Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézerrel a körömgomba ellen fórum

Lézerrel a körömgomba ellen (beszélgetős fórum)


19. Manuel2 (válaszként erre: 18. - Durciful)
2014. aug. 5. 20:13
Ebben az intézetben jártál, így kezeltek ? Esetleg valamilyen akciós kupont vásároltál?
2014. aug. 1. 08:43
Nekem nem segített :(
17. Manuel2 (válaszként erre: 1. - Béke12)
2014. febr. 4. 20:19

Kedves Béke12!

Én a "mit lehet tenni körömgomba ellen" fórumon valódi gyógyulásról számoltam be, de ki tudja, miért van az, hogy ha azt mondod, hogy valami működik,akkor azt nem hiszik, viszont képesek tovább kisérletezni irreális megoldásokkal. Mit is tudunk? Tudjuk, hogy a köröm áthatolhatatlan, tudjuk, hogy a gomba a körömágyból az elhalt keratinnal tolódik lefelé. Tehát hiába kened, áztatod, oldod le a körömágyból lefelé növő részt, termelódik utána a következő adag. Tudjuk azt is, hogy a kézköröm 2-3 mm-t, a lábköröm 1-1 1/2 mm-t nő havonta. Ha a körömágynál is elöljük a gombát, akkor a lábköröm nagyjából 1 év alatt nő le. Az én nagy lábujj körmöm rövidre vágva 13 mm, tehát a teljes lenövéséhez ugy 10-13 hónap kéne. Azt hiszem, 10 hónap elég lesz, elég gyorsan nő. Szabad, vagy nem, kénytelen vagyok leírni, hogy a koromgomba.eu-nál kezeltek, másképp nincs információ értéke a bejegyzésemnek, engem meg a céltalan fórumozás nem szórakoztat. Bizonyára a másik, Yag tipusú lézerezés is hatásos, azt nem próbáltam engem az vonzott ebben, hogy nem kell havonta kezelésre járni.Gondolom, hogy ez minden lézerkezelésnél így van, megkezelik a körömágynak a bőrrel fedett részét is, ahonnan nincs az a nekőcs, ami le tudná szedni a körmöt. KOrrektek,számlát adnak, adnak töményebb formalit, mint amit a gyógyszertár kiszolgál, felirnak olcsón készitendő hintőport, nagyon egyszerű krémet utókezelésnek, nekem szept.26-óta 2 tubus fogyott, de úgy, hogy az összes ujjamat azzal kenegetem, sőt, az egész lábfejemre azt használom,puhán tartja, és fertőtleniti.Nem gondolkoznak azon, hogy melyik körmödön van gomba, lábon kizárólag úgy vállalják, hogy mind a tíz körmödet kezelik, egyébként visszafertőződsz. Nekem volt egy kézkörmöm pluszban, azt prémium gyanánt megkezelték. Ez mostanra lenőtt. A lábkörmeimen nagyon határozott, éles választóvonal van a jó, és a rossz rész között, folyamatosan rövidül a sárgás-csikos rész. Meggyőződésem, hogy gyógyult vagyok, de ebben a hónapban ha időm engedi, visszamegyek kontrollra. Ez egy hatalmas nagyításra képes mikroszkóppal történik, szinte egyenként látszanak a gombajáratok.Ha szükséges lenne, az újabb kezelés ingyenes, de remélem, nem szükséges. Egy dologban füllentenek egy kicsit, a kezelés nem fájdalommentes.De hát ez érted van, hogy ne félj. Lecsiszolják a köröm felületét, ez is okoz kisebb, fájdalmas sérüléseket, és a lézerkezelés is fáj néhol, de elviselhetően. Ez az igazság, de ettől még megéri. Talán szégyellnem kéne, de én megengedhettem magamnak, hogy kifizessem a 90e forintot, de azt gondolom, ha valaki képes a takarékoskodásra, tegye meg, mert megéri.Én azt tudom, hogy havi 5e forintnál kevesebbet soha nem költöttem a körmeimre, és nem ma kezdtem el a kezelésüket. Kb 20 évvel ezelőtt szedtem össze a bajt,amikor egy használt házba költöztünk be felújitás előtt. Az egész család meggombásodott, szerencsére a többiek"csak" bőrgombát kaptak, viszonylag hamar kigyógyultak.Én a lábujjamra húztam cipekedés közben egy zongorát, ez lett a vesztem.A másik fórumon azt írtam őssszel jelenkezem. Sértésnek vették, pedig akkor telik le az egy év a kezelésem után.:)Üdv, és gyógyulást kívánok annak is, aki hiszi, amit írok, meg aki továbbra is ecetben dolgozik.:)Szóval olvassátok el töviről hegyire a koromgomba.eu honlapját, és higgyetek nekik, meg nekem is egy kicsit.

16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Gaby82)
2014. jan. 23. 22:32
Ezt nem értem! Most akkor be van nőve a körme, vagy nincs? Ilyen nincs, hogy annyira nem is! És a gyulladás a semmitől van? Keress inkább másik dokit! A fiamnak lézerezték a benőtt körmét, azóta semmi baja!
15. gaby82
2014. jan. 23. 13:05

Sziasztok!


Férjemmel most voltunk benőtt körömmel és köröm gomba miatt magándokinál.Kiderült,hogy annyira nincs is benőve a körme,hanem az állandó gyulladás miatt olyan "husos"a nagylábujja és az már nem fog elmúlni./Így nyomódik a cipőben.A megfelelő cipő nagyon fontos.Illetve ha valaki lúdtalpas,bokasüllyedés stb.használjon betétet./Plasztikázni kell,ami 25 ezer forint!A lézeres körömeltávolítás azt hiszem még drágább..50 e körül.

14. 273206364e (válaszként erre: 11. - Ericika2)
2014. jan. 23. 12:17

Nekem nincs rä zsozsim:)A mäsik forumban sem szämoltak be igazi gyogyuläsrol.Az sem mindegy,hogy milyen az äsoka.:)


Nem dräga az exoderil,ezer alatt van az ära.


Az egesz kormot reszeld,ne csak a beteg reszt!En a szäzas boltban veszem a papir reszelöt,az sem dräga.

13. 273206364e (válaszként erre: 12. - Mártika69)
2014. jan. 23. 12:12
Bocs,de akkor a ferjednek nem is volt koromgombäja... Minimum egy ev a gyogyuläs ido.
2014. jan. 23. 11:45
Páromnak a teafaolaj 1 hónap alatt rendbe hozta.
11. ericika2 (válaszként erre: 10. - 273206364e)
2014. jan. 23. 11:35

Köszönöm, ezt még megpróbálom.

Reszelni is reszelem, mér teljesen féloldalas, de mégsem.

Na majd az Exoderillel-- vagy lézerrel :)

10. 273206364e (válaszként erre: 7. - Ericika2)
2014. jan. 23. 11:18
Nekem Exoderil irt fel a doki,de lehet mär recept nelkul is kapni.Nagyon sok turelem es mindennapi kezeles kell.Reszeles,ameddig tudod le kell vägni.A reklämos cuccok semmit nem ernek.
2014. jan. 23. 11:16

Nálunk nagyon bevált a teafaolaj Én a Dm be szokatm venni.

Olvas utána a neten

8. ericika2 (válaszként erre: 6. - 273206364e)
2014. jan. 23. 11:16

Köszönöm, megnéztem most azt is.

[link]


Ez a fórum kihegyezetten a lézeres kezelésre kérdezne rá azonban.

7. ericika2 (válaszként erre: 3. - 66429b468f)
2014. jan. 23. 11:14

Hát nekem nem volt az. Egy egész fürdőkádat megtöktene az ecet, amit elhasználtam. Meg tengerisó.

Ezenkívül teafaolajkivonat, meg grapefruitmagesszencia.

Nem volt hatásos a Canespro sem, meg az egyéb gyógyszeripari csodák, a hetente egyszer keendő körömlakk például.

Reszeli az ember, és ápolja naponta- hiába:(

A türelem meg a lassan egy év alatt fogyogat.

2014. jan. 23. 11:10

Mit lehet tenni a körömgomba ellen?


Ebben a forumban olvashattok rola a Tudäsbäzisban.

5. ericika2 (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2014. jan. 23. 11:10

A Google felkeresét tanácsolni azt hiszem felesleges, aki ezzel már foglalkozik, azt már végigjárta.

A neten eleve reklámszerű önhirdetések vannak főleg, illetve féltudományosan leírva az elv.

2014. jan. 23. 11:09

Engem is érdekelne, hogy valaki kipróbálta-e már, és hatásos-e valóban.

Meggyógyult-e valaki már általa egy makacs, másra nem reagáló körömgombából?

2014. jan. 23. 11:08
Az ecet-fokhagyma keverék is tökéletesen megfelelô... netalán a citromos vagy ecetes vízben való rendszeres áztatás.
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - Béke12)
2014. jan. 23. 11:04

Tapasztalatom nincs, de

Gugli

"körömgomba kezelése lézerrel" és ott van minden

2014. jan. 23. 10:56
Kinek van tapasztalata a körömgomba kezelésével lézerrel? Milyen lézer jó ellen? Mi az ára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook