Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ilcsi 6-os program vajon mi? fórum

Ilcsi 6-os program vajon mi? (tudásbázis kérdés)


5. Hmv. (válaszként erre: 1. - Édes kis butus)
2014. jan. 25. 17:59

Mondjátok már meg nekem, hogy milyen boltban, hol árulnak Ilcsi kozmetikumokat?

Tudomásom szerint kizárólag kozmetikusok számára, vevőkártyával lehet hozzájutni.

Vagy nem jól tudom?

2014. jan. 25. 09:02
Debrecenben hol lehet ILCSI terméket venni és kb. mennyi egy krém normál, nem problémás bőrre?
2014. jan. 25. 01:04
Kis butus, nyilván maga az Aha hámlasztó program a 6-os program. Én most tervezem csinálni. Több fórumot is találsz róla, ha rákeresel.
2014. jan. 24. 17:19
Ó, most nézem...ahogy elindítottam a fórumot, itt olvasgatom, hogy első héten 3x, második héten 2x, és utána 1x kell megcsinálni....Ez így van? Jó pattanásos leszek akkor a harmadik után...nekem annyira nagy vérbőséget okoz, hogy másnapra pattanásos leszek..
2014. jan. 24. 17:16

Sziasztok!


Használok Ilcsi termékeket: AHA-savas hámlasztó az esemény előttivel, de nem mondták meg a boltban, hogy mi is az a 6-os program. A lánykák nevetgélve mondták, hogy kérdezzem meg a kozmetikusom, majd ő elmagyarázza....Olvasgattam a neten és kb azt szűrtem le, hogy a hámlasztást egymás utáni 6 napon meg kell csinálni és akkor megújul a bőr. De kicsit rémisztően hangzik. Valaki tud segíteni? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook