Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden a jégárpáról! fórum

Minden a jégárpáról! (beszélgetős fórum)


10. Sylvee12 (válaszként erre: 7. - BBLia)
2014. jan. 30. 13:58
Én azért kaptam ilyen sokára időpontot, mert Németországban mentem el dokihoz, és itt sajnos ilyen sok a várakozási idő. :(
9. BBLia (válaszként erre: 6. - 3b1a5ec920)
2014. jan. 28. 21:17
Már csomót olvasgattam, de ott tapasztalatokat nem nagyon találtam.
8. BBLia (válaszként erre: 4. - Napsugár..)
2014. jan. 28. 21:17
Ez egy kicsit megnyugtatott:) Köszönöm!
7. BBLia (válaszként erre: 3. - Sylvee12)
2014. jan. 28. 21:16

Ilyen sok idő múlva kaptál időpontot? Azta, akkor lehet jobb lesz mihamarabb eldöntenem, hogy megműttetem-e, ha nem akarok még nyáron is ezzel szenvedni.

Akkor már én is merni fogok sminkelni:)

Köszönöm a választ!

2014. jan. 28. 21:11
netalan valamelyik orvosi oldal??
5. Sylvee12 (válaszként erre: 4. - Napsugár..)
2014. jan. 28. 21:07
Örülök, hogy nektek ilyen szépen alakult. Jó egészséget!
2014. jan. 28. 21:01
Az 5 eves kisfiamnak volt. Kezeltem csepp..krem....eredménytelenül. műtét volt. Altattak őt. Es mar johettunk is haza. Gyors felepules volt. Se heg se semmi. Egy mini metszés volt.
3. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - BBLia)
2014. jan. 28. 20:46

Szia!

Pont egy éve jött ki a szememen. Februárban egy orvostól szemcseppet kaptam (Tobradex), de nem segített. Májusban a szemészorvosnő bejelentett műtétre, novemberre kaptam időpontot. Semmi krém, vagy szemcsepp.

Novemberben elmentem a klinikára, 2 órán keresztül vizsgálgattak, és azt mondta a doki, hogy szerinte nincs szükség a műtétre, de ha akarom, természetesen megcsinálja. Naná, hogy nem akartam, főleg amiatt nem, hogy bármikor visszajöhet.

Jelenlegi helyzet: bal szememen felül alig látszik. Jobb szem: felül nagyobb, alul kisebb.

Ja, és sminkelek. Abszolút nem változtat rajta.

2014. jan. 28. 20:36

Jégpályát olvastam és ott lett gyanús, hogy kezelése, műtét...:)


Bocsa az árpát nem hiszem, hogy fontos műteni.

2014. jan. 28. 20:28
Nagyon megköszönném ha leírnátok mindent,amit a jégárpáról tudtok.(tapasztalat,kezelése, műtét, műtét után) minden érdekelne:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook