Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 16 hetes elszámolási időszakban dolgozunk. Minden szombat munkanap, amit csak a 16. hét végén fizetnek ki. Hol találok erre jogszabályt? fórum

16 hetes elszámolási időszakban dolgozunk. Minden szombat munkanap, amit csak a 16. hét végén fizetnek ki. Hol találok erre jogszabályt? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 29. 15:41

Nem dolgozok már a szakmában, a legújabb Munkatörvénykönyvét már nem néztem, de szerintem sántít, egyrészt hogy nem fizetik ki havonta, csak az elszámolási időszak végén. Másrészt, tudomásom szerint havonta 2 hétvégén a pihenőnapokat akkor kell kiadni a dolgozó részére, amikor az a hétvége van, és nem másik napokon. De mondom, nem vagyok már naprakész.

Menj fel az "adófórum.hu"-ra, a könyvelők szakmai oldala, tedd fel ott a kérdésedet, egész biztosan a mai jogszabályoknak megfelelő, hatályos törvények szerinti választ kapod!

2014. jan. 29. 15:16
16 hetes elszámolási időszakban dolgozunk.Minden szombat elrendelt munkanap,amit CSAK a 16.hét végén fizetnek ki. EZ igy jogos?Hol találok erre vonatkozó jogszabályt?
2014. jan. 29. 15:14
Elszámolási időszakhoz értők!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook