Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day krém fórum

Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day krém (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Babyface10 (válaszként erre: 38. - Birsalgo)
2015. jan. 24. 16:39
megírtam a címet, màs is kèrte.Sok sikert!
65. Babyface10 (válaszként erre: 51. - Kutyus999)
2015. jan. 24. 16:36

Szia direkt megtartottam a levelet rajta a címmel, hogy tudjátok hová visszaküldeni vagy megreklamálni, mert sokan azt gondoljàk, hogy engem lefizettek, hogy jókat írjak, de mit tegyek ha anyumnak jó ès bevàllt?!Tehàt a cím

Pro Spedition Limited, 00-140 Warszawa, Alej Solidarnosci,115/2 Poland

64. Babyface10 (válaszként erre: 62. - Meunier73)
2015. jan. 24. 15:41
Sziasztok, A nevem a Facebookon Fekete Alexandra,zárójelben a fèrjezett nevem Haaranen Alexandra is ott van a profiloldalamon a fiammal együtt van a profilkèpem illetve rajtam keresztül is megtalàlod anyumat, a kèpeim között van amin làtható előtte kèp ès van ami utàna kèszült.De itt a privát emailem feketealexandrakukachotmailpontcom ha írsz ide azaz felveszed velem a kapcsolatot akkor szívesen küldöm priviben is a kèpet
2014. szept. 15. 21:23
A hozzászólásom annyi lenne, hogy én is bedöltem a mesének egy hónapja. Megvettem akciósan ami így is elég drága volt, vártam a hatását három hétig de minden nap amikor tükörbe néztem egyre több ráncot láttam és egyre mélyebbeket. A párnán ahogy feküdtem és meggyürödött a bőröm azok a ráncok megmaradtak. Felhívtam a céget, hogy ilyenkor mivan mit csináljak mert a fejem ráncosabb lett mint elötte volt, nem tudott rá semmit mondani csak annyit hogy reklamáljam meg a gyártó cégnél majd küld hozzá adatlapot és letette a telefont. Erre az oldalra pont azért regisztráltam, remélem sokan elolvassák és nem dölnek be a mesének, mert ez a krém egy nagy ..,,,Egyébként multkor láttam a tévében, hogy az ananász fél év alatt csodákra képes ugy hogy én most inkább azzal fogok kisérletezni szerintem ártani nem fog és remélem a krémtől szerzett plussz ráncok legalább elmulnak.
62. Meunier73 (válaszként erre: 56. - Babyface10)
2014. aug. 30. 14:05
Talán ha bővebb felvilágosítást adnál anyudról Drága, akkor még meg is lehetne találni a Facebookon...:) De ilyen felhasználót nem dobott ki elsőre...:)))) Másodszorra sem..:)Írd le pontosan hogyan kell keresni Őt és szerintem sokadmagammal meg is fogjuk tekinteni, hogy most hogyan is néz ki édesanyád az arckrém használata után na de előtte is legyen róla fent fotó, hogy legyen valami összehasonlítási alapunk! De elgondolodtató az a tény, hogy itt vannak akik tényleg kipróbálták és messze nem olyan a véleményük mint a Tiéd! Mivel fórum természetesen mindenki várja velem együtt a válaszodat..:)
2014. aug. 4. 19:11
vigyázzatok mert szélhámosság az egész
60. Babyface10 (válaszként erre: 49. - Angelic smile)
2014. júl. 29. 20:30
adj emailt és elküldöm!
59. Babyface10 (válaszként erre: 52. - Kori54)
2014. júl. 29. 20:29
Neked is szívesen elküldöm a képét priviben, ha megadod.Nem hazudok, neki tényleg sokat segîtett!
58. Babyface10 (válaszként erre: 52. - Kori54)
2014. júl. 29. 20:26
Küldök szívesen képet ha megadod a privi emailedet!
57. Babyface10 (válaszként erre: 49. - Angelic smile)
2014. júl. 29. 20:25
Mondtam Facebookon megtalàljátok anyumat Ria Fekete néven!
56. Babyface10 (válaszként erre: 54. - Meunier73)
2014. júl. 29. 20:23
Helló, szerintem mindenki leîrhatja a véleményét, ezért van a fôrum!
55. syria (válaszként erre: 54. - Meunier73)
2014. júl. 26. 21:22
Kérem, kérem a receptet! :)
2014. júl. 24. 15:55
AZ ilyen Babyface10 nevű fórumozó véleményére nem kell adni. Csak direkt írkál jó dolgokat szerintem élvezi....és jókat nevet...:)Ha azt szeretné valaki,hogy szép legyen a bőre elmondom mit tegyen...priviben...:)Pofon egyszerű és természetes anyagokból áll.....:)
2014. júl. 22. 12:39
Eddig sosem fórumoztam, de ez ellen a krém ellen még regisztrálni is hajlandó vagyok - hogy minnél többen értesüljenek róla, hogy sajnos, csak FÖLÖSLEGES PÉNZKIDOBÁS! Februárban rendeltem egy doboz nappali krémet. Jótékony hatását nem tapasztaltam (a bőröm egyáltalán nem élvezte, a ráncok nem csökkentek, komfortérzet nulla...) ellenben apró piros pöttyök jelentek meg a bőrömön, ami egyre inkább száradt, húzódott. Kb két héten át használtam, próbáltam erőltetni (ha már ennyibe került), de felesleges volt. Semmi csoda nincs a krémben, sőt... Végül, kidobtam (drága szemét volt, de a család többi tagját sem akartam mérgezni vele), csak a tégelyt tartottam meg, annak volt egyedül értéke, azt hiszem. Ha valaki igazán jót szeretne magának tenni, a még keresgél...nézzen utána a természetes dolgoknak, tapasztalatom szerint azok tényleg működnek (persze ott is meg kell nézni honnan és mit veszünk, de vannak megbízható helyek, s az ott vásárolt 100%-os bio termékek valódi élményt nyújtanak, ha tetszik már-már csoda számba mennek, úgy meglepődik az ember amikor látja a hálás bőrét). Szóval, most ezt a magam által kikevert csodát tartom a fent nevezett szörnyűség kimosott tégelyében - s végre tudom, mit kenek a fejemre :)!
52. kori54 (válaszként erre: 47. - Babyface10)
2014. júl. 15. 18:41
Megnéztem volna, de annyi ilyen nevű van, hogy fealadtam.
2014. júl. 15. 16:40

Nehogy valaki vegyen ?!?!?!?!?

Barátnőm sok ezer forintért megvette ez a izét, nemhogy szebb nem lett, inkább rondább.

Vissza akarta küldeni, hogy semmi hatása nincs, de nem tudta visszaküldeni, mert nem volt hova...

2014. júl. 9. 13:43
Ezek a krémek egy fabatkát sem érnek! Nem szabad megrendelni,hiába adnak mindenféle kedvezményt vagy visszavásárlási lehetőséget! A fiatalság titkát még nem fedezte fel senkisem. De egy biztos: A valódi szépség belülről fakad. De segíthetsz, hogy ez meg is maradjon. Nagyon nehéz mert nem mindenkinek adatik meg a gondtalan és stressz mentes élet. De egészséges ételeket és italokat fogyasztani természetesen mindenki tud. Lehet krémet használni én is teszem ( pl. 20 éve ugyanazt ) de ha mindenképp redelni szeretnél akkor az ( A...-tól ) tedd... Direkt nem írtam ki nehogy az Admin töröljön..:)) Meg még egy két dolog kell hozzá és te is 10 évet letagadhatsz.. én 41 vagyok de 31-nél többnek nem mondanak...és ez nagyon megerősít abban, hogy így folytassam az életem. :))
49. angelic smile (válaszként erre: 47. - Babyface10)
2014. jún. 25. 09:51
Én lesem, de nem látom. :D Hol vannak azok a fényképek?
48. Babyface10 (válaszként erre: 45. - Kori54)
2014. máj. 27. 15:32
:))) ez jó, tetszett ;)))
47. Babyface10 (válaszként erre: 46. - Kori54)
2014. máj. 27. 15:31
Hàt nagyon sokat! Facebookon megtalàljàtok Ria Fekete nèven a profil kèpèn volt 60 èves akkor mèg nem hasznàlta a krèmet, ès ma feltöltök egy napokban kèszült kèpet róla.Kívàncsi vagyok mit szóltok.
46. kori54
2014. máj. 14. 15:53

Babyface! ezt irtad február 25.-én:


"Megírom mert èn megrendeltem anyumnak.Minden hèten csinálok majd kèpet róla ès megírom mennyire volt hatàsos avagy mennyire volt àtverès!"


3 hónap után hány évet fiatalodott anyukád?

45. kori54 (válaszként erre: 44. - Babyface10)
2014. máj. 14. 15:48
Szegény anyukád, most élete végéig rendelheti, hogy babyface legyen neki is. :D
44. Babyface10 (válaszként erre: 40. - Birsalgo)
2014. ápr. 28. 05:13
Nem vagyok beépített ember! ;) Amikor megkaptam a csomagot volt rajta cím, de mi nem küldtünk semmit vissza lévén használt!Megprôbálom kideríteni valahogy aztán megîrom ide!
43. Basztet88 (válaszként erre: 42. - Ata06)
2014. ápr. 26. 20:11
Szia! Ehj...olvastam igen. Hát nagyon nem jó vélemények sajna. Nem szabad bele menni. Pedig nagyon kecsegtető ajánlatok vannak... Jó, hogy van ez a fórum, hogy az emberek megoszthatják tapasztalataikat és figyelmeztetnek, akik már sajnos beleestek...
42. Ata06 (válaszként erre: 41. - Basztet88)
2014. ápr. 26. 18:43
Olvasd vissza a fórumot, akkor megtudod az eddigi véleményeket!
2014. ápr. 26. 17:23
Sziasztok! Amikor telefonon beszéltem velük -2 emberrel-, akkor erős akcentusuk volt. Milyen fajta cég ez? Tényleg beválik a krém?
40. birsalgo (válaszként erre: 39. - Babyface10)
2014. ápr. 10. 11:10
Babyface10 ! Te biztos beépitett ember vagy ! Ha ez így van, miért nem lehet megtalálni a címet amikor a hirdetésben benne van, "ha nem elégedett 100%-osan, visszatérítjük az árat".
39. Babyface10 (válaszként erre: 38. - Birsalgo)
2014. ápr. 8. 06:25
Sajnàlom, hogy nektek nem vàlt be, anyumnak fantasztikus eredmènyt adott...de szerintem a lènyeg, hogy mindenkinek meg kell talàlnia a neki, a bőrtípusànak leginkàbb megfelelő krèmet!
38. birsalgo (válaszként erre: 29. - F.Editke71)
2014. ápr. 4. 16:49
F.Editke! Ird meg légyszíves a cimet ahova visszaküldted, mert én nem tudom a számlából kideríteni. Ha valamit adnak vissza az is több a semminél. Tényleg igazatok van nem változott semmi, csak az igéretek voltak túl jók.
2014. ápr. 4. 16:45
Semmi nem változott a 4 hetes kura alatt. Átverés.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook