Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretnek jóízűen, finomakat enni! Gasztro nyalánkságok! fórum

Akik szeretnek jóízűen, finomakat enni! Gasztro nyalánkságok! (beszélgetős fórum)


9. 5c0313b0fc (válaszként erre: 8. - 66429b468f)
2014. febr. 6. 17:17
A felsorolásból hiányzik, vagy recept hiányzik?
2014. febr. 6. 16:01
Ami nekem nagyon hiányzik: füstölt marhanyelv (esetleg még aszpikban).
7. 5c0313b0fc (válaszként erre: 5. - Puncska)
2014. febr. 6. 10:38

Szerintem ez így pont jó:

Itt lesznek elsősorban a "gasztro-nyalánkságok", ami fórumra te utaltál, ott pedig "a hóvégi spórolás"-kényszere szülte, de laktató, tápláló kaják. Tökéletes elkülönítése a dolgoknak!! :)))

6. 82d45dcd14 (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2014. febr. 6. 09:53
A kedvenc fórumom:))
5. Puncska (válaszként erre: 4. - 5c0313b0fc)
2014. febr. 6. 08:57
:))))) Azért megnézem ezeket a topikokat is. Köszi!
4. 5c0313b0fc (válaszként erre: 1. - Puncska)
2014. febr. 6. 08:54

Nyugi, semmi gond!

Más témában is van több fórum is indítva.

A hóvégi spórolás stb. valóban sokan írják-írjuk oda a recepteket, bár azon a fórumon elég sok más téma is előkerül, a receptek döntő többsége elveszik a sok téma-csevegés között.

(Egyébként is sokan vannak, akik napközben dolgoznak, tehát még nem is olvasták a kiírást, majd előkerülnek este, akik pedig éjfélig itt vannak, ők még alszanak!) :))))

3. Puncska (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2014. febr. 6. 08:48
Szia! Rendben , köszönöm. Csak gondoltam jó lenne mindről beszélni egy helyen. :)
2014. febr. 6. 08:08

Ha van kedved , de főleg időd ! kukkants ide , itt van a hoxán : Hónap végi spórolás : nagyanyáink és saját ötleteink

a másik szintén itt : Főzőcske klub Receptek, ötletek tippek , fortélyok .

Klassz dolgokat találhatsz .

2014. febr. 6. 07:20

Sziasztok! Keresgéltem ilyen jellegű témákat, de nem nagyon futottam beléjük, így talán bocsánatos bűn, hogy új témát hozok létre. :)


Nagyon szeretek sütni-főzni, sürögni a konyhában, izgalmas recepteket kipróbálni, és az, hogy házi süti vagy torta van az asztalon, az is szinte mindennapos nálunk. Egy kis eszmefuttatás veletek, ha hasonló beállítottságúak vagytok. Mik a kedvencek, a bevált receptek, amiket jobb elkerülni, és minden más ami belefér egy megszállottan sütő-főző életébe. Gyertek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook