Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli törlése a nyilvántartásból - mit írjak, hogy visszakerüljek? fórum

Munkanélküli törlése a nyilvántartásból - mit írjak, hogy visszakerüljek? (tudásbázis kérdés)

12. Vazsika24 (válaszként erre: 11. - Csipkerózsika)
2014. jan. 30. 22:47
Nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség! Köszönöm szépen, én is élni fogok vele legközelebb már! :)
2014. jan. 29. 02:02

Mivel azt írtad, hogy nagy a távolság a munkaügyitől, ajánlom neked, hogy a következő időpontban, mikor megjelensz, kérd az internetes kapcsolattartást. Ott helyben módosítják a szerződésedet, és után az időpontban - vagy azt megelőzően 5 napon belül - be tudsz jelentkezni a neten, nem kell utaznod, megjelenned.

Én is ezt a megoldást választottam, mert jóval távolabbra költöztem, mint ahová be vagyok jelentkezve.

2014. jan. 28. 14:19
Köszönöm a segítséget! Már meg is írtam a levelet, megyek a postára! Mindenképpen úgy adom fel, higy nyoma legyen! Köszönöm mégegyszer! Szép napot! :)
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 28. 13:25

Ja és a legjobb, ha tértivevénnyel adod fel, de minimum ajánlottként. Legközelebb nagyon ügyelj az időpontra, mert meg is szüntethetik simán, a jóindulatukon múlt ez a levél is.

egyedül az orvosi igazolás a tuti, mert az elutazást, is be kell jelenteni előre egyeztetéssel, vagy előbbre, vagy későbbre adnak akkor igazolást. Remélem sikerülni fog!

2014. jan. 28. 13:21

Címzett neve:

Címzett címe:

Ügyüntéző:

iktatószám/ügyiratszám:

Tárgy:


Méltányossági kérelem


Tisztelt X.


Máltányossági kérelemmel kívánok élni, az x,y -ban kelt levelükre válaszolva.


Alulírott,(adataid) x.y időben , azért nem jelentem meg a hivatalban , mert családi problémák miatt elfelejtettem.

Amióta munkanélküli lettem, nehéz anyagi körülmények között élek, nagyon megvisel idegileg, szétszórt vagyok nagyon.


Kérem Önöket, hogy vegyenek vissza munkakereső állományba, együtt kívánok működni állás keresés ügyben.


Bízom megértésükben.


Tisztelettel: név


hely, dátum

7. siss27 (válaszként erre: 6. - Vazsika24)
2014. jan. 28. 13:20
Szerintem nem kell túlbonyolítani a levelet.Megszólítod az adott Munkaügyi Központot,leírod,hogy ki vagy,honnan.Beleírod,hogy ki volt az ügyintéződ és mikor kellett volna megjelenned,de egyszerűen elfelejtetted.Mást nem nagyon tudsz leírni,a lényeg ennyi.Ha meg kellenek születési adatok,akkor úgyis felhívnak,adjál meg elérhetőséget.Írtad is,hogy majd keresnek telefonon,gondolom akkor megmondják,hogy mi lesz a pontos teendő.A levél szerintem csak a hivatalosság miatt kell,hogy legyen nyoma,hogy kérvényezted vagy passz.
2014. jan. 28. 13:10
Jelenleg 100 km távolságra vagyok tőlük, ezért nem tudok személyesen bemenni! Amúgy persze bemennék, mert egyszerűbb. De mondta a hölgy hogyha nem tudok bemenni akkor írjak nekik és majd felhívnak és megbeszéljük a továbbiakat! Szóval ezért nem szeretnék odautazni, ha levélben is el lehet intézni! Csak nem tudom, h egyáltalán h is néz ki egy ilyen levél, mit tartalmaz, milyen formában stb, mert még nem nagyon írtam hivatalos levelet! Sajnos ez van!
2014. jan. 28. 13:03
Vagy bemész személyesen és elmondod.Úgyis be kell menned,mert ha újra regisztrálnak akkor a következő megjelenés időpontját beírják a kiskönyvbe,nemde?
2014. jan. 28. 12:45
Akkor ezt írod. Nem nagy ügy.
2014. jan. 28. 12:43
Sziasztok! Nagy bajban vagyok! Kaptam egy levelet a munkanélkülitől, hogy töröltek a nyilvántartásból! Azt írták, hogy írjak egy kérelmet február 2ig és visszavesznek! Azt mondták, mert fel is hívtam óket, hogy azt is írjam bele, hogy miért nem jelentem meg! Ennek az oka nagyon egyszerű, elfelejtettem! Légysz segítsetek ezt avlevelet megfogalmazni! Köszönöm!!!
2. pzm3
2014. jan. 28. 12:42
Mi a kérdés?
2014. jan. 28. 12:40
Munkanélküli törlése a nyilvántartásból

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook