Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi update ételrendelés fórum

Norbi update ételrendelés (beszélgetős fórum)


1 2
24. mandella (válaszként erre: 22. - Petunia)
2008. ápr. 21. 13:37

"Többször ennyit is meg tudnék belőlük enni.....:)"


ez rám is igaz! :)

2008. ápr. 21. 13:34

sziasztok

nemrég ettem meg a mai menüt: szerecsendiós csirkemell zöldséges tésztával (a tészta íze picit fura volt, de nagyon jólesett!!!)

ÉS: mákos palacsinta, fahéjmártás!

Mindkettő nagyon ízlett!!!

2008. ápr. 2. 16:20
A mai gundel palacsintát megettem uzsonnára - nekem megint nagyon ízlett:) Tegnap olvastam egy másik topicban hogy valakinek nagyon nem ízlett a hortobágyi palacsinta - biztosan ízlések és pofonok, nekem szerencsére nagyon bejönnek:) Többször ennyit is meg tudnék belőlük enni.....:)
21. petunia (válaszként erre: 19. - Malacka33)
2008. ápr. 2. 10:00

Azt hiszem én is telefonon fogok rendelni mint Te. Erre a hétre neten rendeltem, de azon kívül hogy Joker menüben nem lehet rendelni még visszaigazolást sem küldött a rendszer. A férjemnek rendeltem a gastro-tól mivel ugyanaz a kiszállító, de onnan kaptam visszaigazolást is:O


Egyelőre izgalommal várom az e heti kajákat:) Remélem hogy azok is ízleni fognak:)

2008. ápr. 2. 08:59
Én is azt a kaját eszem már két hete.
19. malacka33 (válaszként erre: 18. - Petunia)
2008. ápr. 1. 11:20

Na látod!!!



Én telefonon szoktam rendelni. Jobban megbízok, mint az internetben. Minig vissza mondja a hölgy, hogy mit kértél. Ügyfál szám alapján be tud azonosítani.

18. petunia (válaszként erre: 17. - Malacka33)
2008. ápr. 1. 11:12

Szia:) Te hogyan rendeled Joker menüben? Én a neten az ételrendelésnél így nem látom, közben a norbis oldalon láttam hogy van ilyen lehetőség is. Telefonon szoktál rendelni? Vagy odaadod a kiszállítónak?


Az előbb meghozták a palacsintáimat: isteni mindkettő - nem bírtam ki és megkóstoltam őket:)

17. malacka33 (válaszként erre: 12. - Petunia)
2008. ápr. 1. 09:48

Szia!


Van amikor joker menűben kérem, mindig ahogy olcsóbb. Előre kell fizetni egy hete, de ha lemondod valami miatt időben, akkor azt a következő héten jóváírják. Így nem vesz el az a pénz sem. Szerintem érdemes kipróbálni egy hétig és ha mégsem jön be akkor váltasz.

16. petunia (válaszként erre: 15. - Sarkanylany)
2008. márc. 31. 17:31

Szia:) Fogyás céljából kezdted rendelni? Sikerült vele Neked is a súlyvesztés?


Én addig nézegettem az étlapot, hogy nem bírtam ellenállni a holnapi hortobágyi palacsintának és rendeltem belőle egy adagot vacsorára:) Majd beszámolok hogy hogyan ízlett:)

2008. márc. 31. 16:40

Sziasztok


Én már egy hónapja eszem ezt az új norbis kaját és bejött..

14. mandella (válaszként erre: 11. - Petunia)
2008. márc. 31. 16:18
nekem ízlenek a boltik is, csak kicsit már unom...
13. mandella (válaszként erre: 9. - Malacka33)
2008. márc. 31. 16:17

jó, oké, kezdek meggyőződni :)

köszi, lehet, hogy majd egy hetet kipróbálok.

vagy pár napot

12. petunia (válaszként erre: 9. - Malacka33)
2008. márc. 31. 15:51
hú, jól hangzik ez a mínusz 14 kiló:):) és úgy hogy közben tészta és somlói... Te is úgy rendeled hogy joker menüben? mert láttam hogy úgy olcsóbb. A menük úgy működnek hogy egész hétre elő kell fizetni?
11. petunia (válaszként erre: 8. - Mandella)
2008. márc. 31. 15:44
Nekem a bolti updates félkész kaják nem jönnek be sajna, ráadásul az csak párféle, ellentétben a rendelhető kajákkal ahol jó nagy a választék:)A múlt héten az étterméből rendeltem pizzát és palacsintát, isteni finom volt mindkettő:) És nem hízlalnak:)
10. petunia (válaszként erre: 7. - Malacka33)
2008. márc. 31. 15:42
Szóval ha jó értem Te átmentél az új céghez, nem maradtál a foodnál. 172 centi vagyok iszonyat sok kiló - komolyan szégyellem leírni is, inkább csak annyi hogy 90 fölött:( És a babó 21 hetes:) Az előző terhességemnél is ekkora darab voltam, ami a szülésnél lement a szoptatásnál visszajött, én azon nem szerencsések közé tartozom akik nem fogynak hanem híznak a szoptatás alatt. Aztán csináltam az updatet és egy év alatt le is fogytam 20 kilót, amiből sajna visszaszivárgott 10 - most így kezdtem ismét nagy súllyal a második babás időszakot:) Mivel veszélyeztetett terhes vagyok így a mozgás jóformán a sétálásra korlátozódik:(
2008. márc. 31. 15:38

Szia Mandella!


Ne féj tőle, nekem is bevált. Ma például borjótokányt ettem tésztával éls deszertként SOMLÓI GALUSKÁt. Bár még néha nekem is lelkifurdalásom van, hogy olyan finom és édes volt, hogy biztosan fogyaszt-e? De már van -14 kg. eredmény. Tehát van eredmény!!!!!!!!

2008. márc. 31. 12:06

én is gondoltam már rá, hogy rendelek, csak egy picit tartok tőle, hogy nem fogok fogyni, pedig Update 1-eseket rendelnék...


ugye jól tudom, hogy egy adag valami 660 forint?

(boltban háromféle közül tudok választani 580-599 forint körüli áron, persze volt, amikor 704-ért vettem, boltja válogatja...)

2008. márc. 31. 11:50

Nekem most is nagyon ízlik, és most sokkal több a választék mint a foodnál volt. Állítólag ez most már a norbi cége főzi, csak a kiszállítást csinálja a gastroyal. Megkérdeztem a foodtől, mikor váltottam, hogy úgyanaz lesz továbbra is, azt mondták, hogy nem csak ezek is kalória szegényebbek, vagyis fogyókúrás kaja lesz.


Mikor várható a baba? Hány centi és hány kiló vagy?

6. petunia (válaszként erre: 5. - Malacka33)
2008. márc. 31. 10:43
Amíg a food csinálta úgy hallottam hogy finomak voltak a kaják, most hogy más cég szállítja ki így is jó a minőségük? Az áraik jobbak lettek azt néztem:) Én arra gondoltam hogy uzsonnára rendelnék egy sütit és vacsorára egy főételt - láttam hogy van olyan menüjük amiben 850-ért lehet így választani:)Nekem most nem a fogyás a cél, inkább a szintentartás mivel babát várok, de sajna eleve túlsúllyal kezdtem...
2008. márc. 31. 09:50

Szia! Boccs, hogy csak most válaszolok, de nem voltam hétvégén gépközlebe.


Általában egy kaját választok, ami tebédre szoktam enni, illetve én kb. 3-4 óra között eszem meg, után már csak gyümölcsöt eszek vagy semmit.Nekem eddig minden ízlet. Egyedül a túrós-barackos palacsinta volt furi, mert aszalt sárgabarackot raktak bele. De én szeretem az aszalt dolgokat, így nem volt gond csak tényleg egy kicsit furi volt.


Fogyás miatt eszem bár nekem már nem kell sok. Eddig 14 ment le. Nem eszek lisztes, cukros dolgokat és este megpróbálok nem enni. Még a mozgással kéne valamit kezdeni...

2008. márc. 31. 09:08
Esetleg valaki másnak tapasztalata?:)
3. petunia (válaszként erre: 2. - Malacka33)
2008. márc. 29. 06:39
Köszi a választ:) Te hogyan rendelsz tőlük, menüt, vagy mindig kiválasztod amit szeretnél? A kiszállításban rugalmasak? Vannak kedvenc ételeid? Engem leginkább az update 1-es rántott holmik érdekelnének:)Fogytál is a kajától, vagy nálad nem ez a cél?
2008. márc. 28. 20:10

Szia!


Én már régen rendelek tőlük. Nekem nagyon bejöttek (sőt még az anyukának is izlet). Egy kicsit drága, de nemekem a cég fizeti.

2008. márc. 28. 19:17
Sziasztok! Szeretnék véleményeket kérni a rendelhető update ételekről amiket a régi-új cég szállít ki. Gondolkozom rajta hogy rendelek én is, ezért vagyok kíváncsi az ételek minőségére-milyenségére:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook