Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emelt szintű érettségire készülök fórum

Emelt szintű érettségire készülök (beszélgetős fórum)

2014. ápr. 20. 16:17
Idén érettségizek magyar nyelv és irodalomból emelt szinten, hogy állsz a tételekkel illetve az írásbelire készülsz valahogy ??
2014. jan. 31. 00:54
Történelemből érettségiztem emelt szinten, kösd fel a gatyádat:) Természetesen ha tanulsz, akkor meg fogod tudni csinálni, de nagyon komolyan kell tanulni. Ha érdekel valami ezzel kapcsolatosan, írj. Bár én 6 éve érettségiztem, tehát nem most.
6. Éva82 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2014. jan. 30. 11:10
te mit csinálsz?
2014. jan. 30. 11:10

Szociálpedagógai a debreceni egyetem hajdúböszörményi kihelyezett tagozatán, vagy a nyíregyházi főiskola.

Tudom, nem a legnívósabb intézmények, de nekem csak a papír kell. 9 év szakmai múlt után már nem nagyon tudnak újat mondani.....utána is este 8-ig kell dolgoznom, de remélem, akkor több lehetőségem lesz...

4. Kangaroo Island (válaszként erre: 3. - Éva82)
2014. jan. 30. 11:00

milyen szakra mész?

most olvastam a cikkedet, ami a munkáról szól...hát együtt érzek veled, nekem is ugyanez a helyzet, hogy estig dolgozom sokszor, a váltáshoz viszont diploma kell, bár semmi nem garantálja hogy utána se kelljen este 8ig dolgoznom. :-/

3. Éva82 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2014. jan. 30. 10:55
Köszi, megpróbálom. :) Az a baj, h nincs olyan szak, ahová elég lenne a hagyományos, mert a szakmámban kell tanulnom, tehát kötve vagyok. :) De félek rendesen, viszont úgy vagyok vele, ha ez sikerül, akkor lényegében nyert ügyem van. Legalább hamar kiderül...
2014. jan. 30. 10:50
Sok sikert hozzá, én is gondolkoztam rajta, hogy újraérettségizem emelt szinten, de letettem róla, nincs rá kapacitásom, így olyan szakra megyek ahova elég a meglévő érettségim. Lustaság sajnos nagy úr...de előtted le a kalappal, kösd fel a gatyádat.
2014. jan. 30. 10:39
12 éve érettségiztem, hagyományos módon. Most szeretnék jelentkezni főiskolára, ehhez emelt szintű érettségit kell tennem magyar irodalom és nyelvtanból, illetve történelemből. Olyan diákokat keresek, akik szintén az idén vizsgáznak ezekből a tárgyakból. Segíthetnénk egymásnak a tételekkel! Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook