Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Dr Steinberger 5 napos fittness program"-ról vélemény? fórum

"Dr Steinberger 5 napos fittness program"-ról vélemény? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 23. 14:05

Sziasztok!


Én holnap kezdem a kúrát, kíváncsian várom hogy fogom bírni :)

8. agnesss0129 (válaszként erre: 7. - Secret!)
2014. febr. 5. 21:34

köszi a pozitiv hozzá állást!

Igazad van mindig minden témánál,pláne ha fogyis vagy vannak akik mellette vannak és vannak akik ellene.De ezzel már nem foglalkozom,ezért vannak a fórumok hogy mindenki írja le a véleményét,mégha sajna rosszmájú is némelyik...:)

Nekem van gyümölcs centrifugám,gondolkodtam is rajta hogy magamnak ki préselem a leveket,de volt amit nem tudtam volna elő állitani.Meg hát ezek állitólag bio levek is.

De nem bántam meg hogy meg vettem,nagyon fincsik és tényleg már most a 3.nap után is érzem hogy energiával tölt fel.Láttam a filmet nagyon tetszett és én is gondolkodtam ha ezt végig csinálom utána bele vágok a lébőjt kurának,nem tudom hány napig lesz kitartásom,de...:)))Hajrá drukkolok Neked is!:)))

7. secret! (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2014. febr. 5. 19:21

Lesznek mindig ellene, és mellette is.

Mellette vagyok, megcsináltam, nem akartam pancsolni a levekkel, még nem volt gyümölcscentrifugám. Kifizettem, megittam, fogytam vele 3 kg-ot, és utána rengeteg energiám volt. HAjrá, meg tudod csinálni, szuper az eredmény!!! Most már van gyümölcscentrifugám, így már magam facsarom, most én a Joe Cross féle lébőjt kúrát kezdem holnap 60 napig!!! Éljenek a friss levek!!!

6. agnesss0129 (válaszként erre: 5. - Yazo0210)
2014. febr. 5. 08:13
köszi!valahogy én is így gondolom...:)
5. yazo0210 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2014. febr. 5. 00:19

Szia:) Méregteleníteni nem igazán fog, de kicsit tehermentesíti a szervezeted:)

Kibírható, én azt hittem szédelegni fogok az éhségtől, de szerencsére jól átvészeltem:)

Hajrá, sok sikert!

2014. febr. 4. 22:49

ööö...drágán nem enni semmit....hogy nekem ez miért nem jutott eszembe. Már gazdag lennék.


Bocsi.

3. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2014. febr. 4. 22:39
köszi! :)
2014. febr. 4. 22:11

Én nem tudom, kell-e egyáltalán méregteleníteni.

Dr.Zacher Gábor ellenzi, szerinte a szervezetben nincs semmi, ami mérgező lenne alapesetben.

A léböjt hatásos lehet, de talán a mostanában divatos zöld turmix egészségesebb.

Ezeknek a leveknek a zömét otthon simán elő lehet állítani szinte ingyen, sőt a zöld búzafű-lé is olcsón előállítható, ha csíráztat az ember búzamagokat.(Hogy mitől koktél az, ami a csomagban van, azt nem tudni.)

Az ötlet nem rossz, de még zseniálisabb a meggazdagodás szempontjából így árulni, az ingyen is adható tanács helyett.

Bízom benne, hogy az öt napos böjtölés nem okoz bajt Nálad, és úgymond, jól jössz ki belőle.

2014. febr. 4. 21:54

Ez egy 5 napos bio léböjt kúra,most volt a 2.napom.

Nekem nagyon be jött,habár "húzós" az ára,de megéri szerintem,és kezdésnek egy fogyihoz is nagyon jó löketnek tartom hogy ki méregtelenitse a szervezetet nagyjából.:)

De ez csak az én véleményem jó lenne másokat is meghallgatni és tapasztalatokat gyüjteni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook