Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A lehetetlen nem létezik (folytatás) fórum

A lehetetlen nem létezik (folytatás) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A lehetetlen nem létezik (folytatás)

2020. nov. 19. 17:20
Le kell zárni a múltat.
2020. nov. 19. 16:46
Most találtam ezt a cikket. Vajon mi lehet velük?? Találkoztak azóta?
2016. júl. 7. 19:58
hahó, lehet már nem is tag? Kiváncsi lettem volna, mi lett velük? Vajon megcsalta az új feleségét is a régi barátnőjével? Ezek a pasik annyira egyformák. Új és izgalmas kalandokat keresnek újra és újra.
2014. dec. 21. 19:17

Úgy látszik mégsem voltl neki annyira fontos :(

Vagy esetelg van folytatás?

8. 1b26a5f006 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2014. febr. 1. 12:27

Már vártam a folytatást, (vagy előzményt) :)

Így már kerekebb a történet, bár, még vannak sötét foltok. Kivánom, hogy ha nem is Vele, de találd meg a boldogságot, sok szerencsét!!!!!

2014. febr. 1. 08:39
?????????????????????????
2014. febr. 1. 02:45
Ez csak egy fiktív történet, nem? Olvasva legalábbis olyan, mint egy novella, vagy inkább annak egy részlete.
5. kristo_f (válaszként erre: 1. - 56ca57f777)
2014. jan. 31. 21:09
Ki kivel mennyi ideig és hol?
2014. jan. 31. 10:54
Ami elmúlt,el kell engedni!
2014. jan. 31. 10:54
Lehetetlen márpedig létezik,nagyon is.
2014. jan. 31. 09:40

Nem sokat tudok hozzáírni, biztosan lesznek páran, akik lerohannak, mert így a házasság, meg úgy a régi kapcsolat és egy anya, meg minden.

Persze sokan állnak majd melletted, mondják,

ha nem érzed jól magad a házasságodnak, kapcsolatodban, miért nem lépsz és hasonló.


Én csak annyit mondok, ebben a szerelemben, jelenleg ennyi volt.

Eddig tanultatok egymástól, szerelmet, megértést, vágyat, és hogy tudd, milyen is igazán szeretni.

Mert a társadtól még mindig van mit tanulni,

az életednek része kell maradjon és mit lehet tudni?

Eljön talán az idő, amikor Ábel már mindent félretéve, lehet idősebb korában, amikor megrágta alaposan, hogy nem a sok nő, vagy az éppen akkor választott szerelem, hanem TE jelentettél az életében annyit, hogy felrúgjon érte mindent.


Ha nem így lesz, akkor is kaptál két szép évet, emlékeket és amikor nagymamaként a foteledben ülve, mesélsz az unokáknak az igaz szerelemről, hogy igenis létezik, ő jut eszedbe és róla mesélsz.


Csak ennyit akartam mondani, aranyos a leírás egyébként :)

2014. jan. 31. 09:08
Nem telik el úgy nap, hogy ne rezzennék össze, ha megcsörren a telefon. De nem ő hív, sosem ő van a vonal túlsó végén. Ez eléggé megvisel engem, de akkor sem hívom fel! Bár a szívem szakad meg, de nem tárcsázom a számát. Pedig olyan jó lenne legalább a hangját hallani. Most tartani fogom magam: ha tényleg jelentek neki valamit, neki kell jelentkeznie!!
Ebből, ezúttal nem engedek, egy kicsit se!
Karácsonykor is végig az eszemben volt: emlékeztem az utolsó együtt töltött ünnepre. A kis műanyag karácsonyfánkra, és arra, milyen boldogok is voltunk akkor...

Ugrás a teljes írásra: A lehetetlen nem létezik (folytatás)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook