Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 6 kg-tól hogyan lehet megszabadulni? fórum

6 kg-tól hogyan lehet megszabadulni? (beszélgetős fórum)


25. Leila_86 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2014. febr. 12. 22:01
Köszönöm!
2014. febr. 12. 18:56
Epp 2 nappal ezelott olvastam az interneten az Indiai eperrol,,,Kambudzsa garnicia,,,,tavabb nem jegyeztem meg de nagyon sokan megdicsertek,mivel a hozza szolasokat is mind elolvastam ,,de nem jegyeztem meg az oldalt,,,ingyen hazhoz is szallitjak es csak az aru atvetelekor kell fizetni..1 dbz ara 96oo ft,,,es mar az elso het utan vannak eredmenyek,,,de csak Magyarorszagon van lehetoseg megrendelni,,,sajnos mert engem is erdekelne de igy nem tudom megrendelni...
2014. febr. 12. 17:40

Egyebkent megneztem a tablazatot, szerintem jo, mindenrol van ch-adat.


Nyomtasd ki, igy mindig tudod, minden 100grammra vonatkozik. Nezd at jol, kapsz egy kepet, hogy mi az amit szabad. Ha csak napi max 20g ch-t fogyaszthatsz (mert egy huzamosabb ideig ezt kellene tartani) kivalaszthatod az osszes kedvenc zoldsegedet, vagy kedvenc kajaidat, es kiszamolod, hogy osszesen mennyit ehetsz beloluk

22. gribedli*** (válaszként erre: 21. - Leila_86)
2014. febr. 12. 17:36

Jaj, ez mar csak precizseg kerdese, vannak lassan felszivodok es gyorsan felszivodok, de amikor nagyon fogyni kell es a total-on van a hangsuly, mar teljesen mindegy lesz.


Pl hiaba tudod, hogy a csokiban gyorsan felszivodo ch van, ha csak 1 kockanyit szabadna, ugysem birnad megallni, ezert azt ajanlom, ne is vegyel!


Mostanaban rakattantam snackkent a sajt chipsre. Veletlenul akadtam ra, csak parmezansajtot tartalmaz, semmilyen adalekanyag, semmi mas, csak ez, es teljesen kielegiti a chips iranti vagyamat, amikor van, raadasul 0 ch.


Te is csinalhatsz mas sajtbol, vagy parmezanbol. Reszelt sajtbol kis halmokat teszel tepsiben sutopapirra es betolod a sutobe, 180 fok eleg neki, de lehet 200 fok is. Nezd folyamatosan es a sajt megolvad, majd meg is pirul, ekkor jo. Hagyod kihulni es ropogos chipseket kapsz:)))

2014. febr. 12. 16:40
Köszönöm! Ezt találtam: [link] de itt azt írja, tudni kéne milyen szénhidrátról van szó. A legtöbb címkén csak annyi van szénhidrát :(
20. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Leila_86)
2014. febr. 12. 16:34

Kell egy kaloriatablazat, ami ch-ertekeket is ir, nemcsak a kcal-t, netes is lehet, de inkabb nyomtasd ki, igy mindig nalad van.


Meg lehet valositani de ugy nez ki, hogy mindent le kell merned a feherjes dolgokon kivul.


Es aminek keves a ch-tartalma, az csak a zoldseg, szoval gabona/kenyer szoba sem johet, gyumolcs szoba sem johet, joghurt ritkan.


Mit ehetsz? Mindent, ami nem tartozik az elozoelbe, most csak ugy nagyjabol irom, ha gyorsan ketozisba akarsz kerulni, olyanokat egyel, hogy mittudomen,


Reggeli: 2-3 fott tojas vagy rantotta. Ehetsz melle pl 1 paradicsomot, vagy 1 paprikat, vagy keves uborkat, vagy semmit, ha nem kivansz semmilyen koretet. Esetleg reggelinek jo meg a korozott, ilyenek.


Ebed: szelet husi, salataval, vagy savanyusaggal vagy zoldsegkorettel


Uzsi, nasi: 1-2 szelet sajt


Vacsi: megint hus, vagy tonhalkonzerv vagy korozott, ha reggeli nem ez volt, vagy parolt hal es ezek melle zoldsegkoret (ha meleget akarsz, pl cukkini, karfiol stb, ha hideget akkor savanyusag vagy salata)


Vedd figyelembe, hogy a savanyusagokhoz is hasznalnak cukrot sokszor, ezert a dobozon levo ch-tartalom ervenyes.


Mellette szedj egy multivitamin keszitmenyt, igyal sok vizet, ha szorulasod van, psyllium husk tartalmu hashajto segithet (ez algakbol keszul, termeszetes es nem okoz fuggoseget)


Ha szereted a zsirosabb dolgokat, mehet a pacal is, az oldalas, az atkins ebben nem kot meg, mehet a szalonna is. Ugyis, mikor ketozisban leszel, az etvagyad is lecsokken, nem fogsz beloluk bezabalni, kicsivel is jollaksz.

19. kicsikincs72 (válaszként erre: 1. - Leila_86)
2014. febr. 12. 16:30

szio!

probáld ki a kaloria bazis-t,amig becsülettel használtam ment is lefelé. további szép napot:-)

18. Leila_86 (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2014. febr. 12. 16:12
Teljes ch-megvonást hogy lehet kivitelezni a gyakorlatban? Vagy mondjuk hogy néz ki akkor egy napi mintaétrend?
17. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Leila_86)
2014. febr. 11. 09:42

5-6 kg tul keves ahhoz, hogy egy sima eletmodvaltas latvanyos eredmenyt hozzon, viszont tul sok ahhoz, hogy ne vegyel rola tudomast.


Szerintem ilyen esetekben csak a kemeny ch-megvonas segit, nezz utana az Atkinsnak, ketozisnak, 2 honap alatt le tudnad adni, nyilvan az utolso kilokrol van szo, amik nagyon "ragaszkodoak":)


Tulajdonkeppen el kell hagynod amig le nem mennek a kilok, szinte minden ch-t, hogy vegig ketozisban legyel, tehat semmi kenyer, teszta, rizs, semmi gyumolcs es huvelyesek sem. Terneszetesen csoki/cukor sem.


Marad a feherje es a zoldsegkoret is korlatozott mennyisegben, pl sargarepa az kilove, a tobbi zoldsegbol, ami alacsony ch, max fel kg-ot ehetsz elosztva a nap folyaman. Es edesseg gyanant befer neha egy kis ricotta, edesitovel, kakaoval, rumaromaval. A gyumi nem fer be sajnos.


Viszont kivant mennyisegben ehetsz hust, tojast, halat, sajtot, akar zsirosakat is, persze, ha aztan ezzel is stagnalsz, a zsirszegeny valtozatokat is valaszthatod:)

2014. febr. 11. 09:15
Ne egyél kenyeret, semmi fehérlisztes pékárut, csokit, rágcsálnivalót, csak vizet igyál, és figyelj oda, hogy este mit eszel. Egy hete csinálom, és mínusz egy kiló az eredmény.
2014. febr. 11. 09:07
Próbáld meg a 90 napos szétválasztó diétát.Nekem sikerült 1 hét alatt másfél kilót leadadnom,és még legalább 5 kilót szeretnék leadni ezzel a módszerrel.Könnyen követhető és mellette nem kell aktivan sportolnod.A mindmegette oldalon találsz recept ajánlatokat is.Sok sikert kívánok!!
2014. febr. 8. 23:57
Hogyan???? Levágatod az egyik lábad. :-D
13. 66429b468f (válaszként erre: 1. - Leila_86)
2014. febr. 6. 16:04
Min. harmadával kevesebbet enni, de változatosan, és 1-2 órával többet mozogni.
12. Leila_86 (válaszként erre: 11. - Bogyóka77)
2014. febr. 6. 13:56
Gratulálok! Örülök a sikerednek! :)
2014. febr. 6. 13:43
Próbáld meg Norbit...Én elolvastam a Norbi Titok c. könyvet ,(teljesen átállt az agyam) utána nézegettem az 1-es kódú kajákat,próbáltam csak azokat enni... Hiába mondják, hogy drága...ha csak a zsömlét veszed meg először, szerintem ki lehet bírni..csak tényleg 1-est szabad megenni.. és így kb 15 év sikertelen fogyózgatás után leadtam 10kilót egyszerűen(kb. 1.5- 2 hónap alatt, úgy hogy észre sem vettem :) SZENVEDÉS NÉLKÜL.. éN ESKÜSZÖM RÁ! és mostmár sportolni is van kedvem! Elkezdtem Kangoozni! Azt is imádom:)
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Leila_86)
2014. febr. 6. 13:36

Nem kell diéta.

Egyél kevesebbet, mozogj többet. Ennyi.

9. Puncska (válaszként erre: 7. - Puncska)
2014. febr. 6. 13:27
De amig csak kifogásokat keres az ember, hogy ezért meg azért nem megy, és csak nyavalygunk, bocsánat,:) addig nem is fog menni.
8. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Leila_86)
2014. febr. 6. 13:26
Próbáld meg a ketogén pleot
7. Puncska (válaszként erre: 6. - Leila_86)
2014. febr. 6. 13:26
Mindenkinek saját magának kell megtalálni azt az életmódot, nem diétát és kúrát, életmódot, ami hozzásegíti az egészséges súly eléréséhez. Nem kell ahhoz ragaszkodni, amit mások csinálnak, nem kell csodamódszereket keresni, mert nincs. A fogyás végtelenül egyszerű, de az önuralmon áll vagy bukik az egész. Több elégetett energia, mint bevitt. Ennyi.
2014. febr. 6. 13:24
Csak már annyiféle diéta van...mindenről kiderül hogy nem egészséges stb.
5. 090716 (válaszként erre: 1. - Leila_86)
2014. febr. 6. 13:21
Ne legyél bánatos! ;D Nulla cukor, nulla liszt, sok jó fehérje! 2 hónap alatt menni fog!
2014. febr. 6. 13:19
Nem kell annyit enni és meg is van oldva a probléma.
3. Ekka
2014. febr. 6. 13:17

Ha 'csodapiruláktól' vársz segítséget nulla mozgással, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak!

Befektetett energia nélkül nincs eredmény.

Állítom, hogy még 2 hónap és 9kg feleslegnél fogsz tartani..

2. Puncska (válaszként erre: 1. - Leila_86)
2014. febr. 6. 13:15
Ugyanúgy lehet tőle megszabadulni, ahogy kettőtől, vagy húsztól. Több mozgás (otthon is lehet, vagy sétálni busz és autó helyett), kevesebb bevitt kalória, sok folyadék. Ennyi. Semmi csodamódszer nem kell a fogyáshoz, csak önuralom.
2014. febr. 6. 13:12
Sajnos bánatevő lettem és felszedtem 6 kg-ot. (Elsősorban fenék,comb,has sajnos.) Valami tuti módszert szeretnék találni,hogy 1-max 2 hónap alatt le tudjam adni. Megbízható, hatásos fogyasztó étrendkiegészítőt/teát is keresek a biztosabb hatásért...Edzőterembe nem tudok menni és sajnos időm sincs nagyon edzeni. Tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook