Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom jobban én kevésbé kívánom az együttléteket, mit tegyek? fórum

A párom jobban én kevésbé kívánom az együttléteket, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
38. forrest2010 (válaszként erre: 37. - 8c40921157)
2014. febr. 3. 05:47
Hidd el , h nem is kell őket sajnálni ! kinek mi a fontos .
37. 8c40921157 (válaszként erre: 35. - 9892d65728)
2014. febr. 2. 21:28

Jó lenne, ha erről lehetne akár itt is nyíltan írni, de nem lehet, mert jön a gazda, és jön a figyelmeztető privi!

Miért? Mert nyíltan nem szabad fogalmazni, anélkül meg engem nem igazán érdekel. Nekem sok hsz-emet töröltek, meg majdnem engem is. Éljen a tabu!

Pedig a szex a legtermészetesebb dolog a világon. Én szexuálterápiával, ill. párterápiával is foglalkozom, ezért érdemes (lenne) mindent kiírni, de nem lehet. Pedig sokat lehet tanulni, akár kérdésekből is.

Én a filmet megpróbálom megnézni, mert engem érdekel.

Én maximális szexuális életet élek 17 éves korom óta, és biztos fogok 60-70 évesen is.

De valóban sokan lesznek, akiknek addigra rég benő az izéje!:) De nem fogom őket sajnálni, mert nem fogom!

2014. febr. 2. 20:58
gúgli: szerelempatak
2014. febr. 2. 20:57

a HBO-n 13.-án bemutatnak egy magyar dokumentum filmet, amiben idős nők-férfiak beszélnek a szexről...azt olvastam, hogy ahol eddig bemutatták a szakma előtt, ott döbbent csend volt...


tanulságosnak ígérkezik...(ne tessenek legyinteni)


[link]

34. c114183a1c (válaszként erre: 32. - Forrest2010)
2014. febr. 2. 20:02
Igen. A párjaim is ilyenek voltak.
33. 8c40921157 (válaszként erre: 31. - Forrest2010)
2014. febr. 2. 19:26
Inkább ami folyamatos, és már magunk se tudjuk eldönteni, hogy az épp előjáték, vagy utójáték, mert összefüggenek a szeretkezések:)
32. forrest2010 (válaszként erre: 23. - C114183a1c)
2014. febr. 2. 19:23
....legalább mázlid van ? és hasonló vérmérsékletű párt találtál ?
31. forrest2010 (válaszként erre: 30. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 19:20
.....ami egy héttel előbb kezdődik .
30. 8c40921157 (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2014. febr. 2. 18:41
Az előjátékon. Szerintem.
29. kristo_f (válaszként erre: 28. - Kristo_f)
2014. febr. 2. 18:09

Teszem hozzá, hót fáradtan melóbol haza, zuhany és én sem gondoltam volna hogy szex lesz. Máskor meg habzsi-dőzsi és semmi kedvem nem volt hozzá

Fene sem tudja mitöl függ

28. kristo_f (válaszként erre: 27. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 18:07

Nem tudom, nem volt ilyen gondom/lehet nem tudtam róla :)/


Szex nélkül nincs élet, de nem csak ezen múlik, sőőőt. Viszont ha ezen lovagolnak elrontja az egész kapcsolatot

Azért nehogymár a srác ne értse meg és húzza a pofáját!

27. 8c40921157 (válaszként erre: 26. - Kristo_f)
2014. febr. 2. 17:49
Tehát akkor mi is legyen velük szerinted?:)
2014. febr. 2. 17:20

Senki nem ajánlotta még, szokás szerint, hogy rugja ki?


Ajánlom akkor ezt a megoldást

:)


Nem tudjátok elképzelni, hogy különbözőek vagyunk ezen a téren is?

Kifranc kivánja a szexet ha az agyam ellenzi?


Azért nehogy már válóok legyen hogy az egyik csak kétszer, a másik meg naponta

Sokkal nagyobb különbségeket is "megoldanak"

25. 8c40921157 (válaszként erre: 23. - C114183a1c)
2014. febr. 2. 17:14

Az én kapcsolatom sok, sok lábon áll, és több is olyan szilárd, mint a szex.


A világért sem bántanám, nem az én stílusom.

Segíteni?

Tudja nagyon jól, hogy ha meg akarja tartani a párját, és tudja, hogy a párjának sokkal több szexre van szüksége, akkor nem tehet mást, mint kívánni őt. Azt viszont nem tudjuk, hogy a párja mindent megtesz-e azért, hogy legyen mindig kedve szexelni.

Én nem tudom, hogy milyen az, amikor valakinek nincs kedve szexelni, nekem bármikor és mindig van. Nincs fáradság, nincs álmosság, mert tudom, hogy a szex istenien lefáraszt, de közben más fáradságot okoz, mint egy fizikai munka, bár a szexelés sem egy gyaloggalopp, ha teljes odaadással "csináljuk". Hisz nincs csodásabb, mint élvezni, és élvezetet adni.

Nekem sok kapcsolatom volt, és pontosan tudom, milyen a tiszta, őszinte szerelem. Amikor mindent és bármit megadnánk, és meg is adjuk a másiknak. Amikor lessük a kívánságát, amikor ... ahogy te is írtad a végén: bármit megtenne a másikért!

És nem azt mondom, hogy most ne, mert fáj a fejem! Egy orgazmus még a fejfájást is elmulasztja, én tudom. Soha nem fogom megbánni azt az első pillanatot, amikor a párom azt mondta, hogy bízd ide a fejfájásodat, és add át magad nekem. És igen! Sikerült!

Szóval, ezt lehet rosszul, és lehet jól csinálni. Csak rajtunk múlik, hogy hogyan fogjuk működtetni.

És igen, borítékolom a csődöt, ha nem lesznek egy hullámhosszon!

24. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Mókuska6)
2014. febr. 2. 16:59

Nyugi, a korral is valtozik az igeny, a noknel a kor elorehaladtaval egyre jobban novekszik, a ferfiaknal pedig csokken, szoval nem veled van a baj. Viszont nem biztos, hogy ezt o ki tudja varni, ahogy elottem is irtak, nem lesz hosszu jovoje.


De a noknel 28-30 eves korban magasabb a libidoja egy adott nonek, mint ami 20 evesen volt neki.


Arra nem tudok mit mondani, hogy miert nem utasitottad vissza kezdetektol fogva, ha nem kivantad, nem volt jo lepes, de fiatal vagy es mindenki tapasztalatokat gyujt, tanul a hibaibol stb.

23. c114183a1c (válaszként erre: 22. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 16:15

Az egyik alapköve a szeretkezés, de azért erre ne építs soha egy kapcsolatot, mert az az "építmény" nem áll biztos EGY lábon. Van más is, ami nagyon fontos.


Nem kell borítékolni sem semmit, mert mindent meg lehet oldani. Nem azért fordult hozzánk a topic-ot indító, hogy borítékoljunk és így beszéljünk Vele, hanem, hogy segítséget nyújtsunk, gondolom, valami ötletre vár.


Én sajnos ebben nem tudok segíteni, mert én is olyan vérmérsékletű vagyok, mint a párja, de nem fogom leszólni. Ha valaki szerelmes bármit megtenne a másikért. :)

22. 8c40921157 (válaszként erre: 21. - Forrest2010)
2014. febr. 2. 15:35

Igen, így igaz. Ezért borítékolom sajnos a jövőt az ilyen házaspárnak, vagy párnak.

A szex, bárhogy is nem akarják sokan elfogadni, borzasztó fontos, ha nem a legfontosabb, egy kapcsolatban. A harmóniát ebben is meg kell keresni, és minél előbb megtalálni.

21. forrest2010 (válaszként erre: 15. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 15:04

Míg dúl a nagy szerelem addig az ember lánya próbál megfelelni minden téren .

Egyszer , jó 20 éve olvastam 1 cikket valahol , a nagy szerelem folytatásaképp , minden megvolt ami csak kellett , csakhát a naponta többszöri egy idő után nem hiányzott a feleségnek , a pasi szerint pedig ő mindent megadott , az asszonynak nem volt más dolga , volt ott bejárónőtől kezdve minden , mi szem-szájnak ingere , a vállalkozásuk irodája is helyben volt , így apci napjában többször is hazaugrott , anyunak csak annyi dolga h "grillcsirkepózban " mindig készenlétbe legyen !

Nem tudom , mi lett ennek a házasságnak a vége , de nem heppyend ! az biztos . Szerelem ide v oda a megközelítőleg se hasonló vérmérséklet hamar véget vet a legnagyobb szerelemnek is ! Létezik ez fordítva is ! azt mondják , könnyű a nőknek , de gondold ezt fordítva , bármennyire is szeret az a pasi , ha neki nincsen igénye se tehetsége naponta , csak hetente , attól nem igazán lehet kicsikarni minden nap . Egy régi kolleganőm ezért mindennek elhordta a férjét , homokosnak , kappannak .... aztán csodálkozott , h annak a szerencsétlennek már hetente se hiányzott egy kis intim együttlét . Pedig csak szerencsétlen volt a választása .

20. 8c40921157 (válaszként erre: 17. - Mókuska6)
2014. febr. 2. 14:48
Értem, volt szopi, de nem kívántad a behatolást. Ő viszont igen, de te nemet mondtál. Ezt legalább megtetted neki, de remélem, nem éreztetted vele, hogy csak azért csinálod meg, hogy békén hagyjon?
19. syria (válaszként erre: 3. - Mókuska6)
2014. febr. 2. 14:35
Nincs veled semmi baj, te ilyen vagy. A kapcsolatoddal van baj. Rosszul választottál; nem illetek össze. Hosszú távon biztosan nem.
2014. febr. 2. 14:20
Mi is így vagyunk, csak engem már nem érdekel, mit szól hozzá :) igaz, mi már más élethelyzetben is vagyunk.
17. Mókuska6 (válaszként erre: 15. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 14:04
Ez most nem azt jelenti hogy egyik napról a másikra azt mondtam hogy kész holnaptól nincs szex... pont inkább az, hogy próbáltam pl: heti x alkalomból kevesebbre venni és nem azt jelenti hogy közbe máshogy nem kényeztettem a párom csak épp az nem történt meg.
16. 06e38eef07 (válaszként erre: 15. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 14:01
Ahha..értelek:))
15. 8c40921157 (válaszként erre: 13. - Forrest2010)
2014. febr. 2. 13:49

Értelek.

És mi a véleményed arról, hogy eddig színlelte az igényt? Hülyeség volt, amit most szív. Mondanám, hogy meg is érdemli, de azzal nem lenne megoldva a probléma. Azért kellene megpróbálni a sokból kicsit mindig visszavenni, és nem hirtelen leállni a kívánt szintjére. Mert ezzel megalázza a párját. Nyilván nem hülye, és gyorsan rájön, hogy csak odadobta magát sokszor. Ez nagyon nagyon rossz érzés, csalódás, átverés, megalázás. Szerintem.

De ez nem lesz hosszútávú kapcsolat így. Mert nem találkoznak az igények, nagyon messziről sem. A párja nem fog lehiggadni, hanem kikacsint a kapcsolatból. Ezt borítékolom.

2014. febr. 2. 13:46
Régebben sem az volt hogy: Hétfőtől vasárnapig reggeltől estig mindig benne voltam a dologban... akkor is utasítottam úgy mond vissza mert fáradt voltam stb és én kívánom őt ugyanúgy csak nem minden áldott nap.
13. forrest2010 (válaszként erre: 10. - 8c40921157)
2014. febr. 2. 13:41
Nem biztos az , h jobban szereti ! egyszerűen más a vérmérséklete , lehet h bárki lenne mellette a lány , neki akkor is napjába 5x is kéne . Vannak ilyen pasik , vannak ilyen nők is !
12. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Mókuska6)
2014. febr. 2. 13:38
Szerintem se veled , se vele nincsen különösebb baj , egyszerűen különböző a vérmérsékletetek . Nem jól találkoztatok .
11. Ekka
2014. febr. 2. 13:30

A férfi lennék, én sem érteném ezt a fordulatot! Magadnak kerested ezt a helyzetet, mert nem azt mutattad, amit kellett volna. (becsaptad)

Ne tiltakozz a szeretkezések ellen! Nem is értelek! Nem izgat, hogy a párod ennyire kívánatosnak tart?!;-) Engedd, hogy hódítson, hogy akarjon, hogy szeretgessen! Jó lesz az neked is! Ne tiltakozz élből! Van olyan persze, hogy az ember fáradt, álmos, de ha engedsz a csábításnak, 1-2, és te is lázba jössz!:-D

10. 8c40921157 (válaszként erre: 3. - Mókuska6)
2014. febr. 2. 13:19

A párod sokkal jobban szeret és kíván téged, mint te őt. Van az így.

De hogy ráizgulj, csak rajtad múlik, mert gondolom, ő mindent megtesz, hogy csábítson. Lásd benne a jót és a szépet, gondolj bele a kellemesbe, amit az együttlétetek ad, és kívánni fogod őt te is.

Légy odaadó, élvezd minden pillanatát, éld át az orgazmusokat, és "beleszeretsz" a szeretkezésekbe, na meg a párodba (szerelemmel). Mert szeretni és szerelemmel szeretni nagyon nem ugyan az!

2014. febr. 2. 13:18
Na erre most mit mondjak. Nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy az igények legalábbis közelítsenek egymáshoz. Gyakorlatilag hiba volt az elején mást mutatni, mint ami számodra jó, így most simán érezheti magát átverve.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook