Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mire ügyeljen egy újdonsült kismama? fórum

Mire ügyeljen egy újdonsült kismama? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 20. 02:46
Hogy ne legyen többé az.Mert aztán serdülnek.....
2014. febr. 3. 14:32

szia!

én a MgB6ot ajánlom, azt mielőbb kezd el szedni.

én 7 hetes kismama vagyok, még szinte fel sem fogtam, hogy mi is történt. eddig nem igazán törödtem, hogy mit eszek, mit iszok (persze csak egészséges keretek közt).

ezen a héten kezdödött, hogy kenyeret, szalámit, husokat nem tudok megenni, mert egyből kijön belölem. 3 napig nem éltm máson, mint a ropin, s sos perecen. a B vitamin sokat segit :)

2014. febr. 3. 10:53
Egészséges ételek, semmi cipekedés, semmi szűk nadrág,nincs forró vizes fürdés,beteg embereket kerülni, állandó kézmosás, gravida vitamin.Örömteli babavárást!!!
2014. febr. 1. 17:18
Ne egyél nyers húst vagy nyers (lágy) tojást, ne takaríts macskaalmot, ne emelj nehéz dolgokat, ne áztasd magad sokáig fürdővízben, kerüld az uszodákat. Ne vegyél fel olyan ruhát, ami leszorítja a hasadat.
2014. jan. 31. 23:09

A nyers tojást és a penészes sajtot sem ajánlják.

Beteg embereket is kerüld, ha lehet.

2014. jan. 31. 22:56
Nyers húst nem ennék a helyedben, amúgy minden ahogy eddig, vagyis normálisan.
4. eb2870e056 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 31. 22:50
értem :)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 31. 22:49
A sok vitamin alatt. sok gyümölcsöt, zöldséget értettem.
2014. jan. 31. 22:48

Bármit ehetsz, ihatsz, amit idáig. Elkezdhetsz terhes vitamint szedni. Ez nem betegség, ez egy állapot. Egyél sok vitamint, ha sportolsz és nem bagy veszélyeztetett terhes azt is folytathatod.


Tünetmentes babavárást, könnyű szülést!

2014. jan. 31. 22:45

Sziasztok!

Csináltam egy terhességi tesztet, mert a menzeszem késett már egy hetet. Pozitív lett, szóval anyuka leszek!!! :) :) Amíg nem megyek a nőgyógyászhoz, ahova jövőhét péntekre kaptam időpontot, mik azok, amikre oda kell figyelnem? Például: mit ehetek, ihatok (nem alkoholra gondolok), emelhetek-e, stb...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook