Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítséget szeretnék mosógép vásárláshoz fórum

Segítséget szeretnék mosógép vásárláshoz (beszélgetős fórum)


2014. febr. 8. 00:08
Nekem whirpool 6.érzék volt előtte felültöltős, és az ajtó rozsdásodott, meg túl hangos volt. Samsungban még nem csalódtam sose, és elől töltőst vettem.
2014. febr. 8. 00:03
Samsung eco bubble
2014. febr. 7. 23:41
Én egyiket sem választanám. Csak felültöltőst! Csak azt tudom mondani mint az előttem hozzászóló!
2014. febr. 7. 21:54

csak egy alltalanos megemlites,...

Olyant valasszal, amit a tetejen kell megtoltened a ruhakkal, tekeros, nyomogombos gombjai legyenek, de ne tul sok. Ha digitalis kijelzojei vannak, keress ami annelkul van. Minnel kevesem bizgettyu van rajta, annal kevesebb tud elrolani rajta.

Mert miutan megvetted, egyet modot kivalasztasz magadnak es mindig azt fogod hasznalni. Ne vegyel dragat, mert azon csak csicsasabb dolgok vannak, de ugyan at tudja csinalni, mint a leg egyszerubb: mosni.

5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Babus28)
2014. febr. 7. 18:50
Nem ismerem ezt a gépet, de annak nézz utána, hogy a géped pár darabot is normálisan centriz-e, mert az enyém pl. 1 db kardigánt egyáltalán nem hajlandó kicentrifugálni, pedig automata súlyérzékelője van.
2014. febr. 7. 18:42
k
2014. febr. 7. 18:42
köszi :) még jöhetne válaszok :)
2014. febr. 7. 18:28
4.
2014. febr. 7. 18:26

ezek között vacillálunk:

[link]


[link]


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook