Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült már valaki Dr. Hernádi Balázsnál, a János kórházban szülész-nőgyógyász? Kinek mi a véleménye, tapasztalata? fórum

Szült már valaki Dr. Hernádi Balázsnál, a János kórházban szülész-nőgyógyász? Kinek mi a véleménye, tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 15. 10:59

Beszélnek vele. Az nem jelenti közel sem azt,hogy öt választanám .

Egyébként meg csak magán praxissal rendelkező orvos jöhet számításba,nálam.

Köszi a segítséget !

2014. febr. 15. 07:07

Nem tudom, hogy van-e maganrendelese. Mint mar emlitettem eleg fiatal, szerintem nem alakult ez ki még nala.

Elerhetoseget sem tudok, csak annyit h. a Janosban van.

Egyebkent 1 velemeny alapjan valasztanad őt? ez kicsit furcsa azert, de te tudod!

2014. febr. 13. 15:46

Szia,kedves forumindito . Esetleg privát rendelése is van a dokinak ? Terhesgondozast végez? Elerhetoseget meg tudnád adni?


Előre is köszönöm!

2014. febr. 5. 19:13
Bennem elég mély nyomot hagyott, és kiváncsi vagyok másnak milyen volt vele szülni:)
2014. febr. 5. 19:11
igen megvoltam vele elégedve, csak érdekel a többi anyuka véleménye is. Elég fiatal orvos és szeretném tudni kinek milyen érzése/benyomása volt vele kapcsolatban.
2. c5049c4d76 (válaszként erre: 1. - Miluss)
2014. febr. 5. 17:59
Ne haragudj, érdemben nem tudok hozzászólni.de ha már túl vagy mindenen miért érdekel milyen doki? ott akkor amikor kellett jelen volt meg voltál/vagy elégedve vele akkor minek mások véleménye tapasztalata.?
2014. febr. 5. 17:46
mi nala szultunk 6 hete. minden rendben ment, nagyon rendes volt!Nem fogadtuk fel. Valaki még szült nála, ismeri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook