Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Be-Fit Pharma Nord fórum

Be-Fit Pharma Nord (beszélgetős fórum)


2014. júl. 8. 10:21
Üdv Mindenkinek!Én tegnap vettem meg a Be-Fit-et...Úgy különösebben nincs problémám magammal;159 cm magas vagyok és 60 kg.Csak ha elkezdek hízni az rögtön hasra megy és aztán máshova.Ha pedig fogyok,akkor először máshonnan,aztán a hasamról.Elég bosszantó!Szóval ma szedem 2. napja.Ugye a napi adag az 2x2 szem.Betartva az adagolást,olyan éhség van rajtam tegnap óta,mint még soha! :D Este 10-11 óra körül fel tudtam volna falni 1 fél disznót is.De 6-7 után már amugy sem eszek.Eddig ennyi róla a tapasztalatom.Később is mindenképp be fogok számolni a tapasztalatokról és az eddigi eredményekről!Ha pozitív,ha negatív!!!
2014. júl. 6. 07:48
szio mindenki! én tegnap kezdtem szedni.nagyon dréga valoban de én is a kaloriaszámolás melett goldoltam szedni,és mivel komolyabb sérüléssel kinlodok tartosabb ideje igy ebben igencsak bizom. van ismeretségemben valaki aki szedi ö esküszik ré és lazábbak rajta a nadrágok és jobban is érzi magát.
2014. máj. 15. 21:50
Használja még v.ki? Kinek mennyi idő után hatott?
2014. máj. 12. 09:11
Én 3 hete szedem és 5 kilót fogytam.Persze oda figyelek az étkezésemre is mozogni nen nagyon van időm.Nem akartam elhinni de már a második nap nem érezetm a megszokott éhséget és édességet azóta nem ettem mert nem kívánom,pedig nagyon édeszájú vagyok,tehát számomra ez hihetetlen!És az energiám is több!Bárki bármit mond én már reménytelenségemben próbáltam ki mert már a mázsa fele tartok és a 4-ik emeleten 2 kisgyerekkel igen is nehéz ellenállni miközben őket eteted és 60 négyzetméter mozgástred van és nulla segítség!Ha valaki komolyan gondolja a fogyást akkor ez a tabletta nagy segítség én így tapasztalom!
2014. márc. 21. 12:54
Sziasztok én már 11.hete szedem a Be-Fit tablettát nekem sokat segít a diétám alatt . 10 kilót fogytam úgy ,hogy a kalóriákat is számolom.
6. gardosj (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2014. febr. 4. 11:41
Igen, szerintem is, főleg, hogy nincs senkinek tapasztalata róla. Ráadásul azt olvastam, hogy 12 hét kell, hogy beinduljon a hatás ...
5. Tündi anya (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2014. febr. 2. 20:28
Nekem ez túl drága fogyás lenne :(
4. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Tündi anya)
2014. febr. 1. 21:53

60 kapszula= 7900 (körül) és naponta 2x2 szem kell

Ez 15 napra elég, de 1 hónapi adag ezek szerint közel 16 ezer Ft. Arra már nem is gondolva, hogy általában azt szokták mondani, hogy 1 havi adag nem igazán hoz eredményt.

Ha így nézem, szerintem húzós.:)

2014. febr. 1. 20:46
Én csak utána néztem, de nekem túl drága :(
2014. febr. 1. 15:58
Szia! Még nem hallottam róla, de utána néztem. Hát elég húzós az ára. 15 napra való van egy dobozban és közel 8 ezerbe kerül. Te már megvetted? Vagy csak tervezed?
2014. febr. 1. 15:42

Sziasztok!

Használja valaki ezt a terméket?! /Be Fit Pharma Nord/

Tapasztalat?! Vélemény?!

Köszi

Andi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook