Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan bizonyítsam be, hogy nem vagyok r.b..c? fórum

Hogyan bizonyítsam be, hogy nem vagyok r.b..c? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 12. 16:09
Kinek kell bizonyítanod? Ha a pasidnak, akkor nem lehet, hogy csak azért van Veled, mert eleve annak tart, nem bízik benned? Ha ez így van, én a helyedben nem bizonygatnék semmit, hanem keresnék olyan partnert, aki feltétel nélkül szeret és bízik bennem.
2009. máj. 12. 15:12
Ha a fiúnak azok után, hogy lefeküdtetek, még bizonygatnod kell, hgy nem vagy r.b..c, akkor felejtsd el.Nem voltál más csak egy skalp....
2009. máj. 12. 15:03
Sehogy... A mondás is úgy szól: Az kiabál akinek a háza ég!
2008. okt. 8. 00:16

Miért kellene bizonygatni?


Bizonyítsa az, akinek ez fontos.

2008. okt. 7. 23:56

ha bizonygatni kell,h nemvagy az,ott már gond van szerintem...Úgysem hiszi el h csak vele voltál így..tapasztalatot nehéz felülírni szavakkal.

legközelebb várj egy kicsit és gondolkozz,mi lesz holnap..

2008. okt. 4. 17:44
Azzal, hogy nem bizonyítgatsz az égadta világon semmit....
2008. okt. 1. 09:28
Csak óvatosan. Ne add ki az érzéseidet teljesen mert nagyon sokan kihasználhatják. Ha a srác azt hiszi, hogy az vagy akkor minden gond nélkül ki is aknázza a lehetőséget. Szóval ne add oda magad elég ha egyszer megtörtént, még akkor sem ha szereted. Meg kell próbálni újra kezdeni, beszélj vele és mond el, hogy nem érdekelnek más férfiak.
29. yali
2008. jún. 5. 16:20
a viselkedéseddel.. De ha már bizonyítani kell akkor nem jó...
28. 14775640c4 (válaszként erre: 25. - Milagrosario)
2008. márc. 29. 21:38

annyira fiatal vagy!!!

nem értem

lesz még elég pasi mig benő a fejed lágya:))

és majd pár év mulva mire családod lesz,lehet már nevetni fogsz ezen az egészen amit most ily véresen komolyan vettél :))))

27. NOA (válaszként erre: 4. - Milagrosario)
2008. márc. 29. 15:14

Neked semmit nem kell bizonyitanod..érted?

Vedd félvállról a pasit, ha akar Téged, nyomulni fog, ha nem fátylat rá.

2008. márc. 29. 14:52

Te se haragudj én sem bántani akartalak, csak még most sem értem.

Rájöttél, hogy hibáztál - miben hibáztál?


1./ Azzal, hogy lefeküdtél vele?

2./ Azóta is lefekszel vele, csak nem alszol ott nála.

3./ Szerelmes vagy.


Minden a jó úton halad, akkor mi a baj? Nem értem. Biztos így 40 körül nehezedik a felfogásom. :)

2008. márc. 29. 14:37
és ne haragudjatok senkit nem akartam megbántani
2008. márc. 29. 14:36
Rendben, Köszönöm!
23. fb919dc887 (válaszként erre: 21. - Milagrosario)
2008. márc. 29. 14:34
Egyáltalán nem baj,hogy rájöttél.Nem hiszem,hogy bárki is oltogat.Segítséget pedig szerintem csak magad tudsz magadnak adni,mi-legalábbis én,csupán elmondom,leírom,amit gondolok.Nem mondom,hogy én életemben egy férfival(anno fiúval)voltam,de az tuti,hogy 18 évesen megkérdezni sem mertem volna azt,amit most te...bebizonyítani pedig csak a viselkedéssel tudod,hogy nem vagy az,aminek hiszed magad..vagy mi..
2008. márc. 29. 14:33

Oksi.

Ne viselkedj úgy, mintha zavarban lennél, ha találkoztok.

Legyél nyugodt, kiegyensúlyozott (nem fellengzős, nagyképű, pökhendi).

Érett nőként viselkedj, akkor érteni fogja a "jeleket", hogy ő, és senki más.

Így rendben?

2008. márc. 29. 14:28

és az baj hogy rájöttem hogy hibáztam?

én segítséget kértem nem pedig oltásokat, tudom hogy hibáztam, elismerem

2008. márc. 29. 14:25

Csak azért mondom, mert közben elolvastam a többi fórumot is: pld. "Szokás mondani szex közben, hogy "szeretlek", ha a fiúval nem járunk, csak szexelünk? Mert a fiú mindig mondja..."


24 NAP múlva azt mondod: "én itt szenvedek és rájöttem hogy hibáztam".


Mit mondjak még?

2008. márc. 29. 14:16
miért lenne vicc, én itt szenvedek és rájöttem hogy hibáztam, Petrak te meg azt mondod hogy tini vicc??? A segítségkérés neked tinivicc???
2008. márc. 29. 14:14
És ez még nem minden, valaki állítja hogy járni akarok egy másik fiúval, azóta kicsit mérgesen köszön nekem a szerelmem (akivel lefeküdtem) és nem nagyon néz rám és "állítólag" azt mondta hogy nekem csak szexre kellene a másik
17. fe6fe7671f (válaszként erre: 15. - Fb919dc887)
2008. márc. 29. 14:12

Van egy érzésem, hogy csupán jó néhány év múlva lesz a hölgy nagykorú. Ez ugyan nem zárja ki, hogy szellemileg érett legyen, de itt más a helyzet. Egy hülye kis tini viccbe csöppentünk valószínűleg.

Én kiszállok.

2008. márc. 29. 14:10
Nem néz levegőnek, egy baráti társaságunk van, köszönni szokott, sokat néz engem, már féltékenykedett is, tetszeni biztosan tetszek neki szerintem.
2008. márc. 29. 14:08
..időközben úgy látom változnak a dolgok,és most már végképp semmit sem értek.ha vele feküdtél le,akkor mit is kell bizonyítanod???de lehet,hogy ez csak nekem magas..Bocs.
2008. márc. 29. 14:07
hat, az ilyenbol meg sosem sult ki jo. Total levegonek nez?
2008. márc. 29. 14:07

..azt hiszem Lilla mindent leírt..

Egyébként pedig nem is értem,hogy hogy lehet ilyet kérdezni.Azért,mert korábban elkövettünk valamit,amit utólag nem tennénk meg-szerintem eléggé tudjuk mi magunkat is büntetni.És aki szeret->el kell fogadjon annak,ami vagy-minden tetteddel együtt.

2008. márc. 29. 14:04
vele feküdtem le :(
2008. márc. 29. 14:02

Vele fekudtel le, vagy egy masikkal?

Ha vele, felejtsd el! Te mit gondolnal az o helyeben?

2008. márc. 29. 14:00
18 leszek
2008. márc. 29. 13:56
Azt azért bevallhatnád, hogy hány éves is vagy? Mert biztos, hogy nem 18.
2008. márc. 29. 13:54

Azt hiszem az egyèjszakàs kaland esete manapsàg màr szinte mindenkivel megesik. Tehàt ez nem feltètlenul lehet problèma. A gond az, amikor egy halom ember a tanuja ès ràadàsul tùlbeszèlik.

Most az nem vilàgos nekem itt, hogy te be akarod bizonyìtani annak a fiùnak, akivel ez megesett, hogy ki vagy ès ki nem, esetleg egy màsiknak szeretnèd bebizonyìtani biztosra, hogy màrpedig az nem vagy?

Egy pàrkapcsolat mindig a kolcsonos bizalomra alapszik, amit kettotoknek kell lètrehoznotok. Ha te elkezdesz egy pàrkapcsolatot, termèszetes, hogy meg kell ismerned a màsikat egy olyan szinten, hogy meg tudj benne bìzni. Az emberek pletykàsak. Sot, a pletykazsàkok kifejezetten èlvezik, ha tonkre tehetnek egy èppen elkezdodo pàrkapcsolatot, annak remènyèben, hogy akkor egy szabad fèrfival, novel tobb lesz a vilàgban. Sokan fèltèkenyek a màsok boldogsàgàra ès èlvezettel rombolnak.

Tehàt meg kell, hogy elolegezzètek a bizalmat egymàsnak ès termèszetesen nem kell ùgy viselkedni, mint egy..., egyszeruen csak hozd onmagad, hogy O megismerhesse ki vagy ès bìzd a sajàt belàtàsàra, hogy mit fog gondolni. Termèszetesen, ha olyan helyzetben talàl, ami elèggè kompromittàlò ès ràadàsul mèg tart ezektol a règi pletykàktòl is, nagyon valòszìnu, hogy hanyatt-homlok elmenekul majd. Tehàt vigyàzz, hogy ne hozd magad kellemetlen helyzetekbe ès ne maradj màs fiùkkal egy helyisègben egyedul soha. Az is felèbreszti a fantàziàjàt a gonoszkodòknak.

2008. márc. 29. 13:49

Ha kételkedik benned már most az elején, akkor ne legyél szerelmes belé, mert egy szar alak.

A szerelem elmúlik.

Ha bizonyítanod kell, akkor nem rontottál el valamit már most az elején? Nem viselkedtél félreérthetően?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook