Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elfogadható, ha kicsit vérzik a császármetszés sebe? fórum

Elfogadható, ha kicsit vérzik a császármetszés sebe? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 4. 23:33
Nekem is vérzett, pont így mint nálad, 3 héttel a császár után. Egy kb. fél centis helyen, 2 napig talán. Felhívtam egy szülésznő barátnőmet, aki azt mondta ha nem fáj, nem gennyes, nem kellemetlen szagú, akkor belefér. El is múlott, minden további nélkül. Mindenesetre figyeld, és ha rosszabb lesz menj vele orvoshoz!
2. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Adri005)
2014. febr. 4. 23:28
Szerintem nem normális egyáltalán,főleg nem 3 hét után. Nézesd meg. Vissza biztos nem fektetnek. Aztán az is lehet,h előfordul ilyen,de mindenesetre furi. A fájdalom hónapokig az "oké",de vérzés,hát azt nem hiszem. Jobbulást!
2014. febr. 4. 23:23
Csütörtökön lesz 3 hete, hogy megcsászároztak mert farfekvéses volt a fiam. Felszívódó varrattal vartak,aztán múlt héten nem sikerült visszatartani a tüsszentést és kicsit az egyik varratnál megrepedt, de tényleg csak kicsit, észre se vettem volna, tök minimálisan vérzett. Ma megint vérzett egy picit miután megtöröltem, valszeg felsértettem. Nem gyulladt, nem ég, meg semmi különös, csak kicsit be vagyok tojva, nem örülnék ha vissafektetnének. Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook