Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? fórum

Ismertek olyan nőt, akinek nincsenek barátnői? Mi az oka szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. okt. 19. 05:43
ha vkinek nincs 1 baratnoje sem ott vmi baj van az illetovel.
205. unom (válaszként erre: 203. - A38fffab02)
2014. júl. 31. 22:28
Ez nem biztos, hogy jó. Ahogy a pasiknak általában megmarad a barátjuk szerintem a nők nagy részének is kellene baátnő, barátnők.
204. d1e807c461 (válaszként erre: 202. - Briell14)
2014. júl. 31. 22:23
pedig nem kéne, mert előbb utóbb a csúnyák kisemmizik (legalábbis megkísérelik), mindent maguknak akarnak, ami az övék.
2014. júl. 31. 22:17
Akinek komoly párkapcsolata van, nem is tart igényt barátnőre, inkább jóban van nőkkel,de nem igazán a barátnő a megfelelő szó ide.
202. Briell14 (válaszként erre: 200. - D1e807c461)
2014. júl. 31. 20:24
Állítólag megfigyelték, hogy a szép nők többnyire csúnya barátnőt választanak. :)
2014. júl. 31. 19:23
Antiszociális.
2014. júl. 31. 19:06
túl egyenes, őszinte és még szép is.
199. mimma (válaszként erre: 198. - Csakegyharit)
2014. júl. 31. 19:06

Régi már a legutóbbi hozzászólás, de amit írtál nagyon igaz. Nemcsak felnőttként nehezebb a barátkozás, hanem idősebb - nyugdíjas - korban is. Pedig jó lenne egy jó barátnő, aki hasonlóképpen gondolkodik, mint én, és csinálhatnánk vele közös programot. Én pld. már nem tudok hosszabb kirándulást gyalog megtenni. Ez is hátrány.

És valóban nagy szerencse is kell hozzá... mármint ahhoz, hogy egy jó barátra leljünk.

198. csakegyharit (válaszként erre: 194. - Nefelejcs02)
2014. febr. 18. 15:07
Én is erre jöttem rá. Felnőttként sokkal nehezebb barátkozni, mint iskolás korban. Egyszerűen senki nem akar semmit, mintha nem lenne igényük rá. Nekem a következő a felhozatal: vannak bulizósak, akik tök jó fejek, de én nem vagyok bulizós, nem is iszok, utálom az alkoholt, úgyhogy nem tudok velük tartani. Vannak komolyabb emberek, de hát nekik már családjuk van, egyáltalán nem ugyanott tartunk az életben. Én még a szüleimnél lakok, de nem erőltetem a különköltözést, mert úgy érzem, nincs miért és nincs hova költözni ebben a világban, csak ha majd családot alapítok. Ebben a felfogásban egy csomó mindenkivel nem egyezek. Más meg egyszerűen nincs:( Nem találok magamhoz hasonló gondolkodásúakat. Vagyis van kettő, akikkel tartom a kapcsolatot és ez tök jó, de kevesebbet érnek rá, mint amennyire igényem lenne. De ezt már biztos írtam valahol...szóval baromi nehéz felnőtt korban barátkozni és baromi nagy szerencse is kell hozzá, mert ugye nem mindegy, hova vet a sors...
2014. febr. 18. 14:34
Ismerek egyet,29 éves.Ha közeledünk hozzá,előbb-utóbb megsérti az illetőt,de nem is veszi észre,csak nyers és egyszerűen nem érzékeli a határokat.Vicceket sem érti és mindig mindenre kiváncsi,ha valaki négyszemközt beszélget.Odajön és eegyszerűen "miről van szó?" :)Sajnos nem lehet vele normálisan beszélgetni.Mindent tudni akar,de semmiről nincs véleménye,beszélni csak saját apró problémáiről tud és ugyanazt ismétli el ezerszer.
2014. febr. 18. 13:16

Mert

tökéletesek,és ezt senki nem tudja elviselni xD (bohóc vagyok)

2014. febr. 18. 10:45
Nekem sincs barátnőm. Vagyis volt,de sajnos kibeszélte a dolgaimat. Ha pletykára vagyok kíváncsi, működik nálunk a faluban "falurádió" szóval akkor azzal leszek bizalmas. :)
2014. febr. 18. 09:28
Igen pl nekem. A sulis barátságok elkoptak, más városba költöztek vagy külföldre. Sajnos felnőttként az emberek nem barátkoznak, főleg ha már család is van.
2014. febr. 2. 20:07

Igen,magamat:) Az oka:gyerek-kamaszkoromban még voltak barátnőim,de elköltöztem a városomból,és itt nem sikerült találnom egy olyan barátnőt, akivel megoszthatnám búmat bánatomat,örömömet.

Mivel emberek közt dolgozom, ez többnyire kielégíti társas igényeimet.

De valószínűleg zárkózott vagyok,és már nincs is igényem a barátnőzésre.vannak jó ismerőseim,kollegáim, de bizalmasom nincs...

192. c6cc1a938e (válaszként erre: 190. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 19:51
Olvaslak egy ideje.Szoktam is somolyogni a nózim alatt.:)
191. c6cc1a938e (válaszként erre: 185. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 19:49
Nem hiszek abban a barátságban,ami nem rászakad az emberre és stimulusokkal kell fenntartani.Nem hiszek a barátsághoz vezető útban.É:barátkozás.Ha pedig vki nem azért(am igen,mindig bevonni a körükbe,na ne...)jönne,mert a magán cuccosomhoz akar hozzájutni,azzal meg még inkább bizalmatlan vagyok(lennék).Nem.Az ember csak addig izgi,amíg megrágják és kiköpik.Vmiért úgyis árulókká válnak,vagy eleve(ilyen is van)azért jön.Kár az energiát időt beletenni,meccsezzük le rögvest:"Figyu:én utállak téged,cserébe te is utálhatsz engem,és kvittek vagyunk." valahogy így.Azt viszont elismerem,hogy az én másságom az,hogy energiabefektetésnek élem meg,ha meg kell szólalni.Ez tudom,hogy gáz,de sztem magamnak valóságom miatt van.Ha ez nem így lenne,én is tudnám olyan könnyedén venni,ahogy te,ami sztem pozitívum.
190. szomorkodó (válaszként erre: 189. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 19:36
Honnan tudod? :)
189. c6cc1a938e (válaszként erre: 188. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 19:32

:) Már egy ideje én ezt tudom...:-)

;)

188. szomorkodó (válaszként erre: 176. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 17:48
Te én vagyok, fiatal kiadásban:)
187. kriszta773 (válaszként erre: 185. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 17:37
persze a "valószínűleg azért teszi" helyett (valószínűleg nem azért teszi"-t gondoltam, csak túl vasárnap van :)
186. kriszta773 (válaszként erre: 183. - Mothertiger)
2014. febr. 2. 17:36
szerencsére ilyen fütyivadász csajokkal sosem volt dolgom, de a barátság amúgy is kétirányú, nem úgy van, hogy valaki jajdenagyon akar barátkozni, és te beadod a derekad, bármilyen jellemű emberke is. ha valaki ennyire érdekből akar "barátkozni", az úgyis hamar kiderül :) bár ilyen sem volt még a környezetemben. kicsit fura is, mert azt gondolnám, ha egy nő meg akar szerezni egy pasit, éppenhogy nem annak a barátnőjével kezd el cimborálni, de ezek szerint ilyen is akad :)
185. kriszta773 (válaszként erre: 184. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 17:33

szerintem egész másról beszélünk, vagyis írunk :) én azt állítottam, hogy a barátságnak része az egymás iránti szeretet. ez nem idealisztikus megállapítás, ez tény :) gondolom, te is egyetértesz abban, hogy a barátaidat szereted. az, hogy egy munkahelyen vagy a suliban lehetnek olyan emberek, akik unszimpatikusak, idegesítőek, ez is egy tény :) kevesen lehetnek olyan szerencsések, hogy az életükben reggeltől estig csupa fantasztikus ember veszi körül őket :)

de aki a munkahelyeden nem a barátod, csupán a munkatársad, és folyton a nyakadra jár, hogy gyere enni, igyunk meg egy kávét stb., az valószínűleg azért teszi, mert olyan ellenállhatatlannak látja a személyiségedet, és olyan fantasztikus társaságnak gondol, hanem egyszerűen ilyen típus. én is ismerek olyanokat, akik nem képesek egyedül elmenni pisilni, elszívni egy cigi, meginni egy kávét vagy elugrani a büfébe, mert ahhoz is társaság kell nekik. attól még nem akarnak puszipajtásommá válni :)


neked sincs gondod a barátsággal, hiszen írtad, hogy van két jó barátnőd is. szerintem rossz lehet annak, akinek nincsenek barátai, valószínűleg ez nagyon magányossá teheti az embert

184. c6cc1a938e (válaszként erre: 178. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 16:08

Nézd.Amiben nem veszel részt,azt nem tudom neked bemutatni.Szerinted így néz ki a melóhely,a suli,az akármi.Idealisztikus vagy.Arról írsz,ahogy normális lenne.Csak a valóság más.

Egyébként ha a barátsághoz köze lenne ezeknek valóban,akkor nem lenne nekem sem gondom.

2014. febr. 2. 15:32

Azért nagyon találó volt Spécinőci megállapítása, amit a magaménak éreztem:

én is távolságtartó vagyok, és a barátaim ezt elfogadják. Ha nekem nincs kedvem csacsogni, nap mint nap egymás seggébe bújni (akár csak virtuális szinten is), nálunk ez nem jelent problémát. Aki többet akar belőlem, az egész egyszerűen nem kap. Nem azért mert nem akarok, hanem azért, mert nem tudok magamból többet adni.

- A fütyivadász csajok úgy jönnek a képbe, hogy "elszántan" igyekeznek a közeledben tartózkodni (akármilyen szinten), igyekeznek biztosítani arról, hogy vannak olyan jó barátaid, mint azok, akiket mondjuk korábban a bizalmadba fogadtál; azaz a barátság címszava alatt szeretne beférkőzni a magánéletedbe, vagy a párod gatyájába. Eleinte talán még viccesek is az erre vonatkozó poénjai (már akinek), később azért már elég szembetűnő.

Ilyennek lapát. ;)

182. kriszta773 (válaszként erre: 180. - Mothertiger)
2014. febr. 2. 15:23
szerintem ezzel mindenki így van, akinek vannak barátai :) és a barátokon valóban barátokat értek, nem munkatársakat, szomszédot, bulipartnert meg akárkit, aki éppen beszélgetni akar velem 5 percet, vagy megkérdezni, hogy kérek-e valamit a büféből, mint itt alant korábban elhangzott :) mert az idegesítő kollegák vagy a fütyivadász csajok más téma :)
181. mothertiger (válaszként erre: 157. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 15:16
Ez nagyon jó, valami hasonló van nálam is sokszor! :)))
180. mothertiger (válaszként erre: 154. - Kriszta773)
2014. febr. 2. 15:08

A második bekezdésedhez fűzném hozzá:

vagy én vagyok nagyon különlegesen összerakva, vagy nem tudom. Vannak barátnőim, bár inkább mondanám őket a lelki társaimnak, mint "szimpla" barátnőknek. Sosem állítottam fel velük szemben mércét, sosem akartam őket túllicitálni bármiben - és viszont. Bármit meg tudok velük beszélni, és minden fronton állják a sarat: jóban-rosszban egyaránt. Nem rivalizálunk, nem féltékenykedünk - nincs miért.

Azért persze én is igyekszem elkerülni azokat a "nőket", akik ki akarják magukat próbálni minden férfin, beleértve a partneremet is... Szerencsére nem sok ilyen véglény van, de azért akad. Ki lehet szűrni, és olyankor teljesen nyilvánvaló, hogy én is tartom a pár lépés távolságot.


Van néhány nagyon különleges ember az életemben, akikkel összehozott a jó sorsom. Valahogy olyan szinten egy hullámhosszon vagyunk, hogy az már szinte természetfeletti. Nem keresem őket, egyszerűen csak egymásra találunk.

2014. febr. 2. 14:52

Szia! Én ilyen vagyok. Nincsenek barátnőim, barátaim. Egyébként meg a család miatt, ill. hogy egyedül neveltem fel őket. És persze, zárkozott is vagyok. Miért kérdezed?

Üdv.

178. kriszta773 (válaszként erre: 176. - C6cc1a938e)
2014. febr. 2. 14:39
de mindezeknek mi köze van a barátsághoz? :) ezek nem barátkozások, szimpla munkahelyi kommunikáció, egytérbe zárva emberekkel :) ha valaki ennyire unszimpatikus neked, azt hamar érezni fogja, és valószínűleg nem fog zargatni, hiszen nem te vagy gondolom az egyetlen, akivel együtt ehet vagy válthat pár szót :)
177. c6cc1a938e (válaszként erre: 170. - Szomorkodó)
2014. febr. 2. 14:37

Am...nem meglepő akkor,hogy buliba nem járok.De most a barátom el akar vinni,ő buliba járós.Elmegyek vele.Társasági ember,de az ő árnyékában nekem már nem maradt okom arra,hogy ne legyek az.Tudom,vigyáz rám.Ezek az ő ismerősei,barátai,nincs igazán kötelezettségem feléjük és tartani valóm sem lesz tőlük.

Sőt,már várom is,hogy menjünk.:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook