Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung Galaxy S+ halk hívásközben headsettel, hogyan javíthatnék ezen? fórum

Samsung Galaxy S+ halk hívásközben headsettel, hogyan javíthatnék ezen? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 28. 23:03

Szia,

Nézd meg egy másik headsettel, ha azzal is hiba van akkor rossz a telónak a jack dugója.(3.5 jack audi csatlakozó felület)

2014. jan. 28. 18:26
Köszi. Gyári Samsung headset-et vettem, azzal jó, mással sajnos nem.
2014. jan. 28. 11:05
Szia! Nekem is ilyen telóm van, de azzal nincs ilyen gond. Bármilyen headsettel ugyanolyan. Próbáld meg gyári samsunggal,hátha azzal jó lesz. Ha nem akkor érdemes elvinni szervízbe.
2014. jan. 27. 10:19
Valaki? :-(
2014. jan. 27. 09:47

Egyébként kaptam, ami nagyon szuper nagyon jó, párommal távkapcsolatban vagyunk, tehát rengeteget telefonálunk, ha fognom kéne végig a telefont valószínűleg lerohadna a kezem...Meg időnként kinyomom a fülemmel hívás közben, meg lehalkítanom, szóval kellene a headset.

Ami az előző telefonba jó volt ebben nem...

Nem egy olcsó telefonról van szó bakker, nem hiszem el, hogy alapvető funkciója meg ennyire rossz, persze okosteló huhh de szuper huhh de jó de így....?

Kipróbálva benne nokia, sony ericsson, sennheiser headset...semmi, gyakorlatilag alig hallani valmit.

A zenével semmi gond, az üvölt...

Letöltöttem már több alkalmazást is, hátha...semmi... a gyári beállítást nem lehet hangosabbra venni.

Hátha ti okosabbak vagytok.

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook