Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lavyl, vélemények, tapasztalatok fórum

Lavyl, vélemények, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


12. pc001
2016. jan. 15. 20:47
11. eve11 (válaszként erre: 9. - Szkeptikuslány)
2014. dec. 16. 09:13
10. eve11
2014. nov. 25. 12:50
Állítólag elindult egy nyomozati dolog is. Ami nem csoda , ekkora szélhámosság esetén, illetve pontosan nem tudom milyen Btk.-s vonzata van, de akad egy pár. pl. fogyasztók megtévesztésének minősített esete, piramisjáték szervezése, kuruzslás etc.
9. szkeptikuslány (válaszként erre: 8. - Eve11)
2014. nov. 24. 14:33

eve11!

Köszönöm az infókat. Ezeket már megtaláltam korábban. Kicsit utána jártunk a dolognak, és lassan kiderül, hogy az egész átverés. Rengetegbe kerülnek a termékek, és azt hiszem, nem használnak semmit. Fontolgatom, hogy elmegyek egy előadásra, hogy meghallgassam hogyan meg a profi átverés. -.-

Egyébként, rábukkantam egy oldalon a hozzászólások között egy asszony határozott kijelentéseire, hogy ő tud bizalmasabb információkkal is szolgálni a termékekről. Én írtam is neki egy e-mailt, amit megadott. Hát, azóta sem válaszolt az én kissé őszintébbre sikerült levelemre. Na de sebaj. A lényeg ebből is érezhető. :)

8. eve11 (válaszként erre: 7. - Szkeptikuslány)
2014. nov. 22. 11:33

[link]


A cégóriásról :) nyílvános adatbázisokból :

"A GVH 2014. június 6-án versenyfelügyeleti eljárást indított a Cloulyn Pro Ltd-vel és az Assort Flex Kft-vel szemben, mert a Lavylites márkanév alá tartozó termékek népszerűsítése során valószínűsíthetően nem kellően megalapozott állításokat tett közzé a termék egészségre gyakorolt és gyógyhatásával kapcsolatban."


[link]

A "cég" címe februárban megváltozott, egyik postafiókból egy másikba. Az új címen is 217 cég van bejegyezve :)

A "magyar cég" egy ügyvédi irodában van bejegyezve az Allee-val szemben.

[link]

2014. okt. 29. 16:49
Sziasztok! Engem is érdekelne a dolog. De csupán azért, mert néhány ismerősömön végeztek kisebb ''agymosást'', ha lehet így nevezni, a csodaszeres szövegükkel. Sok ember ül az előadásaikon, és teledumált, zombi tekintettel jön haza. Nem értem, hogy lehet ilyen marketing szövegnek bedőlni? Amiből ráadásul semmit értek. Tudományos, idegen kifejezések... Mindenre jó, csak fújd, meg kend magadra. De mi a háttér? Nem találni Jakabovics úrról se semmit? Ki ő? És azok az emberek, akik végtelenül hisznek a termékekben, és csodás tapasztalatokról írnak, miért nem merik elmondani, mi volt pontosan a pozitív hatás, amit elértek vele? Talán egyértelmű. Mert ezeket olyan emberek mondják, akik szintén a Lavyl csoporthoz, és az átveréshez tartoznak. Szeretnék már én is tisztábban látni, és megóvni a szeretteimet ettől a baromságtól... Ha valaki új információval szolgálna, szivesen olvasnám.
2014. aug. 16. 21:29
Hol lehet ezt a termékcsaládot megvásárolni??
2014. aug. 12. 13:27

Úgy látom, hogy ez a fórum elég halott :(

Senkinekl nem volt még dolga ezek szerint ezzel a csodatermékkel.

2014. aug. 9. 14:11

Akinek van ilyen, érdekel, hogy a Lavyl Auricum sensitive spraynek levendula illatának kellene lenni? Nem találom az összetevőkben a levendulát.

Az én spraymen még zárjegy sem volt.

3. cornflower (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2014. aug. 5. 22:24

Tegnap vettem egy Lavyl Auricum sensitive sprayt.

Erős levendula illatú, amit utálok, de gondoltam a hatásért cserébe nem bánom.

Hát... semmit sem ér! Sem nekem, sem apukámnak, sem a páromnak nem használt eddig semmiféle bajunkra.

Nagy becsapás.

A csomagolás pedig olyan, mintha valami 100 Ft-os boltban vettem volna. Ennyi pénzért legalább azt megcsinálhatták volna normálisan.

2. eve11 (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2014. ápr. 14. 13:15
Üdv. Szerintem csak egy MLM próbálkozás valami ismeretlen cégtől. Valószínűleg sima ezüst kolloid ( nano silver ), amit már bárhol megvehetsz tized áron. Kb. ennyit tud meg a placebo.... Nincs hivatalos oldala, csak önjelölt szakértő MLM-esek nyomják az áltudományos szövegeket a neten ( meg a csodagyógyítók ). Már három éve is nekifutottak egyszer, de hamar lecsengett a dolog. Nézz utána más fórumokon is.
2014. febr. 1. 17:58
Sziasztok. Van valaki aki próbálta? Placebo vagy sem? Esetleg az üzleti részébe is érdemes belefogni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook