nappal ezelőtt volt peteérésem (ovu teszt, "tojásfehérje" :-) ), másnap véreztem, nem sok, de a tisztaságim tele lett vele...következő nap egy picike, következő nap megint egy picike. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Okozhatja szerintetek a premens vagy csak véletlen egybeesés?

672. Tücsi242017-01-22 10:30
Barátcserje kapszulám megmaradt, ha érdekel, írj üzenetet.

671. 9912172016-12-06 17:23
Sziasztok! Erdekelne mikor erdemes a baratcserjet elkezdeni? Valahol azt olvastam h mensi elso napjatol mensiig, az alatz kihagyva?!

670. previz heni2016-11-06 18:17
szia,szeretném megkérdezni milyen márkájú,és meddig van szavatossága,és hogy megvan e még,mert érdekelne.preiz heni a nevem.
(válasz cstimcsi 660. hozzászólására)

669. Esther_19842016-10-30 10:54
Szia!

Nekem sajnos már 2 éve hullik a hajam, pedig csak 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert.
Én is túl vagyok minden kivizsgáláson, kivéve hormonok, mert annak gyógyszer alatt nem lett volna értelme. Nekem sajnos mióta abbahagytam a gyógyszert nem volt menstruációm.
Emiatt kezdtem el szedni a barátcserjét. Azt nem tudom, hogy a hajhullásban fog-e segíteni, de remélem, hogy igen.
Neked azt mondom, h legyél türelmes, mert fiatal vagy, helyre fogsz jönni, és a hajad is vissza fog nőni. Nagyon sok mindent elolvastam már a hajhullásról és a gyógyszer utáni hullás sokaknál jelentkezik, de meg fog állni.

Esetleg próbáld ki az Aviva tornát. Én 2 hónapja csinálom, sok pozitív tapasztalatot olvastam róla. Rendezni lehet vele a hormonháztartást.

Amik még segíthetnek, szintén olvastam, hogy sokaknak segített: méhpempő, kovaföld por, búzafű, aranyköles-csíra őrlemény, Hairclinic, Loreal Aminexil, kalcium-kovaföld kapszula, Forcapil, lúgosítás, stb...
(válasz tejeskeksz 665. hozzászólására)

668. dólamar2016-10-29 16:10
Szia! TSH-t nem nézetett a dokid?

667. tejeskeksz2016-10-29 14:08
Köszönöm szépen a választ! Már olvastam erről az inofolicról is. Ki fogom próbálni. D vitamint már szedek + revalid + egy bioteches multivitamin + ugye a barátcserje. Még palástfű teát olvastam hogy jó lehet. Meg esetleg a cickafarkfű. Ha lesznek későbbi tapasztalataid pl. a krémmel kapcsolatba megoszthatnád:) Teherbe esni még amúgy sem terveztem,de nyilván örülnék ha a havi dolog is rendeződne. Bár egyenlőre engem a haj aggaszt nagyon. Lassan paróka kell ha ez így folytatódik. :/

666. Jenettke2016-10-29 13:48
Szia ! szerintem a baràtcserje jò vàlasztàs volt , nekem szèpen beszabàlyozta a ciklusomat s azóta mindig pontosan jön meg ès nem 32 napos hanem 28 vagy max 29 . Ezen kìvül nem is fàj annyira a mensi mint mielőtt be szedtem. Szerintem 3 hònapnàl tovàbb ne szedd.. vagy kèrd ki nőgyògyàsz vèlemènyèt. Illetve èn utàna nèznèk a helyedbe hogy milyen termèszetes dolgokkal akàr teàval vagy bàrmi màssal tudnàm rendbe tenni ezt a problèmàt. Minden esetben a baràtcserje teljesen jo ! nèzd mèg meg az Inofolicot vagy , Myo-Inozitolt. èn az utòbbit szedem s elmult az emyhe IR. em. azt jol tetted hogy elhagytad a lisztes cukros dolgokat, ezzel csak segìtesz majd a teherbeesèsen.
Szerintem nèzz utàna a termèszetes progeszteronoknak! Èn is most kèszülök beszerezni, krèm formàjàban persze!
Minden jòt!

665. tejeskeksz2016-10-29 11:32
Sziasztok! Csak most regisztráltam be az oldalra. Az én problémáim kb fél évvel ezelőtt kezdődtek. 25 éves vagyok 10 évig szedtem fogamzásgátlót. Április óta nem volt rendes havim és június óta eszméletlen mértékben hullik a hajam. Hozzáteszem elhagytam a cukrot a fehér lisztet és a tejet így ledobtam 21 kg-ot. 2 hónapja orvosokhoz járok nőgyógyász hajgyógyász endokrinológus. Voltam inzulinrezisztencia vizsgálaton. A cukrom alacsony volt majd még lejebb esett a terhelés után, de az inzulin értékem határon belül volt. aztán mentem hormonvizsgálatra. Az acth hormonom határérték alatti. A progeszteronom: 0,21 szóval szintén határérték alatti. És az Ösztrogén: 216 lett. És a csont értékeim rosszak. Azt mondta az orvos hogy olyan a hormonháztartásom mint egy nőnek aki klimaxol és ezért a csontritkulás is megindult. Elküldött még egy hormonvizsgálatra biztos ami biztos. De fogamzásgátlót nem szeretnék szedni újból és ahogy néztem más lehetőség ennek a megoldására nemigazán van. Ma vettem barátcserje kapszulát emellett rengeteg vitamint szedek. A hajgyógyász alpicort f hajszeszt írt fel, használom ugyan de ösztrogént tartalmaz és nem tudom, hogy ha ösztrogén dominenciám van akkor azt használhatom e. Sajnos ahogy látom a hajhullás nem igen érdekli az orvosokat. pedig nekem ez fáj a legjobban. A barátcserje vajon fog ezen valamit segíteni? Vagy ez is csupán felesleges próbálkozás mint a 600 sampon és hajszesz? Köszönöm előre is.

664. Sylvi282016-10-18 21:30
Köszönöm :)
(válasz Jenettke 663. hozzászólására)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24