Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 21 napja késik. 2 negatív teszt és 2 teszten nagyon halvány csík. A legutolsót 20-án csináltam és az konkrét negatív. Mi bajom lehet? fórum

21 napja késik. 2 negatív teszt és 2 teszten nagyon halvány csík. A legutolsót 20-án csináltam és az konkrét negatív. Mi bajom lehet? (tudásbázis kérdés)


26. Kazuthe (válaszként erre: 24. - Dohány Kati)
2014. febr. 4. 20:37

Nyugalom! A 2. műtét után úgy gondoltam, hogy nem fog sikerülni, nem is nagyo védekeztünk (előtte vette ki Párom), és úgy gondoltam, hogy nem fog sokáig összejönni... És kicsit bíztam is benne, mert nem akartam még egy babát elveszíteni... De összejött, a kis hírhozó :D A terhességem alatt (főleg az első 12 hétben) féltem is, de az Isten kegyeire bíztam magam, hogy ha velünk akar maradni, akkor bizony kapaszkodnia kell neki, és mondogattam is neki, hogy kapaszkodj jól, nehogy baj legyen... Kapaszkodott. Párom annyira nem akarta magát beleélni, hogy az első rugásig snem is nagyon beszélt velem a babával kapcsolatban. Még a nevét is a szülőszobán beszéltük meg, mert még akkor sem nagyon merte magát beélni. De amikor megpillantotta véresen, nem volt tovább semmi... vagyis minden volt, Elsírta magát, és elkísérte első útjára, amíg engem összevart a doki..


Szóval, nyugalom, nem lesz semmi gond, nem szabad rástresszelni, mert akkor nehezebben fog összejönni.....

2014. febr. 3. 22:00

Ne keseredj el! Minél jobban elkeseredsz annál rosszabb lesz hidd el! Fel a fejjel. Remélem 1-1,5 év múlva Te leszel a legboldogabb édesanya, aki velünk osztja meg a történetét!!!!! Sok sikert!

Várom a fejleményeket. Ha szükséges a lelket is tartom benned! Csak NE KESEREDJ EL!!!!!!

2014. febr. 2. 12:56
A ti szátokból az Isten fülébe jusson az,amiket leírtatok nekem.Nagyon szépen köszönöm,hogy vígasztaltok és leírjátok nekem biztatásképp a történeteiteket,csak most elég szépen a béka ülepe alá kerültem.Hiszen az egyik babámat a 30.héten kellett megszülnöm holtan,most pedig másfél évre rá megint megfogant,de meggondolta ő is magát és félek,hogy megint nagyon sokat kell majd várni,mire gyümölcse lesz a próbálozásunknak.Mert minél több idő telik el,annál jobban hajlamos vagyok kétségbe esni,mivel én nagyon türelmetlen vagyok.Félek,hogy a szeretkezés is majd munka lesz,mert csak arra fogok gondolni,hogy "most vajon sikerülni fog-e"...és ha sikerül is majd,ott lesz mindíg a félelem,hogy ő vajon velünk marad-e.
23. Picipötyi (válaszként erre: 21. - Dohány Kati)
2014. jan. 31. 23:27

Ne stresszelj, még ha most úgy gondolod, hogy "könnyű ezt mondani". Nekünk a 3. gyerkőc a 4. terhességre maradt meg 3 vetélés után 6 év után. Már le is mondtunk róla, berendezkedtünk arra, hogy nem lehet több. Pl. rettentően fájt, amikor a 16 hetes terhességi héten elhalt a babám........ :-(

És láss csodát! Effektíve a legrosszabbkor jött.... (eszméletlenül szeretem a munkámat és iszonyat jó főnököt kaptam) mégis a legjobbkor :-) Imádom!!! Ha összejönne még 1 kislány boldog leszek, ha nem........ akkor sem dől már össze a világ!


Úgyhogy fel a fejjel!!! Semmi baj nem lesz! Erről is csak azért tudtál, mert nem jött meg és előbb mentél el dokihoz, mint, hogy megjöjjön.

Nem lesz gond!!! Hidd el!!!

2014. jan. 31. 20:30

Sziasztok!


Én csak annyit akarok hozzáfűzni, hogy nekem 2 missed ab után született meg kicsi fiam 2012.11.18-án. Természetes szülés volt, gondmentes terhesség.


Előtte volt két terhességem, akik nem maradtak meg. Az egyik babára azt mondta a doki, hogy észre se vettem volna, hogyha 2-3 nappal hosszabb a ciklusom. 6. héten ment el, és sajnos kaparni kellett. A második baba 12. héten halt el.

A lényeg, hogy nem szabad feladni, hinni és bízni kell. Nekünk az első baba majd fél év próbálkozás után sikerült, a második baba a műtét utn fél évvel sikerült, és karácsony előtt pár nappal voltam kórházba. A fiam a második mütét után 2 hónappal sikerült, és minden gond-baj-tünet elkerült. Éppen a cicim fájt, és ami Páromnak feltűnt az a feneketlen gyomrom :D


Szóval fel a fejjel, minden rendben lesz a következő terhességednél. Ne csüggedj el !!!

21. Dohány Kati (válaszként erre: 20. - Picipötyi)
2014. jan. 31. 19:39
Egy hét múlva megyek mindenképp ellenőrzésre és mondani fogom neki,hogy vizsgáljon ki,mert nem akarok többször ilyet.Az igaz,hogy sok terhességnek spontán vetélés a vége,úgy hogy nem is tudunk róla,de én most sajnos tudok róla és ez kikészít.Olyan görcseim vannak,hogy szenvedek,mint Krisztus a keresztfán.Ezért én is arra gyanakszom,hogy ki fog tisztulni a szervezetem.Az viszont biztató,hogy most kezdtünk el próbálkozni és elsőre összejött a dolog.Azt viszont tudni kell,hogy nagyon sokat stresszeltem az utóbbi időben és nem is csodálom,hogy nem tudott velem maradni szegénykém.
20. Picipötyi (válaszként erre: 19. - Dohány Kati)
2014. jan. 31. 13:43

A legfontosabb amit tudnod kell (mert a doki már ezt nem tette hozzá és nem is nyugtatott meg):


1. a terhességek 70-80%-a a menstruációval elmegy, úgy hogy nem is tudod, hogy terhes voltál....tehát azért ne aggódj, simán ki fog tisztulni a szervezeted a menstruációval. (és jórészt azért nem maradnak meg ezek a terhességek, mert nem minden tökéletes)


2. a fentiek miatt attól meg végképp ne aggódj, hogy mindig így lesz.


Sose felejtem el........én úgy lettem terhes, hogy védekeztünk, gyógyszerrel, gumival (nem szakadt el).

Akkor azt mondta az orvos, egy idős 100 éve praktizáló doki, hogy ha a babának jönni kell, akkor az jön akkor is ha védekezem.

A szervezet mindig tudja, hogy mikor készül fel a babavárásra.


Tehát ami fontos!!!!!!!!!!!!

NE AGGÓDJ!!!!! Minden rendben lesz és legközelebb már örömmel újságolod, hogy boldog kismama vagy!!!!

Sok sikert!!! És nyugalom!!!!!

Ha nagyon tartasz tőle, hogy gond lenne a teherbeeséssel, akkor vizsgáltasd ki magadat.

De én nem aggódnék!!! :-)))))

2014. jan. 31. 12:30
Reggel megjött.Azért akkor már kicsit nyugodtabb voltam,mert én tegnap mindjárt a legrosszabbra gondoltam,pl:hogy nincs esetleg peteérésem...Ezek szerint hála az égnek van.Az ultrahangon látott a doki egy olyan cisztát,ami a terhességeknél szokott lenni és az a diagnózis,hogy megfogant a baba,de el is halt.Ha a vérzéssel nem tisztulok ki,akkor kaparás lesz a tulsó vége.Csak az nyugtalanít,hogy ha mindíg így lesz,hogy megfogan,aztán elhal,akkor...?!Tehát meg van miért produkéltam a terhességi tüneteket.Ennyi.Köszönöm,hogy tartottátok bennem a lelket.
18. Lívia19851203 (válaszként erre: 17. - Dohány Kati)
2014. jan. 31. 09:37
Nagyon szorítok!Rögtön írj hogy mi van!
2014. jan. 30. 12:54
Voltam dokinál.Megvizsgált és azt mondta,hogy szerinte nem vagyok terhes.Holnap reggel 8ra megyek ultrahangra.Imátkozzatok értem.Mert ha nincs baba,akkor sok minden lehet,a legrosszabbakat is beleértve...
16. Lívia19851203 (válaszként erre: 15. - Dohány Kati)
2014. jan. 29. 07:17
Attól még hogy negativ lett a teszt még lehetsz kismama!Lásd én élö pl vagyok!Nagyon sajnálom a picurkádat tudodm hogy mit érzel én ezt 2-szer éltem át!Jó nem nagy terhességek voltak de mai napig fáj!Na majd csütörtökön okosabbak leszünk!Ird meg légyszives rögtön hogy mi a helyzet de azok alapján amit leirtál szerintem lakod van!Kitartás és szurkolok!
15. Dohány Kati (válaszként erre: 14. - Lívia19851203)
2014. jan. 28. 15:26
Nagyon remélem,hogy azért nem jön meg,mert lakóm van.Immár 25. napja késik és 8 napja teszteltem negatívat.Csütörtökre kaptam időpontot.Sokszor járok wcre,mert nagyon sok a hűvelyváladékom és mindíg olyan érzésem van,hogy most jött meg.A másik,hogy nekem nagyon hullott a hajam...eddig.Az előző terhességnél is nagyon megerősödött a hajam és a körmeim,csak sajnos a 30.hétben terhességi toxémia miatt meghalt a babám.A bimbóim is nagyon érzékenyek és körülötte fájnak a cicieim,de egyáltalán nem olyan vészesen.A harmadik pedig,hogy sok a gyomorsavam,de ez lehet attól is,hogy már pár hete nem dolgozom és többet eszek.Nem tudom,hogy mi van,de nagyon remélem,hogy nem betegség,hanem baba van a dolog hátterében.
2014. jan. 28. 07:24
Szia!A kisfiammal én is ugy jártam hogy rosszul voltam mindentöl fájt a derekam meg olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni a havibaj!Csináltam én is 3 tesztet de negativ lett mind és végül meg is jött!De csak egy kicsit volt meg és ugyan ugy rosszul voltam és amikor elmentem dokihoz közölte velem hogy 6 hetes terhes vagyok a kicsi manommal!Úgy hogy tényleg nézesd meg magad orvossal és remélem szerencséd lesz!!!Sok sikert!
2014. jan. 24. 22:02
Jó annyira nem kell megijedni, én sem ijesztgetésnek szántam. De hidd el, biztos ami biztos. Aztán lehet, hogy reggelre meg jön a mikulás! Ne aggódj! Fő a pozitív gondolkodás. Nem lesz semmi baj!
2014. jan. 24. 17:56
A héten már nem tudok orvoshoz menni,de jövőhéten tuti elmegyek,mert már én sem birom ezt ép ésszel.Eddig a legtöbb,amit késett 18 nap volt,tehát nem újkeletű a késés,de ez már aggasztó,hisz már a következő mensi esedékes szinte.
2014. jan. 24. 17:53
ohh,most aztán megnyugodtam...
2014. jan. 24. 17:48

Sajnos nem minden esetben! Nekem 5 tesztből 2 pozitív volt, az egyik halvány (épp hogy látszott) a másik kicsit erősebb, a másik 3 totál negatív. Ráadásul, a legmegbízhatóbbak a reggeli vizeletes tesztek.

De sajnos lehet ciszta is, az is tud ilyen kalamajkát csinálni. :-) Úgyhogy ORVOS, de tényleg sürgősen. Hidd el jobb a békesség!

2014. jan. 24. 17:43
A teszt,úgy tudom,hogy kimutatja a méhen kívüli terhességet is.
2014. jan. 24. 17:34
DOKI, de sürgősen!!! Nálam méhen kívüli terhességet jelzett :-(((
2014. jan. 24. 17:14
Feküdj fel, megnézünk.
6. oszjudit (válaszként erre: 5. - Dohány Kati)
2014. jan. 24. 17:10
A mellből jövő váladék jelenthet magas prolaktin szintet,ami akadályozhatja a menzesz megjövetelét és a teherbe esést is.Vérvétellel ellenőrizhető.Nem vagyok persze orvos,csak nekem is hasonló gondjaim voltak régebben.Az orvoshoz azért jobb,ha minél előbb elmész,már csak a magad megnyugtatására is!Minden jót!Ha van kedved,majd írd meg mi volt!
2014. jan. 24. 17:02
Az előző mensi után kezdtünk bele a baba projektbe.Pár napos késéssel megnyomkodtam a bimbóim és kevés átlátszó folyadék jött belőle,a derekam is fájt,a hasam is szurkált és görcsölt is.Néha még hányingerem is volt és olyan szinten tört rám az éhség,hogy hányingerem volt.Ezekből a tünetekből csak a derékfájás maradt és a has szurkálás/görcsölés.Jövő hérte tervezem a dokit.Az a helyzet,hogy nem tudok pozitívan gondolkodni,mivel a tesztek nem erre ösztönöztek...Várom a hozzászólásokat,tapasztalatokat.Elölre is köszi.
2014. jan. 24. 17:00
Igen, minél előbb
3. miramare (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2014. jan. 24. 17:00
Minél előbb fordulj orvoshoz, szerintem. Ő biztosan meg tudja mondani.
2014. jan. 24. 16:59
Nőgyógyász!
2014. jan. 24. 16:53
21 napja késik.2 negatív teszt és 2 teszten nagyon halvány csík.A legutolsót 20.án csináltam és az konkrét negatív.Mi bajom lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook