Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretem a diabetikus csokit, csak nem tudom, hogy mennyivel jobb mint a sima csoki.Tudja valaki? fórum

Szeretem a diabetikus csokit, csak nem tudom, hogy mennyivel jobb mint a sima csoki.Tudja valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 19. 19:57
Én több helyről hallottam,hogy jobb választás a diabetikus helyett 75%-os vagy annál magasabb kakaó tartalmú csokoládét választani.A ch tartalmukban nincs nagy különbség,viszont az utóbbi kevesebb adalékanyagot tartalmaz.
2011. márc. 5. 08:23

FIGYELEM!!!!


Soha ne használjunk diabetikus készítményeket, mert azok a cukorbetegek számára ártalmas szacharózt gyümölcscukorral váltják ki.


Tehát a Fruktóz diétában TILOS ezen készítmények!

2011. febr. 23. 19:48

Milka Diät legolcsobb általam talált lelöhelye, : Leheltér 350,-


Zartherb(Keserűcsokoládé 50%) Diät 100g

100g termék:

530kcal

8, 9pro/fehérje

34carb. /szénhidrát

36fat/zsír


Alpenmilch (Tejcsokoládé 35%) Diät 100g

100g termék:

510kcal

6, 7pro/fehérje

43,5carb. /szénhidrát

31fat/zsír


Ezen kívül, lehet Nugátosat, és mogyorósat venni szintén a Lehel téri piacon, ugyanezen az áron.


Bár ez nem csokoládé, de édesség és diabetikus:

Habcukor az update boltban kapható, 350,-


Marshmallows (Mellow Party)Sugar Free 75g

100g termék:

200kcal

3, 9pro/fehérje

75, 4carb. /szénhidrát

0, 1fat/zsír

2010. nov. 6. 00:53

Ritter Spor/t Diät eddigi személyem általt talált legolcsóbb lelőhelye,: Müller 415,-


Keserűcsokoládé 50% Diät 100g

100g termék:

417kcal

7,1pro/fehérje

45,3carb./szénhidrát

30,5fat/zsír


Joghurt Diät 100g

100g termék:

490kcal

9,3pro/fehérje

41,2carb./szénhidrát

37,3fat/zsír


Tejcsokoládé 30% Diät 100g

100g termék:

445kcal

9,3pro/fehérje

45,3carb./szénhidrát

31,4fat/zsír


Nugát Diät 100g

100g termék:

464kcal

9,4pro/fehérje

42,7carb./szénhidrát

34,4fat/zsír

22. Ritmus (válaszként erre: 17. - Fe9e12ede0)
2010. okt. 20. 18:46
kikérem magamnak az utolsó sorod
21. Ritmus
2010. okt. 20. 18:46

Ha nem vagy cukorbeteg, egyél normális csokit. Egyébként elég kevés csoki van ma már, amibe mesterséges édesítőszereket tesznek, épp a Norbikat nem ajánlanám, mert ők szeretik keverni a fruktózt az aszpartammal, meg a szaharinnal is, mindenből tesznek bele egy kicsit :)

Legtöbb csoki fruktózos, és az igaz, amit a 17. hozzászólásban olvashatunk, nagymértékű fogyasztása a zsigeri zsírok felszaporodását okozza, így ezzel is csínján kell bánni. Vagyis nem kell minden nap fruktózt enni, arról nem is beszélve, hogy sokkal nem kevesebb a kalóriája. De inkább fruktózt használok, mint a mesterséges édesítőszereket. Egy kis Steviával kiegészítve, hogy ne legyen túl sok a napi fruktóz. Steviás csokiról még nem hallottam.


Ha fogyózol, ne egyél egyáltalán csokit :)

20. Ritmus (válaszként erre: 4. - Akvamarin)
2010. okt. 20. 18:40
Cukorbeteg vagyok, így eléggé tájékozott a témában. Igenis tartózkodok az aszpartamtól. Pl. terhesség alatt nincs az a dietetikus, aki bármely mesterséges édesítőszert ajánlaná. Épp az aszpartamról olvastam a minap egy amerikai kutatási eredményt, miszerint azok a kismamák, akik light üdítőt fogyasztottak (főként aszpartammal édesítik) sokkal nagyobb arányban hoztak létre koraszülött babát, mint akik cukros üdítőt fogyasztottak a terhesség során.
19. fe9e12ede0 (válaszként erre: 18. - Wencus)
2010. okt. 20. 16:56
de annak még mindig kérdéses a transzzsír tartalma. Én kakaót (de nem azt a zsírszegény szemetet) szoktam kikeverni vajjal, meg egy kis xilittel vagy steviával. Mostanában leginkább kókuszreszeléket, meg egy pár szem tötökmogyorót bele. Tökéletesen kielégíti az édesség utáni vágyamat.
18. wencus (válaszként erre: 1. - Habikata)
2010. okt. 20. 16:47
A jó minőségű ét csoki 70-80 % kakaó tartalommal kevesebb ch-t tartalmaz mint a diabetikus csokik. Persze ha szereted az ét csokit.
17. fe9e12ede0 (válaszként erre: 15. - Eszter_good)
2010. okt. 20. 16:44

tömény fruktózzal nem árt vigyázni. Cukorbetegeknek is! Igaz, hogy nem emeli a vércukor szintet, de csak a máj tudja "átalakítani". Ha nincs szükség glukózra, akkor mind bizony zsírrá alakul, a májad meg tönkremegy tőle mint az alkoholistáknak.

[link]

"Liver disease" fejezet.

Szóval inzulin rezisztenciát okoz, ami pedig a cukorbetegség előszobája. Ja, hogy épp ők azzal édesíenek..... hát enyhén szólva jól beszopták.

2010. okt. 16. 12:08

Én is szeretem a diabetikus csokoládékat. Talán mert poshnak érzem tüle magam. Véleményem szerint nem ártanak a diabetikus élelmiszerek, de nem tudom alátámasztani, csak ebbe hiszek.

Azt hiszem jelenleg a legalacsonyabb szénhidráttartalommal rendelkező diabetikus csoki amit találtam a Canderel Milk.


Canderel Milk


Negativum:

-drága kb.600,- 85g

-íze 5-ből 3

Pozitívum:

-kissebbre van felkockázva mint a többi dia csoki

-alacsony a szénhidrát tartalma


100g termék:

459kcal

7pro/fehérje

33carb./szénhidrát

35fat/zsír


Összetevők:

kakaóvaj, édesítőszerek(maltitol, aszpartam*) inulin (élelmi rost), tejpor, kakaómassza, tejzsír, emulgeálósz(szójalecitin), aroma. Kakaótartalom: minimum 32%.

Nyomokban mogyoró & glutén. Nagyobb mennyiség hashajtó.

*Fenil-alanin-forrás

15. eszter_good (válaszként erre: 3. - Süngombóc)
2009. nov. 4. 12:29

És mindezeknek a cáfolata is hozzáférhető a neten...

Minden valószínűség szerint nem lehetséges annyit fogyasztani egy nap ebből az édesítőből, hogy ezeket a mellékhatásokat produkálja.

Nem vagyok édesítő párti, a lényeg, hogy mindent (különböző fajta édesítőket használni, cukrot is használni, mézet is, fruktózt is) mértékkel.

14. enci2
2008. máj. 17. 10:44
Szerintem norbi update csokit válassz és délelőtt egyed, az finom és mérsékelten hízlal és nem emeli meg a vércukor szintedet.
2008. ápr. 3. 16:23
Jó étvágyat csinálnak, az aszpartámot és társait használták a sertéseknek étvágyjavítónak.
2008. ápr. 3. 16:17
a diétás csokik pont annyira hizlalnak, mint a "rendes" csokik
11. NOA
2008. márc. 29. 09:21

A diabetikus csokikában a cuktor olyan cukorral helyettesitik p. gyümölcscukor amit ehetnek a cukorbetegek, vagy mesterséges édesitővel érik el az édes izt,ha kivánósak lennének a betegek ne csak sóvárogjanak a csoki után.


Ch -t tartalmaz bőven.


Aspartám káros hatása kamu..nem tudsz annyit bevinni belőle.Marketing fogás műás cégek részésről.


Inkább egészséges 75-8o%-os étcsokit szerettesd meg magaddal:)

2008. márc. 29. 08:53
Nem vagyok cukorbeteg hál'istennek. Csak ugy szeretem. Amugy fogyózok és főleg emiatt kérdeztem.
2008. márc. 28. 15:04

hát tudod ki ennek diabetikus csokit!

hát én nem:((

pláne ha nem vagyok cukorbeteg és nem kell fogynom.

inkább rendes csoki

persze ha cukorbeteg lennék az más. de direktbe soha

2008. márc. 28. 14:40
Ja és sokkal drágább!
7. d@nu (válaszként erre: 3. - Süngombóc)
2008. márc. 28. 14:31
Az aspartamon kívül is van élet, ha már ennyire tartasz tőle - nem minden édesítő egyforma, sőt bármily hihetetlen, még természetes édesítőszer is létezik.
2008. márc. 28. 14:17
en az etcsokit javasolnam,de legalabb 65-70%os kakao tartalma legyen. A dieteteikus csokinak nagy az energiatartalma es nem beszlve a sok edesitoszerre,amelyek nem tul egeszsegesek,szintetikusak,kemiailag eloallitottak.........csak az alapveto dolgokra kell gondolni.
5. 2577cdcc12 (válaszként erre: 4. - Akvamarin)
2008. márc. 28. 14:13
Így igaz, nem tudsz akkora mennyiséget megenni, amekkora káros lenne. Egyébként mindenre kitalálnak valamit, hogy miért káros, ezzel szemben egyre jönnek azok a cikkek, amik pont az ellenkezőjét hivatottak bizonyítani. Én a napokban olvastam egy cikket, hogy már az ellenzők is belátták, hogy túlzásba vitték a riogatást...
4. Akvamarin (válaszként erre: 3. - Süngombóc)
2008. márc. 28. 13:55

Érdekes,mert a dietetikusok szerint ez az egyetlen olyan édesítőszer,amit terhesek is használhatnak,mert nincs magzatkárosító hatása.Ha nem árt a magzatnak,a felnőttnek miért ártana?

És a káros hatásáról csak óriási mennyiségben hallottam,de annyit nem eszünk meg belőle.Ezt is dietetikus mondta.

2008. márc. 28. 13:44

Ha nem vagy cukor beteg,inkább kerüld el.Az édesítö szerek sokkal károsabbak az egészségre,mint a cukor!

z aszpartámot sok élelmiszerbe belekeverik anélkül, hogy deklarálnák. Egyedül Amerikában 9000 ilyen terméket ismernek.Az aszpartám tönkreteszi az agyat, a látóideget, a központi idegrendszert, és igen károsan hat minden szervre. Szívritmuszavart is okoz. Mivel sok orvos nem ismeri fel, hogy az aszpartám méreg és nem élelmiszer-kiegészítő szer, pácienseiknek olyan gyógyszereket adnak, melyek ezzel a szerrel kémiai reakcióba lépnek. Ezért léphet fel pl. halál a szív leállása miatt. Ilyen cserehatások következtében megváltozik az agy kémiája és a topamintszint, aminek idegrendszeri megbetegedések ,például Parkinson-kór-- lehetnek a következményei.

Amin azt irja,hogy "cukor nélküli",azokat a termékeket jó elkerülni.Ilyenek az üdítök,a rágógumik és a színes cukorkák is.Itt a neten is utána olvashatsz,csak beírod,hogy ASPARTAM-és mindent megtudsz róla.

Szóval azt tanácsolnám,hogy inkább a hagyományos csokit fogyaszd,ha nem vagy cukor beteg.

2008. márc. 28. 13:35
Nincs benne cukor, mindössze ennyivel jobb...
2008. márc. 28. 13:27
Szeretem a diabetikus csokit, csak nem tudom, hogy mennyivel jobb mint a sima csoki.Tudja valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook