Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Generalizált szorongás és pánikbetegség fórum

Generalizált szorongás és pánikbetegség (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Pánikbeteg vagyok!

2014. jan. 25. 16:38

Szisztok!


Én vagyok a sokadik aki erről a témáról ír itt.És nagyon nagy segítség ez az oldal mindannyiunknak az biztos.Mindenki aki leírja saját tapasztalatait.Nekem rengeteget segített,hogy itt leírtátok mindezt.Sajnos én gyerekkorom óta szenvedek szorongásos problémákkal.Persze akkor még nem sejtettem,hogy mi is ez.Csak azt tudtam ha szerepeli kellett az iskolában,akkor képes voltam elájulni,annyira féltem a szerepléstől.De akár egy felelés is feladta a leckét.És később is így volt ez.Felnőttként is többször átéltem ezeket,csak a rosszullétek még rosszabbak lettek.Aztán elmúlt minden valahogy.24 éves lehettem amikor először orvoshoz fordultam ezzel.Akkor 1,5 év után nagyon sok gyógyszer kipróbálása után Rivotril és a Zoloftnak köszönhetően 3 hónapig sem szedtem ez a kettőt együtt, elmúlt mineden panaszom.14 évig semmi problémám nem volt.Aztán jött minden magától újra amikor nem is vártam.Fejfájásokkal kezdődött.És jöttek a rohamok,heves szívverés,izzadás,halálfélelem,és ami ilyenkor szokott lenni persze,mindenki ismeri ezt az érzést itt közületek.Próbáltam sok mindent kisebb nagyobb sikerrel nem lett jobb.Elmentem orvoshoz mondtam neki,hogy semmilyen gyógyszert nem szeretnék szedni Remotív extrát írt és Magnesolvot nem lett jobb.Két alkalommal voltam az ügyeleten,mert azt hittem rögtön végem.Elmentem egy másik orvoshoz,aki írt fel Rexetint és Xanaxot.Persze a Rexetint nem mertem szedni,elég volt a tájékoztatóját elolvasnom.Utána visszamentem és kértem,hogy írja ki nekem azt a gyógyszert amit anno szedtem és meggyógyúltam alig 3 hónap alatt.Szóval a Zoloft lett volna az.De azt mondta,hogy ez így ebben a formában már nem kapható és az Asentrát írta ki és maradta Xanax.De ezt sem mertem szedni.Most valamennyire jobban vagyok,csak a félelmeim vannak amik akkor is jönnek ha a legjobban érzem magam,de el is múlnak.Roham semmi szerencsére.De van,hogy gyomorideggel ébredek.Szerencsére ritkán.írjatok nekem,hogy nektek vannak-e hasonló tapasztalataitok!Szokásommá vált a vérnyomásmérés is,ami minél többször mérek annál rosszabb.De alapjába véve a vérnyomásom mindig rendben volt.Ha nem annyit mérek amit én jónak érzek akkor képes vagyok 2 percenként mérni,és felspanolom magam.Most elcsomagoltam 1 hete.Eddig jó minden!Nem kiabálom el!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook