Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A randizás alapszabályai fórum

A randizás alapszabályai (beszélgetős fórum)


1 2
46. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Libcsi)
2014. febr. 5. 15:55
Nálunk szakmai barátságnak indult,nem tudtuk,hogy mindkettőnkben ugyanaz a tornádó kezdett el szépen begyűrűzni/aztán persze a srácom kezdett el célozgatni az éterbe,én meg kerekpereceltem rá:)/,de nálunk emiatt kezdetben mindenki állta amit rendelt a talira,tehát pl. ha beültünk egy pubba és ő kért sört kettőnknek,akkor azt ő fizette,de emellé én kértem két Jack Daniel'st neki és nekem,akkor azt én fizettem.Ez baráti "kóstold meg a kedvenceim" dolog volt.De amióta együtt vagyunk,a teljes számla felesbe megy,fogyasztástól függetlenül.
45. michelle.r (válaszként erre: 25. - C114183a1c)
2014. febr. 5. 15:02
Na hallod, a kis hamis képes lenne Kopi Luwak-ot rendelni, mert az Omnia nem elég jó :o)))
44. 552ff9d9b8 (válaszként erre: 43. - Eperbonbon)
2014. febr. 5. 15:01
Szerintem is. Vannak szép helyek, ahová el lehet menni, és nem kerül semmibe.
43. eperbonbon (válaszként erre: 42. - 552ff9d9b8)
2014. febr. 5. 14:55
Egyetértek veled. Vagy , ha nincs pénze, akkor szervezzen olyan helyre randit, ahol nem kell fizetni.
42. 552ff9d9b8 (válaszként erre: 23. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 14:53
Te egy vicc vagy! :) Nagyon férfiatlan dolog, ha egy hímnemű egyed elvárja a hölgytől, hogy fizessen. Attól lesz férfi, többek között, hogy udvarias, lovagias, és ha meghív valakit valahová (jelen esetben randira), akkor ki is fizeti a költségeket. Ha erre nincs pénze, akkor ne hívogasson senkit sehová, hanem gyűjtögessen.
41. eperbonbon (válaszként erre: 24. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 14:49
Ha sírva könyörögnél, akkor sem tudnék ilyen nőies,és anyagias palival randira menni.
40. eperbonbon (válaszként erre: 23. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 14:48
Nem is a pénzes embert látták meg benned a nők, hanem a kicsinyes fősvénységedet . Nőies tulajdonságokkal rendelkezel, talán még virágokat is kellett neked régen a randira vinnie szegény nőknek. Így képzellek el.
39. eperbonbon (válaszként erre: 21. - Ab5eb7c360)
2014. febr. 5. 14:45
Te egy igazi férfi vagy! Veled minden nő örömmel menne el a randira. Örülök, hogy ilyen gavallérral sikerült összefutnom a fórumon.
38. kriszta773 (válaszként erre: 36. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 14:27
legalább ignorálni tudnál jól :) olyan gyerekes és buta dolog ez a nem tetszik, amit írtál, nem szólok hozzád többet (aztán mégis). az emberek véleménye különbözhet, akkor is, ha nem tetsző. ez a ki hív meg kit udvariassági alapszabály kábé olyasmi, mint ki nyitja ki az ajtót ki előtt, vagy ki segíti le a kabátot kiről. vicces lenne megkérni minden nőt, hogy ugyan már segítse le-fel a kabátodat, mert különben látszik, hogy egy neveletlen bunkó, akit bizonyára csak a pénz meg a dagonyázás érdekelhet :)
37. c114183a1c (válaszként erre: 36. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 14:08

Krisztaaaaaaaaaaaaaa! Azt hiszem, megtaláltam Irisz párját. :D

Persze, Titusz-függő vagyok és sírni szoktam, amikor nem vagy itt. :D Én IS! És még hányan? Az eszem megáll. Remélem, ezt csak poénnak szántad! :)


Nézd Drága! Ha valaki poénosat, valami kiugróan nagy hülyeséget ír (ez vagy Te! :)), és éppen olvasom, akkor általában lereagálom. Ezek alapján egy csomó nő- (ajjaj!) és férfifüggő is lennék?


Még ellent is mondasz magadnak. "Már látom is lelki szemeimmel, hogy mennyire örvendezel a hírnek...Értek azért annyira a hölgyekhez, hogy tudjam, igencsak fogok hiányozni pedig neked..." Döntsd el melyik. Örvendezek, hogy nem leszel, vagy sírok utánad.


Nos, felhomályosítalak, nem értesz a hölgyekhez! Gyakorolj még egy kicsit! Vedd le a zöld kis sipkádat, szólj a kis álommanóknak, hogy ne hintsenek álomport s szemedbe, bár nem is lehet rossz dolog ébren is álmodozni.

36. 8bff41629d (válaszként erre: 34. - C114183a1c)
2014. febr. 5. 13:49
Hát...Azért azt nézd meg mégegyszer szerintem, hogy ki mászkál melyik topikban ki után...Meg ki írkál kire, úgy, hogy TUDJA PEDIG, hogy ignorálva van...Ha szerinted én, akkor legyen neked...Viszont akkor hogy teljes legyen a lelki nyugalmad, közlöm, hogy mára sajnos lépnem kell, sőt, most egy-két napig megintcsak nem fogok benézni ide, más jellegü elfoglaltság okán...(Már látom is lelki szemeimmel, hogy mennyire örvendezel a hírnek...Értek azért annyira a hölgyekhez, hogy tudjam, igencsak fogok hiányozni pedig neked...Jól látszik már régóta, hogy már "tituszfüggő" vagy te is kedves angelique...Kár is tagadnod...)
35. ina87
2014. febr. 5. 13:41
Szerintem a férfi dolga az elsö randin fizetni,másodikon pedig felajálhatja a nő.ezt nem kell túl dramatizálni!
34. c114183a1c (válaszként erre: 32. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 13:40

Természetesen most is képzelem. :)


Elképesztő nézeteket vallok és még mások is velem együtt itt a Hoxa-n. És a barátaim is.

Én miért tudom elfogadni, hogy te csak kefélni tudsz (elnézést a topicindítótól!), mint a nyulak? Én miért tudok rajta túl lépni? Miért nem érdekel, hogy te csak erre vagy képes? Miért tartott részemről egy pár percig a sajnálat? Miért nem gyötrődöm rajta 2 hónapja? :D


Te egyébként normálisnak tartod a viselkedésedet? A topicban ellent mondtak Neked többen is, ezért fogod magad, kipécézel és utánam jössz másikba (nem is egybe!)? Nem fogom itt megvitatni. Egyrészt én ezen túlléptem. Másrészt ez nem az a topic.


Ignorálhatsz, hidd el, nem hat meg! Állítom, hogy téged jobban zavar, mint engem. :) Én akkor is írok a hozzászólásaidra, ha jónak látom. Nem kell kérnem az engedélyedet. :)

2014. febr. 5. 13:32
Basszus de jól elvagytok!!! :) Mulatságos, ahogy civakodtok.
32. 8bff41629d (válaszként erre: 31. - C114183a1c)
2014. febr. 5. 13:29
Képzeled igen...Ugyanis van bennem annyi jóindulat még a te irányodban is, hogy megpróbáljam megértetni veled, hogy felesleges nekem címezni a hsz-eidet...Ha ez neked "válasz", akkor gondold így, én viszont másképpen gondolom...Amúgy nem az itt a lényeg, hogy "túl tudok-e lépni bármin is", hanem az, hogy olyan eszeveszett nézeteket vallasz némely dologrol, hogy az ember teljesen lehidal, olvasván a sok butaságot, amit összehordasz...Pedig írtam már sokszor, hogy kár érted...Mivel így, a kép alapján megítélve a dolgot, szinte a megszólalásig hasonlítol arcra a nejemre,(Ha testre is, és a női formákat illetően is így hasonlítol rá, akkor valszeg nagyon csinos nő lehetel, és hidd el, sajnálom, hogy azt kell mindig írnom, amit, dehát ha megrögzötten állítod örökösen a butaságokat, a kezdeti, megelőlegezett szimpátiát is képes vagy ellenszenvé változtatni örökösen...Dehát te tudod...)hát szívesen állnék másképpen hozzád, dehát ha egyszer a természeted, és a nézeteid ennyire a valóságtol elrugaszkodott dolgok amik, akkor nincs mit tenni...Kénytelen vagyok a magam részéröl ignorálni a hsz-eidet...
31. c114183a1c (válaszként erre: 30. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 13:17

Látom, hogy ignorálsz. :D Szerintem most is csak képzelem, hogy válaszoltál!!! :D :D :D


Nem tudsz túllépni rajta ugye? És szerinted ez nem beteges? Hurcolod egyik topicból a másikba. :D Hihetetlen! :D Nem is tudom, mit lehetne erre javasolni... Nem vagyok orvos. :) Talán próbálj megbékélni vele, hogy az emberek különbözőek. Mit szólsz? De nem is értem... Azoknak mindenkinek irkálsz, akik velem értettek egyet, vagy csak engem tisztelsz meg? :D

Persze nem kell válaszolni, de eddig is megtetted. :D


Viszont megint előjön egy probléma, ami minden másik topicban! Ez Drága nem a szexről szól, hanem a randizás szabályairól! :)

30. 8bff41629d (válaszként erre: 29. - C114183a1c)
2014. febr. 5. 12:59
Sajnos kénytelen vagyok sokszor olvasni amit írsz, mivel itt, ezen a portálon nem lehet "láthatatlanná tenni", pl. a te hsz-eidet se, viszont csak hogy el ne feledd, leírom akkor újracsak:Válaszra ne várj tőlem a továbbiakban, mivel ignoráltalak egy ideje már...Gondoltam már elfelejtetted, csak ezért szóltam...De a továbbiakban nem fogok már többet még szólni sem...(Aki szerint egy FÉRFI az bármikor is "szeretkezni" szokott, hát...Akkor az csak nevessen nyugodtan, azok társaságában, akiében csak akar...Az én nejem meg rajtad kacag mindig, aztán ennyi...)
29. c114183a1c (válaszként erre: 26. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 12:52

Kedves! Max. nem olvasod el, amit írok.

Ezt viszont nem lehetett kihagyni. A munkatársaim még mindig vigyorognak. :) Majd áruld el (PERSZE NE NEKEM!!!), hova menjünk randizni, ahol ilyen dolgokat osztogatnak az első randi alkalmával. :)

A nagy randiguru! :D

28. 8bff41629d (válaszként erre: 27. - Kriszta773)
2014. febr. 5. 12:51
Jó...Gondold akkor így a dolgot...Semmi probléma...
27. kriszta773 (válaszként erre: 23. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 12:49

meglepne, ha lenne miből kiforgatni :) általában az ilyen pitiáner hozzáállású pasik azért, mert minimálbér fölött keresnek és van egy használt verda a seggük alatt, máris azt hiszik, de jó partik, és a sok csúnya pénzéhes nő ne is nézzen rájuk :)

szerintem alap, hogy az első randin egy pasi fizessen, a gesztus miatt, és nem azért a 100-200 forintért, amibe egy kávé kerül, és a sok csúnya pénzéhes nő nem hajlandó még ezt se fizetni :)

26. 8bff41629d (válaszként erre: 25. - C114183a1c)
2014. febr. 5. 12:38
Bocsi...De ha jól emlékszem, ignorálva vagy a részemröl...Elfelejtetted már? Hát ne feledd el sohasem...
25. c114183a1c (válaszként erre: 23. - 8bff41629d)
2014. febr. 5. 12:36
Fizetsz egy kávét vagy italt és már a pénzedért szeretnek! Ez ugye csak vicc? :D Nem autót, lakást, ékszert szoktak venni a randikon! Vagy arrafelé igen? :D
24. 8bff41629d (válaszként erre: 12. - Eperbonbon)
2014. febr. 5. 12:33
Hát...Ugye tudod, hogy ilyeneket olvasva már szaladok is a papírzsepikért, és zokogva törölgetem a szemem a nagy bánattol...Bizony...
23. 8bff41629d (válaszként erre: 8. - Nbandus)
2014. febr. 5. 12:31
Attol voltam jobban, hogy ÍGY tudtam biztosan, hogy "nem a pénzemért akarnak szeretni", hanem azért, MERT MINT EMBERT,ÉS MINT FÉRFIT találnak szimpatikusnak...Szóval szándékosan csináltam így a dolgokat, nem bunkóságbol...Ez is egyfajta teszt volt a hölgyek számára...És hidd el, sohase faragtam rá az elvre...(Szóval én sohase voltam még az "átvert, kiforgatott, anyagilag kihasznált, megcsalt férfiak" klubbjának tagja...Szerencsére...)
22. c114183a1c (válaszként erre: 21. - Ab5eb7c360)
2014. febr. 4. 07:36
Ez a normális hozzáállás. Nem is az, hogy "ügyeltem rá mindig hogy kb 50-50%-ék legyen az arány".
2014. febr. 3. 22:59

Alapvető dolog, hogy én fizetek.


Szeretem a hangulatos vacsorákat.

2014. febr. 3. 22:56
Eszembe sem jutott volna annó,h randin én fizessek! Még akkor sem,ha tudtam,én állok jobban anyagilag! Kompenzációként főztem néha én valami különlegeset,és természetesen a kaja alapanyagot,az italt én álltam,de utána a mozit,vagy a bulit a pasi!
19. nbandus (válaszként erre: 17. - Libcsi)
2014. febr. 3. 20:52
Ha o dolgozik es Te tanulsz, akkor jo esetben nem fog hagyni fizetni. Amikor keri a szamlat ea kihozzak, egyszeruen mondd azt, hogy most szeretnwl Te fizetni es mosolyogj szepen. Ennyi:)
18. honeywald (válaszként erre: 17. - Libcsi)
2014. febr. 3. 20:41
sokadik randimegbeszélésen vannak mosolygós jó pillanatok, amikor kedvesen mosolyogva mondod neki, hogy következő alkalommal te hívod meg, vagy mondhatod azt is hogy legalább a saját részedet szeretnéd állni, és ragaszkodsz hozzá :) de nem tudom igazából én sem, ehhez nincs forgatókönyv, ez ott dől el, hogy hogyan mondod...
17. Libcsi
2014. febr. 3. 20:31

Sokféle vélemény,igazábol nincs is ezzel semmi baj sem.

Akivel találkoztam,nyilván,nagyon gálánsan távozáskot rendezte a számlát,de tudom,hogy sor fog kerülni köv.randira is ,s valoszinűleg,ugyancsak egy mézes -teánál nem megyek tovább ,mert nem az ital számít,hanem hogy Vele lehetek,őt ismerhetem meg.

De nem szeretném,hogy azt gondolja,kihasználom,ha pl.a sokadik találkozon,ha majd pl.pizzára hív meg , ő álljon mindent.

Szintén tanulo vagyok,ő már főállásban dolgozik.

Nem szeretném,hogy azt gondolja,kihasználom,talán a későbbiekben jo lesz ezt tisztázni.

De mikor,mi a megfelelő mondat erre,hogy ne érzze senki se kínosan magát?...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook