Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csak a kerületi kórházba mehetek szakrendelésre? fórum

Csak a kerületi kórházba mehetek szakrendelésre? (tudásbázis kérdés)


6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E022bedc06)
2014. febr. 2. 17:23
Szerintem azt a szakterületet hívd fel, ahová szeretnél menni, velük beszéld ezt meg! Én is voltam már így, hogy egy másik kerületbe odatelefonáltam, és nagyon rendesek voltak, közölték, hogy fogadnak. Persze lehet, hogy ez helyenként változó.
2014. febr. 2. 13:38
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom azért más kerületbe bekuncsorogni magam :)
4. szomorkodó (válaszként erre: 1. - E022bedc06)
2014. febr. 2. 06:34
Területen kívüli engedélyt kell kérni az befogadó főigazgatótól, asszem.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E022bedc06)
2014. febr. 1. 23:30

Nálunk SZTK-ban van szakrendelés.

Annakidején azt olvastam, hogy a saját körzetben lévők terhére nem kötelesek elvállalni, tehát előtte jobb, ha megkérdezed. Ha beutaló szükséges, akkor szerintem is úgy van, hogy arra a címre kell, hogy szóljon a beutalód,ahová mész.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - E022bedc06)
2014. febr. 1. 23:12
Odamész ahova akarsz. Csak arra ügyelj, hogy a beutalóköteles rendelésre az orvosod a beutalót annak az SZTK-nak, kórháznak címezze, ahova kéred.
2014. febr. 1. 23:01

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy Pesten csak a kerületi kórházba lehet szakrendelésre mennem? Mert a 10. kerületben lakom, és már régebben próbáltam a 14.-be a Zuglói egészségházba kérni időpontot, és nem adtak, mondván, hogy nem abba a kerületbe lakom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook