Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két nap múlva műtenek, és még mindig köhögök fórum

Két nap múlva műtenek, és még mindig köhögök (beszélgetős fórum)


14. c114183a1c (válaszként erre: 13. - Cullinan)
2014. febr. 4. 14:44
Én csak annyit mondtam, talán érdemes lenne előtte felhívni azt a dokit, aki műtene, hogy így is menjél-e, mert lehet, hogy azt mondja, igen és akkor megnyugszol. :)
13. cullinan (válaszként erre: 10. - C114183a1c)
2014. febr. 4. 14:42
Igen, lehet hogy igazad van, de már nincs időm a mütétig elmenni dokihoz.
12. cullinan (válaszként erre: 9. - Nbandus)
2014. febr. 4. 14:41

Igen, én sem vagyok hive az antibiotikumnak.

És a dokim is azt mondta, hogy C vitamin és hasonlók.

Na én egy hete, mindent csináltam.

Rengeteg tea, gyömbér, méz citrom, szirupok,inhalálok kamillával, meleg kamillás borogatás..stb

Igazából annyi hogy néha egy két köhögési roham rám jön.

És a mellkasomnál érzem, hogy valami nem stimmel.

És ugye a mütéthez kellett mellkas röntgen, amit kb két hete csináltattam, akkor még semmi bajom nem volt.

Mindegy, biztom benne, hogy csütörtökre semmi bajom nem lesz!!

11. cullinan (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 4. 14:35
És elaltattak?
10. c114183a1c (válaszként erre: 9. - Nbandus)
2014. febr. 3. 18:44

Természetesen igazad van, nem vagyok szakember! De ez a mondata: "este ha lefekszem, néha már fulladásig köhögök." arra enged következtetni, hogy valóban légúti megbetegedése van. Ha lefekszel, hátrafelé csurog a váladék, ezért köhögünk jobban. Ilyen volt nekem most nem is olyan régen és antibiotikumot kaptam rá, mert hiába kezelgettem magam ezzel-azzal, nem használt. Már a harmadik antibiotikumot szedem, és egy olyan ember írja fel, aki antibiotikum ellenes, de nem használna más.


Elnézést, hogy ha laikusként "téves diagnózist állítottam fel", de a saját példámból indultam ki és ma már nem kezelgetném magam össze-vissza, hanem irány a doki. Ráadásul most tudtam meg, hogy a Faterom kezén az ízületi gyulladás (két helyről van megerősítve) egy lábon kihordott betegség eredménye...

9. nbandus (válaszként erre: 5. - C114183a1c)
2014. febr. 3. 16:29
Nem tudhatjuk mitől köhög, szóval nem értem miért kéne antibiotikumot szednie? Az nem egy csodaszer, ami mindent meggyógyít...
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Cullinan)
2014. febr. 3. 14:37
Én megfázás miatt köhögtem, torkom műtötték, tehát pont azt a területet, amit a köhögés irritál. Túléltem.
2014. febr. 3. 14:11

Láb mütétem lesz és gerincbe érzéstelenitenek.

Persze, azért fogom mondani a dokinak mindenféleképpen, csak azért irtam le, hátha volt valaki hasonló cipőben.

6. c114183a1c (válaszként erre: 4. - Cullinan)
2014. febr. 3. 13:56
Ha pszichés lenne, akkor nem rosszabbodna lefekvéskor.
5. c114183a1c (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2014. febr. 3. 13:52

Már antibiotikumot kellene szedned! Ez nem fog magától elmúlni. Én is próbálkoztam többféle módszerrel, de nem hatott. :(


Ettől függetlenül megműthetnek, de én mindenképpen felhívnám az orvosomat, hogy ez a problémám. Mi itt úgysem tudunk rá válaszolni, míg Ő igen. :)

4. cullinan (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 3. 13:51

Igen, nagyon jól gondolod, szerintem is pszihés lehet a dolog, mert én évek óta nem voltam beteg,nem is emlékszem, mikor köhögtem.

De már rágörcsölök a mütétre, régóta várom, és lehet hogy ezért jött ki!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2014. febr. 3. 13:36
jobbulást!
2014. febr. 3. 13:35

Ne izgulj, majd az orvos eldönti, lehet pszichés is.

Ha betegség, valószínű elmarad a műtét.

2014. febr. 3. 13:33

Mi van ilyenkor? lehet hogy elmarad a műtét?

Nincs lázam, csak irritál a köhögés,talán léguti megfázás, gyulladás lehet. este ha lefekszem, néha már fulladásig köhögök.

Egy hete kúrálom magam, a disznózsirtól elkezdve a hagyma teáig.

Nem érzek javulást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook