Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előfordult már veletek idősebb korban is, hogy rajongtok egy sztárért? fórum

Előfordult már veletek idősebb korban is, hogy rajongtok egy sztárért? (tudásbázis kérdés)


1 2
47. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Living Dead)
2014. febr. 4. 11:24
XDDDD
46. Living Dead (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 11:20

Hú, olyan maszk nekem is kellene :)


Meg kb. 15 éves korom óta szeretnék egy hollót a vállamra, beidomítani, hogy mondja a Sohamárt. Tök stílusos lenne.

45. gribedli*** (válaszként erre: 43. - Living Dead)
2014. febr. 4. 11:19

:DDDD


De o is drogozta magat, csak akkor meg nem szamitott botranynak. Amiota ember letezik, a szerek is leteznek:)

44. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Living Dead)
2014. febr. 4. 11:15

Nekem rola a serial killer jut eszembe, aki inspiraciot talalt benne es Edgar Allen Poe-s maszkkal jart gyilkolaszni:))))


(The Following c. sorozat).

43. Living Dead (válaszként erre: 42. - 993dda84ef)
2014. febr. 4. 11:00

Bizonyám :)

Ráadásul nem kell a drogbotrányairól olvasni, meg amiatt aggódni, hogy megöregszik és meghal.

42. 993dda84ef (válaszként erre: 41. - Living Dead)
2014. febr. 4. 10:50
Ő legalább minden életkorban vállalható.:)
41. Living Dead (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 10:43
Edgar Allan Poe meg gondolom nem számít, nekem anno Ő volt az egyetlen. (volt poszter, kulcstartó, et cetera) :)
40. 993dda84ef (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 10:23

Néha rettentő nehéz elszámolni a korábbi ízlésvilággal, bármilyen távolra is kell utazni az időben. Engem a Bon Jovi zenéjével ma már kínozni lehetne, és most egy cseppet sem túloztam, de ennél sokkal nehezebb megértenem magát a rajongást, amit kiváltott belőlem 13-14 évesen egy vadidegen ember, hiszen ez a fajta érzés teljesen ismeretlen a jelenlegi személyiségemnek, képtelen lennék isteníteni bárkit, akivel még soha a büdös életben nem beszéltem, egy kedves szóval nem illetett, vagy tett bármilyen önzetlen, szimpatikus gesztust, márpedig ha jól emlékszem Jonika nem tartozott a baráti körömhöz...:)


Érdekes dolog a személyiségfejlődés, persze hozzáállás kérdése, hogy viccesnek, vagy zavarba ejtőnek éljük -e meg korábbi "kilengésinket".:)

39. gribedli*** (válaszként erre: 38. - 993dda84ef)
2014. febr. 4. 10:04

:DDD


Nekem is volt mindketto. Nick Cave-t most sem talalom idegesitonek, marmint ha meghallom egy szamat, nincs vele bajom, pedig most mar gyokeresen mas a zenei izlesem. Erdekes, tetszett a The Doors is, vagy Jimi Hendrix zeneje, es ezek megtalalhatok a kocsiban is az mp3-on, de mondjuk Metallica-tol ma mar kirazna a hideg...


Szerintem mar marad eletem vegeig a Daftpunk, Dj Kavinsky, Vitalic, Overwerk, Kraftwerk stb. orok kedvencek. Es Kaczmarek, mint hatter szexhez (filmzeneket ir, mint Hachiko es Unfaithful zeneje). Es szinte az osszes olasz rappert imadom, olyan jok a rimgyartasban:)


Na, ezek utan most mar a kioregedett Bonjovi nagyon hatul kullog.

38. 993dda84ef (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 09:48

A Popcorn-t? Ne viccelj, az összes tudományos folyóiratot, amiben csak megemlítésre került, még a lábkörmét i kiragasztottam volna a falamra, ha éppen készül róla felvétel!:)


Persze ezt továbbra is tagadni fogom, ha bárkinek is említed, csak rágalom az egész, nem tudom miről beszélsz!:)(Ez életem legsötétebb, és szégyenletesebb titka, nehezen összeegyeztethető a Sziámi vagy éppen Nick Cave lemezeimmel...:))

37. gribedli*** (válaszként erre: 34. - 993dda84ef)
2014. febr. 4. 09:40

:DDDD


Hulyeskedsz? Nem mondod, hogy mas is megvette a popcorn ujsagot emiatt a poszter miatt!:)))

36. gribedli*** (válaszként erre: 35. - Bnoi7525)
2014. febr. 4. 09:38

Zoltan Erika az anyam lehetne!:)))


Nem.

35. bnoi7525 (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 09:35

Tippelhetek? Zoltan Erika? :-)))


En regebben odavoltam David Boreanaz-ert, ugyhogy megneztem a filmjeit. Sajnos nem igazan vannak jo filmjei, B-kategorias szinesz. Ki is abrandultam :-))) De azert a Bones-t nezem.

34. 993dda84ef (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 09:04

Ne idegesíts, azt hittem én voltam számára az egyetlen, erre ennyi év után kell megtudjam, hogy talán másokat is ugyanazzal a szerelmes pillantással szédített a falról!

Szerintem csak féltékeny voltál, és most így kívánsz bosszút állni, igazán szánalmas próbálkozás!:)

33. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Living Dead)
2014. febr. 4. 08:52

Kamaszkoooorban??? Ne is mondd!


En napi szinten smaroltam a Bonjovi poszterrel...:DDDD

(szegeny poszter)

32. 3d787b167a (válaszként erre: 31. - E8f01348a3)
2014. febr. 4. 07:38
Neked a Rákóczi Feri főz!???? :)))
2014. febr. 4. 07:32
35 vagyok máig is jóban vagyok a Rákóczi Ferivel ,már 5 éve ismerem. nem rajongok érte csak jóban vagyunk és szeretem amit csinál. enni :)
2014. febr. 4. 07:27
Még kamaszkorban sem rajongtam.
2014. febr. 4. 07:01
Igen,elofordul,velem is!
28. agnetalie (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2014. febr. 3. 21:40
Vééégre, köszi! :D
27. gribedli*** (válaszként erre: 23. - BBLia)
2014. febr. 3. 19:58

En imadom Hugh Darcy-t :)


Es most imadom Max Irons-t is (Jeremy Irons fia), eddig azt se tudtam, hogy letezik, de 2 honapja imadom ot is:)


Na! Es mindkettonek vannak jo kis szexjelenetei, Hugh-nak keveske, de van

26. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Agnetalie)
2014. febr. 3. 19:55

Attol fuggetlenul, hogy mi itt hulyeskedunk ezen, gondolkodj el rajta, hogy az, ami benne teged megragadott, beinditott, masban is meg lehet. Es nem kizart, hogy talalsz is valaki olyat, aki hasonlit ra valamiben es akkor lesz egy kulon bejaratu sajat Kyle Reese-d:)))


Pl en is hasonlitok a ferjem egyik kedvenc enekesnojere kulsore, sot, majdnem egyidosek is vagyunk azzal a csajjal es pont mikor megismerkedtem a ferjemmel, akkor volt egy slagere, az eletben nincsenek veletlenek. Speciel nekem ez a csaj nem kedvencem, de elismerem, hogy akkor hasonlitottunk, mostanra egy kicsit ot megviseltek a koncertek, es elhizott, en nem hiztam hozza, ugyhogy mar nem vagyunk egyformak.

25. agnetalie (válaszként erre: 22. - Zebracsikó)
2014. febr. 3. 19:48
"egy tiszta, őszinte, kedves vélemény"
24. agnetalie (válaszként erre: 20. - Zebracsikó)
2014. febr. 3. 19:46
Az írjon választ, aki szintén benne van ilyenbe, direkt úgy írtam "Előfordult már veletek idősebb korban is, hogy rajongtok egy sztárért?" és ilyen válaszokat is szeretnék, nem azokat a válaszokat várom, amikben oltogatnak.
23. BBLia
2014. febr. 3. 19:44
Anyukám a mai napig oda van (a fiatal) Sean Conneryért:)
22. zebracsikó (válaszként erre: 21. - Agnetalie)
2014. febr. 3. 19:43

Tehát itt csak kedves véleményt szabadott volna írni, őszintét nem?

Bocsánat!

2014. febr. 3. 19:41
Én, ha meglátok egy kérdést csak akkor írok oda, ha van egy tiszta, őszinte, kedves véleményem. Nem szép dolog így kihasználni ezt az oldalt, hogyha valami nem tetszik, akkor leoltod meg ilyenek. Olyan, mintha itt akarná a sok indulatos, rossz ember kiélni magát. Ha ilyen véleménye van valakinek, akkor inkább szerintem ne írjon, lapozzon tovább !embertisztelet!
20. zebracsikó (válaszként erre: 19. - Agnetalie)
2014. febr. 3. 19:37

Gyermeteg a rajongásod, és éppen ezt szeretted volna itt megtudni, nem?

Ne sértődj meg, kérdeztél, vállald a válaszokat!

2014. febr. 3. 19:33
Kyle Reese tetszik nekem, az a karakter, az ahogy akkor nézett ki, és a Terminátornak az összes része, a története. Ismétlem, nem egy hülye rajongásról van szó! Én nem akarom róla letépni a ruhát, és nem síkoltanék, ha meglátnám, valószínű. Én azt hittem itt bármit meg lehet beszélni, és hogy ez elvileg és nagy százalékban női portál, de nagyot csalódtam...azt hittem kedvesek a nők, elfogadóak...vagy nem is tudom. Nektek nincsenek hülye szokásaitok, mivel különbözik az én "rajongásom" Kyle Reese iránt, mint ami hülyeségeitek nektek lehet...miért kell oltogatni? ez bántó...azt hittem itt értelmes, kedves válaszokat kaphatok, vagy nem tudom. Tévedtem.
18. Regin_a (válaszként erre: 1. - Agnetalie)
2014. febr. 3. 19:22

Mia zhogy rajongani

Sikítani és ruhát tépni ha órák utá meglátod az ablakban

Leesne-e a bugyid ha megjelenne az ágyad mellett éjjel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook