Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől érezhetek folyamatos, kínzó éhséget? fórum

Mitől érezhetek folyamatos, kínzó éhséget? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 4. 04:29
vitaminhiany okozza.probalj valtozatossan enni.
2014. jan. 30. 08:35
Szinte biztos, hogy gyomorsav. Egy gyógyszer nem elég. Huzamosabb ideig kell szedni, meg kell találni melyik használ. Nekem legutóbb a 4. gyógyszer vált be. Kemény 2 hónap után rendeződtek a tünetek. Most újra érzem, mert jön a tavasz.Kell az orvos, mert komolyabb baj is lehet belőle.
2014. jan. 26. 17:48

Mióta tart?


Korábban is sokszor éreztem ezt az éhséget, de mindig azt gondoltam, hogy tényleg csak éhség.

Ezen a héten kétszer volt olyan, hogy majd bele pusztultam, úgy fájt.


Nem a jobb oldalon fáj, hanem pont középen.


Nem hiszem, hogy reflux, az fentebb lenne, ráadásul a bevett savlekötő nem segített semmit.


Tényleg lehet valami vírus, mert az egyik koleganőm is gyomorfájásra panaszkodott.

10. viva70 (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2014. jan. 26. 17:40
Igen, elképzelhető..., meg tudom mennyire kellemetlen dolgok ezek, csak meglepő, hogy pár napon belül már többen írnak ki fórumot hasonló témában.
9. bnedora (válaszként erre: 1. - Inkábbíjász)
2014. jan. 26. 17:34
Sok mindentől lehet, így azt ajánlom, hogy minél előbb fordulj orvoshoz, mert a kivizsgálások (időpont) hosszadalmasak. Jobbulást!
8. bnedora (válaszként erre: 4. - Viva70)
2014. jan. 26. 17:33
Elég furcsa valóban, de ezek a tünetek ilyenkor télen, tavasszal jönnek elő.
2014. jan. 26. 17:33
Igen,éppen ez jutott eszemben,hogy valami járvány lehet...Ez ma már a 3.ilyen fórum...
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Megi04)
2014. jan. 26. 17:33
Igen, ilyen is lehet vagy valami vírus, de én ilyennel nem játszanék.
2014. jan. 26. 17:32
Gyomorhurut.
2014. jan. 26. 17:31
Mi történt...? Ez már a többedik ilyen témájú fórum itt rövid időn belül...:D
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Inkábbíjász)
2014. jan. 26. 17:30

Igen, jól tudod, orvos!!!!

A a hely, amit leírtál olyan hasnyálmirigyesnek tűnik nekem, ami nem játék!

Mióta van ilyen érzésed?

Jól értem, hogy gyomorszáj jobb oldala a fájdalom helye?

2014. jan. 26. 17:29
reflux?
2014. jan. 26. 17:28

Tapasztalt-e már valaki hasonlót, mi volt mögötte?


A helyzet a következő: olyan érzés van a gyomromban, mintha szörnyen éhes lennék. De ez nem gyomor korgás, hanem fáj a gyomrom.


Tegnap előtt ez odáig fajult, hogy kénytelen voltam hamarabb hazahívni az uramat, hogy legyen mellettem, mert majdnem kipurcantam tőle. Iszonyatosan fájt!

Jelenleg is ez van, de most annyira nagyon nem fáj.


A hasam közepén és inkább felül van ez a görcsös fájdalom.


Utána néztem az epegörcsnek, de az állítólag a jobb bordaív alatt fáj és kisugárzik a lapockákhoz. Ez nem sugárzik, hányingerem sincs tőle, mondjuk tény, hogy többet böfögök. Bocs....


Gluténre minimálisan érzékeny vagyok. Esetleg ettől lehet?


Akinek volt már hasonló érzése, és tudja az okát, kérem írja meg! Megnyugtató lenne.


(tudom-tudom, orvos.... el fogok menni)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook