Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szoláriumban használható bronzosító olaj csúnya végeredményt ad, ha csak 1 adott testrészt kenek be vele? fórum

A szoláriumban használható bronzosító olaj csúnya végeredményt ad, ha csak 1 adott testrészt kenek be vele? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 24. 00:42

Sztem hagyd :D

Oda a természetes átmenet. Tudom , nekem meg a vádlim ilyen, majd barnul az is :)


Am meg magadnak a fürdőszoba tükörben máshogy látod. Ha elrontod, az nagyon ciki lesz.

2014. jan. 23. 21:28
Elég jó ütemben barnulok ilyen olaj nélkül is, de kivételt képez a dekoltázsom, ami valami miatt nem akarja megadni magát... Mivel gyakran van amúgy is szem előtt a felsőimben, arra gondoltam, rásegítek bronzosító olajjal. Nagyon gáz lesz mellette az a bőrrész, ahova nem kenek? El lehet szépen dolgozni, hogy ne legyen ez? Valakinek tapasztalat? :)
2014. jan. 23. 21:27
Szoláriumban használható bronzosító olaj csúnya végeredményt ad, ha csak 1 adott testrészt kenek be vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook